Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

ATP 1000 Paris 2019

ROLEX PARIS MASTERS

28.10.2019-03.11.2019
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €5,207,405
Strona główna turnieju: https://www.rolexparismasters.com/uk
Nawierzchnia: Twarda
Lokalizacja: Paryż, Francja
Drabinka: https://www.rolexparismasters.com/uk/node/75293
Finał 2018:
Karen Chaczanow - Novak Djokovic(2) 7:5, 6:4
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP 1000 Paris 2019

Jak niektórzy przewidywali, Roger Federer wycofał się z turnieju. ;) Hubert niestety przegrał z Cilicem. Z ciekawszych wyników Coric przegrał z Verdasco. rotfl
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000 Paris 2019

Tenisfan pisze:Jak niektórzy przewidywali, Roger Federer wycofał się z turnieju. ;) Hubert niestety przegrał z Cilicem. Z ciekawszych wyników Coric przegrał z Verdasco. rotfl
Verdasco to jakiś nonejm, że to "ciekawy wynik"? O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP 1000 Paris 2019

SABR pisze:
Tenisfan pisze:Jak niektórzy przewidywali, Roger Federer wycofał się z turnieju. ;) Hubert niestety przegrał z Cilicem. Z ciekawszych wyników Coric przegrał z Verdasco. rotfl
Verdasco to jakiś nonejm, że to "ciekawy wynik"? O_O
Nie no faktycznie, Hiszpan w ostatnim czasie ma wybitne wyniki. rotfl Tak na poważnie jest to po prostu dla mnie delikatne zaskoczenie, dlatego napisałem, że to ciekawy wynik z mojej perspektywy. Być może powinienem to ubrać inaczej w słowa. :wink:
W sumie zastanawiam się jak zaprezentuje się Rafa, czyli od przyszłego tygodnia nr 1 światowego rankingu. W 1/8 teoretycznie Stan Wawrinka, więc może być bardzo fajny mecz.(O ile Stan pokona Cilica.)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000 Paris 2019

Tenisfan pisze:
SABR pisze:
Tenisfan pisze:Jak niektórzy przewidywali, Roger Federer wycofał się z turnieju. ;) Hubert niestety przegrał z Cilicem. Z ciekawszych wyników Coric przegrał z Verdasco. rotfl
Verdasco to jakiś nonejm, że to "ciekawy wynik"? O_O
Nie no faktycznie, Hiszpan w ostatnim czasie ma wybitne wyniki. rotfl Tak na poważnie jest to po prostu dla mnie delikatne zaskoczenie, dlatego napisałem, że to ciekawy wynik z mojej perspektywy. Być może powinienem to ubrać inaczej w słowa. :wink:
W sumie zastanawiam się jak zaprezentuje się Rafa, czyli od przyszłego tygodnia nr 1 światowego rankingu. W 1/8 teoretycznie Stan Wawrinka, więc może być bardzo fajny mecz.(O ile Stan pokona Cilica.)

No tak, za to Coric ma świetne, piąty mecz przegrany z rzędu. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP 1000 Paris 2019

SABR pisze:
Tenisfan pisze:
SABR pisze:
Tenisfan pisze:Jak niektórzy przewidywali, Roger Federer wycofał się z turnieju. ;) Hubert niestety przegrał z Cilicem. Z ciekawszych wyników Coric przegrał z Verdasco. rotfl
Verdasco to jakiś nonejm, że to "ciekawy wynik"? O_O
Nie no faktycznie, Hiszpan w ostatnim czasie ma wybitne wyniki. rotfl Tak na poważnie jest to po prostu dla mnie delikatne zaskoczenie, dlatego napisałem, że to ciekawy wynik z mojej perspektywy. Być może powinienem to ubrać inaczej w słowa. :wink:
W sumie zastanawiam się jak zaprezentuje się Rafa, czyli od przyszłego tygodnia nr 1 światowego rankingu. W 1/8 teoretycznie Stan Wawrinka, więc może być bardzo fajny mecz.(O ile Stan pokona Cilica.)

No tak, za to Coric ma świetne, piąty mecz przegrany z rzędu. ;)
Oj tam ;)
Obrońca tytułu już poza turniejem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000 Paris 2019

Meczy się Niedźwiedź.. Z 13 brejkow wykorzystał..1.
Gra trzeciego seta z Chardy'm i nie wyglada na korcie jak rakieta numer 4.
Ciekawe czy to przyszło zmęczenie czy te 2 tygodnie odpoczynku wybiły go z rytmu..
W każdym razie slabszy Rosjanin .
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000 Paris 2019

Skoro Federer się wycofał, to dla równowagi drabinki Rusek powinien odpaść :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000 Paris 2019

No zobaczymy czy Francuz utrzyma nerwy na wodzy. Różnie to u niego bywało..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000 Paris 2019

Wygrał, ale przy tych meczowych nogi z galarety i ledwie przebijał :O
Rosjanie wygonieni z Paryża...
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000 Paris 2019

optymista pisze:Wygrał, ale przy tych meczowych nogi z galarety i ledwie przebijał :O
Rosjanie wygonieni z Paryża...
Czyli wygląda na to, że para finałowa w Paryżu może być dużą niespodzianką. Ale tak już w tym turnieju pod koniec sezonu przed ATP Finals bywało....W nie tak zamierzchłych czasach do finału dotarł niejaki Janowicz....
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000 Paris 2019

Taki wniosek na podstawie mojego postu? Chyba trochę nadinterpretacja, odniosłem się tylko do trzech młodych Rosjan :) Oglądałem mecz Thiema, wyglądał (jak zwykle) na zmęczonego po poprzednim sukcesie. Moim zdaniem w finale zobaczymy Djoko-Nadal, aczkolwiek pierwszy z nich będzie musiał zrewanżować się Tsitsipasowi za ostatnią porażkę, a drugiego czeka ciekawy mecz z Berrettinim. Zobaczymy dziś w jakiej są dyspozycji na start
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Paris 2019

