Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: ATP 1000 Cincinnati

hohvar pisze:
TomPL pisze:Oglądałem końcówkę meczu Venus-Vekic. Po zagraniach wygranych przez Venus - burza braw. Po dobrych zagraniach Vekic - cisza jak makiem zasiał...
Ciekawe czemu... :::hmm:::
To wczoraj też zdziwiłem się dlaczego liderce rankingu Osace kazano grać z Sasnovich na korcie nr 7 ( jeden z mniejszych kortów praktycznie bez trybun) natomiast Kuźniecowej i Sabalence dano do dyspozycji dużą arenę O_O
No i to zachowanie Nicka :rolleyes: szkoda pisać .
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000 Cincinnati

Vivid pisze:
stofler pisze:
Lukasz_b20 pisze:Stofler chyba jednak Roger wybiera NY:)
Czyli jednak powtórka z Wimbledonu możliwa. rotfl
Mówi się, że historia lubi się powtarzać. Tylko raz jako tragedia, a raz jako farsa. To co było na Wimblu? ;)
Federaści twierdzą, że farsa. Inni, że tragedia. A niech będzie co chce, byleby wynik końcowy się zgadzał. :::cheese:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000 Cincinnati

ayshe pisze: Co prawda Rublev ma urodę mocno nietelewizyjną, ale za to mocno nadrabia fh, nie uważasz ? :wink:
Ale że co - krosty ma jakieś duże, że nie mieszczą się w kamerze?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Cincinnati

Może to kwestia niedobranej do twarzy fryzury, ale mam silne skojarzenie z młodym, ruskim chłopem pańszczyźnianym. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000 Cincinnati

To Szapowałow pewnie nawet do radia się nie nadaje. ;)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000 Cincinnati

ayshe pisze:..
Co prawda Rublev ma urodę mocno nietelewizyjną, ale za to mocno nadrabia fh, nie uważasz ? :wink:
Andrzej jest tak brzydki, że nie sposób mu nie kibicować. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000 Cincinnati

Majorka pisze:
ayshe pisze:..
Co prawda Rublev ma urodę mocno nietelewizyjną, ale za to mocno nadrabia fh, nie uważasz ? :wink:
Andrzej jest tak brzydki, że nie sposób mu nie kibicować. :wink:
To prawda modelem nie jest. Dodatkowo ma "twardy"sposób bycia na korcie...ale i tak jest milionerem który robi to co kocha..:)
21 WS..
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Cincinnati

Majorka pisze:
ayshe pisze:..
Co prawda Rublev ma urodę mocno nietelewizyjną, ale za to mocno nadrabia fh, nie uważasz ? :wink:
Andrzej jest tak brzydki, że nie sposób mu nie kibicować. :wink:
Dzisiaj mecz moich dwóch ulubionych brzydali i właśnie mam ciężki dylemat komu kibicować. :wink: Na razie Daniil wygrał pierwszego seta 6:2 i trudno nie zauważyć, że bh robi różnicę.
Ed. Można się było spodziewać, że Daniil, smutny Pan z KGB ( wiem, mam dziwne skojarzenia) skończy szybko, czysto i bez zbędnych emocji. 6:3 w drugim. Szkoda, że wyraźnie powietrze uszło z Rudego po wczorajszym meczu no i sporo się ostatnio nagrał.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Cincinnati

ayshe pisze:Może to kwestia niedobranej do twarzy fryzury, ale mam silne skojarzenie z młodym, ruskim chłopem pańszczyźnianym. :wink:
Rublev? Jeżeli tak to w punkt trafione. :::gd::: :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Cincinnati

Vivid pisze:
ayshe pisze:Może to kwestia niedobranej do twarzy fryzury, ale mam silne skojarzenie z młodym, ruskim chłopem pańszczyźnianym. :wink:
Rublev? Jeżeli tak to w punkt trafione :::gd::: :D
Rublev. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000 Cincinnati

Przypomina Theona Greyjoya. Novak kontuzja łokcia ?
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Cincinnati