Wiem, to nieładnie być mściwym, ale dobrze mi się oglądało gwałt Novaka na Cipasie. :twisted:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000 Paris 2019

Fajnie się oglądało mecz Dimitrova z Nole, szczególnie końcowkę tb, ta piłka przy 5:4 i błąd Grigora przy praktycznie już wygranej piłce. Serb tradycyjnie spiął się dwa razy i wystarczyło (nie krytykuję, zawsze to robi na mnie spore wrażenie), teraz jeszcze krecz Nadala przed drugim półfinałem i nici z finału marzeń. Nie wierzę jakoś w tego "NextGena" czekającego jutro na Serba.

e: Z tego co widzę kontuzja odniesiona prawdopodobnie już na samej przedmeczowej rozgrzewce, ale to informacje do potwierdzenia.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000 Paris 2019

Barti pisze:Fajnie się oglądało mecz Dimitrova z Nole, szczególnie końcowkę tb, ta piłka przy 5:4 i błąd Grigora przy praktycznie już wygranej piłce. Serb tradycyjnie spiął się dwa razy i wystarczyło (nie krytykuję, zawsze to robi na mnie spore wrażenie), teraz jeszcze krecz Nadala przed drugim półfinałem i nici z finału marzeń. Nie wierzę jakoś w tego "NextGena" czekającego jutro na Serba.

e: Z tego co widzę kontuzja odniesiona prawdopodobnie już na samej przedmeczowej rozgrzewce, ale to informacje do potwierdzenia.
Młody nie ma w jutrzejszym finale nic do stracenia. Gra ostatni mecz w sezonie, jak przegra wysoko z Novakiem, nikt nie będzie miał pretensji. Ja tam liczę na niespodziankę, ale wiadomo, kto jest faworytem w finale.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Paris 2019

Barti pisze:Fajnie się oglądało mecz Dimitrova z Nole, szczególnie końcowkę tb, ta piłka przy 5:4 i błąd Grigora przy praktycznie już wygranej piłce. Serb tradycyjnie spiął się dwa razy i wystarczyło (nie krytykuję, zawsze to robi na mnie spore wrażenie), teraz jeszcze krecz Nadala przed drugim półfinałem i nici z finału marzeń. Nie wierzę jakoś w tego "NextGena" czekającego jutro na Serba.

e: Z tego co widzę kontuzja odniesiona prawdopodobnie już na samej przedmeczowej rozgrzewce, ale to informacje do potwierdzenia.
No nieźle pograli, szczególnie w pierwszym secie. Powtarza się historia z ub. sezonu - kaszlący i smarkający Novak, dziś czasem bez fh, a chwilami bez jedynki dał radę i bardzo to było oglądalne. :::gd:::
Końcówka tb pierwszego seta..nie mam pojęcia jak ten gość to robi, ale jaram się za każdym razem.* :D
Jeśli Denis nie wkroczy jutro na ścieżkę do samozagłady, może być dobry mecz.
*"bo w sporcie najważniejsza jest głowa, potem nogi...."
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: ATP 1000 Paris 2019

Co tam się Rafie stało? Mam nadzieję, że zagra w Londynie i wygra. :::yay:::
Co do pierwszego półfinału, to jednak Grigor lekko się spalił(nie pierwszy raz z resztą). Tak naprawdę to kolejny mecz z serii "Kiedy trzeba wrzucić wyższy bieg to wrzucam i robię odjazd". Trochę to smutne, że w ostatnich latach tylko Stan i Andy(Chociaż uważam, że Stan odniósł bardziej znamienitsze zwycięstwa niż Szkot) tak naprawdę zmuszali do wysiłku wielką trójkę. Jutro 99 do 1 dla Novaka, ale wierzę w Denisa, niech jednoręczny bh będzie górą! rotfl
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Paris 2019

Przed ślubem problem na nadgarstkiem, po ślubie uraz brzucha..Boję się myśleć, co będzie po miesiącu miodowym :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000 Paris 2019

ayshe pisze:Przed ślubem problem na nadgarstkiem, po ślubie uraz brzucha..Boję się myśleć, co będzie po miesiącu miodowym :wink: .
Rafa w ciąży? O_O
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000 Paris 2019

Roger pisze:
Barti pisze:Fajnie się oglądało mecz Dimitrova z Nole, szczególnie końcowkę tb, ta piłka przy 5:4 i błąd Grigora przy praktycznie już wygranej piłce. Serb tradycyjnie spiął się dwa razy i wystarczyło (nie krytykuję, zawsze to robi na mnie spore wrażenie), teraz jeszcze krecz Nadala przed drugim półfinałem i nici z finału marzeń. Nie wierzę jakoś w tego "NextGena" czekającego jutro na Serba.

e: Z tego co widzę kontuzja odniesiona prawdopodobnie już na samej przedmeczowej rozgrzewce, ale to informacje do potwierdzenia.
Młody nie ma w jutrzejszym finale nic do stracenia. Gra ostatni mecz w sezonie, jak przegra wysoko z Novakiem, nikt nie będzie miał pretensji. Ja tam liczę na niespodziankę, ale wiadomo, kto jest faworytem w finale.
To w Pucharze Davisa też nie zagra? Z tego co widzę to wycofał się z NextGen [DENIS SHAPOVALOV Stockholm champ withdraws due to fatigue], 20 letni typ zmęczony sezonem, litości... :::bd:: Póki co w bilansie 3-0 dla Novaka i raczej nie widzę innej opcji niż tytuł dla Serba, mimo, że młody świetnie się prezentował na tym turnieju

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”