Madox pisze:Novak kontuzja łokcia ?
Fizjo wczoraj był na korcie w tej sprawie. Serb powiedział na konferencji, że łokieć bolał podczas serwisu, może to tylko przeciążenie stawu, ale sytuacja nie nastraja optymistycznie. Dzisiaj Medvedev do przejścia. Jeśli się uda, w niedzielę kolejny mecz, a USO za 10 dni. Nie za wiele czasu na odpoczynek.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000 Cincinnati

ayshe pisze:
Madox pisze:Novak kontuzja łokcia ?
Fizjo wczoraj był na korcie w tej sprawie. Serb powiedział na konferencji, że łokieć bolał podczas serwisu, może to tylko przeciążenie stawu, ale sytuacja nie nastraja optymistycznie. Dzisiaj Medvedev do przejścia. Jeśli się uda, w niedzielę kolejny mecz, a USO za 10 dni. Nie za wiele czasu na odpoczynek.
Po pierwszym secie półfinału nie postawiłbym złamanego grosza za Miedwiediewa. :) A tu proszę, końcówka drugiego seta znakomita. Trzeci set będzie prawdziwą próbą dla Rosjanina. Wygrana z Novakiem w 1000- niku to byłoby świadectwo wejścia do ścisłej czołówki ATP.
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 1000 Cincinnati

Ciężko mi to przyznać, ale przed US Open to Nadal wygląda najpewniej, chociaż wiadomo, że to trochę wróżenie z fusów.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000 Cincinnati

Rzadko się zdarza, że pomimo przegranej Djokovica nie jest mi przykro. Znakomita gra z obu stron, ale na to co Daniil zagrał w drugim i trzecim secie nie było sposobu ( zwłaszcza na amok serwisowy Rosjanina O_O) . Trochę niepotrzebnych błędów że strony Novaka i wynik uciekł, ale generalnie bardzo mi się jego gra podobała. Bardzo fajny mecz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Nevermore
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 19 sie 2017, 16:26

Re: ATP 1000 Cincinnati

Miedwiediew przez 1 seta wyglądał jak pierdoła: przewidywalny, bez pomysłu, w dodatku popełniający sporo błędów. Pod koniec 2 seta włączył mu się jakiś tryb psychopaty, rozpuścił rękę, zaczął trafiać, wygrywać i poszło niczym lawina.
Serb jak na moje oko zlekceważył Rosjanina po pierwszym secie, a potem było już za późno na pogoń. Federer powinien się uczyć od Miedwiediewa jak się serwuje 0/1 przeciwko Novakowi gdy masz przewagę przełamania :rolleyes: .
Ciekawe czy jeszcze się rozwinie bardziej ten chłopak?
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP 1000 Cincinnati

Pewno niewielu z Was z uwagi na późną porę oglądało ten półfinał... Ja po pierwszym secie pewnie wygranym w końcówce przez Novaka 6:3 miałem zamiar odpuścić dalsze oglądanie, gdyż byłem pewny, że drugi set będzie formalnością dla Nr 1. Na szczęście wciągnąłem się w drugi set. Myślałem, że wygrana w drugim secie Rosjanina to był wypadek przy pracy Novaka. W trzecim secie Miedwiediew zagrał fenomenalnie. Grał bardzo agresywnie, skracał wymiany, ryzykował drugim serwisem, zero hebla. Dwa razy przełamał Novaka i wygrał! Naprawdę szacun. Do tej pory nie bardzo wierzyłem, że Miedwiediew jest gościem mogącym zagrozić komuś z BIG 3 w Wielkim Szlemie, ale najwyraźniej pora zmienić zdanie. Ma gość papiery na granie mimo dosyć dziwacznej techniki uderzeń. Aha, jeszcze jedno, trzeba podkreślić bardzo ładne zachowanie Novaka po ostatniej piłce meczu. Kciuk w górę do Rosjanina, piękne podziękowanie za grę i gratulacje za zwycięstwo. Przy schodzeniu z kortu nie strzelił focha i podpisał kilka autografów. Brawo.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000 Cincinnati

Bez złośliwości proszę. :]
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000 Cincinnati

"Do dziś tylko trzech tenisistów pokonało Djokovicia w jednym sezonie na dwóch różnych nawierzchniach.

Andy Murray 2016, 2012
Roger Federer 2014, 2012
Rafa Nadal 2013

Po dzisiejszym meczu do tego grona dołącza Danił Miedwiediew."
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000 Cincinnati

Federer i Djokovic przegrali, Nadal się w ogóle nie pojawił. To co, niby "Niedźwiedź" ma wygrać USO? ;) Bez przesady :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”