keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Jeeeeeeeest.

nr 19
VAMOS
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Uff
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

JEST! 19 tytuł :::no.I:::
Można się żenić.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Danil ależ Ty jesteś kozakiem. Szok
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Gratulacje dla Rafy i fanów, jest 19 Szlem i to na twardym. :::gd:::
A teraz idę przeżuć gorzką porażkę i ten cholerny gem z 40:0. :wink:
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2019, 03:12 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Brawo Rafa! Wielkie gratulacje dla przegranego Daniła! Takie mecze są solą naszego ulubionego sportu!
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Bardzo fajnie się oglądało! Brawa dla obydwu finalistów!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

RAFA!!!!!!!! 19!!!
"Idę po Ciebie ROGER"!!!

To nie na moje nerwy i nie na jego zdrowie , ufff.


ps. Byle się do Rolanda nie rozsypać.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

A przez pierwsze dwa sety pół forum wylewało gorzkie żale, że antytenis, że beznadzieja.. A NIE MÓWIŁAM, że Danił wie co robi? ( wiem, wiem przegrał, ale taktycznie było super ). :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Jeśli chodzi o same emocje to nie pamiętam kiedy były tak genialne 2 finały szlema panów po kolei. Medvedev pokazał że istnieje godny następca po big 3.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Nadal jest wielki - potwierdził to dzisiaj po raz kolejny.

Ale kurna ten rusek to taki świeży powiew na tle tej całej politycznie poprawnej w grze i w charakterze młodzieży. Gość nie dość, że gra brzydko, to jeszcze jest niepokorny i rzeczywiście ma TĘ mentalność - "mam gdzieś, że są wielcy i bardziej utytułowani, i tak ich ogram". Praktycznie pluje w twarz temu białemu sportowi i myślę, że go to tylko napędza. Oj dawno nie było takiego bezczelnego wywrotowca (sorry ale Kyrgios ma za sobą trybuny, poza tym mentalnie jest raczej miękki). Będzie z niego dużo pociechy.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

ayshe pisze:A przez pierwsze dwa sety pół forum wylewało gorzkie żale, że antytenis, że beznadzieja.. A NIE MÓWIŁAM, że Danił wie co robi? ( wiem, wiem przegrał, ale taktycznie było super ). :wink:

Ayshe,
Danił walczył - to fakt, ale pisałem, że jego gra jest po prostu nie do oglądania - takie moje zdanie.
Co nie zmienia tego, że był dosyć skuteczny...

(Cóż - Gra Nowaka też nie jest piękna, ale też skuteczna.)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

fortomorrow pisze: Ale kurna ten rusek to taki świeży powiew na tle tej całej politycznie poprawnej w grze i w charakterze młodzieży.
Jeżeli już to - Rusek. Chyba też nie lubisz być - polaczkiem? ;)

Brawo dla Daniła, postawił się na ile mógł. I brawo dla Rafy, wypracował sobie kolejną szansę na Szlema i wykorzystał :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

20:19:16
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Vivid pisze:
fortomorrow pisze: Ale kurna ten rusek to taki świeży powiew na tle tej całej politycznie poprawnej w grze i w charakterze młodzieży.
Jeżeli już to - Rusek. Chyba też nie lubisz być - polaczkiem? ;)

Brawo dla Daniła, postawił się na ile mógł. I brawo dla Rafy, wypracował sobie kolejną szansę na Szlema i wykorzystał :::gd:::

Mnie tam samo określenie Rosjanina jako "Ruska" mocno drażni. :rolleyes:
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Gratulacje dla Rafy oraz tych, którzy Premiera nie skreślili po 2 secie i oglądali dalej :D
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Dziękuję za zwrócenie uwagi, choć prawdę mówiąc, nie widzę w tym nic szalenie niestosownego. Ot, szybkie pisanie "z głowy" i użycie skrótu. Niemniej, jeżeli przeszkadza, będę pisał bardziej formalnie.

Jestem ciekawy jak po tej wygranej Nadala zareaguje... Federer :D Zagrał we wszystkich Szlemach, większości Mastersów, jest numerem trzy na świecie i numerem jeden w ilości Szlemów. Może to idealny moment, żeby ze sceny zejść niepokonanym ;)
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

Miedwiediewowi nigdy kibicować nie będę (przykro mi - antypatia do Rosjan), ale doceniam ten występ. Zagrać w finale WS z Mistrzem, nie spękać po 0:2 i wyjść na 2:2 w swoim debiucie w finale US Open - duża klasa. Nawet mimo tego, że Hiszpan - co nie było zaskoczeniem - na przestrzeni całego meczu okazał się lepszy fizycznie i mentalnie, całkowicie zasłużenie sięgając po "dziewiętnastkę". 19 WS, 4 tytuł w tym świetnym sezonie, jedynka na koniec roku blisko, przed Rafą jeszcze Laver (bez sensu), Szanghaj i Paryż, następnie WTF. W dodatku Rafa mądrze rozplanował ten sezon, inteligentnie dobierał starty i efekty widzimy - po US Open, na tym etapie sezonu Hiszpan nie jest trupem, a zdolnym do dalszej gry tenisistą w całkiem niezłej (na pewno lepszej niż Fed czy Djoko) formie.

Dzięki za wszystko, Maestro. "20" już za rogiem.
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

fortomorrow pisze:Ale kurna ten rusek to taki świeży powiew na tle tej całej politycznie poprawnej w grze i w charakterze młodzieży. Gość nie dość, że gra brzydko, to jeszcze jest niepokorny i rzeczywiście ma TĘ mentalność - "mam gdzieś, że są wielcy i bardziej utytułowani, i tak ich ogram". Praktycznie pluje w twarz temu białemu sportowi i myślę, że go to tylko napędza. Oj dawno nie było takiego bezczelnego wywrotowca (sorry ale Kyrgios ma za sobą trybuny, poza tym mentalnie jest raczej miękki). Będzie z niego dużo pociechy.
Kyrgios często walczy z czymś co sam wykreował i w sytuacjach, które sam podsycił. W gruncie rzeczy jest niegroźny, a swoimi podrygami szkodzi głównie samemu sobie. Daniił z kolei jest naprawdę niebezpieczny. Wymierza siarczysty policzek technice i pięknym zagraniom. Oczy mogą boleć od patrzenia na jego grę, ale konsekwencja Rosjanina jest porażająca. Brzydko? Nieważne. Byle osiągnąć zamierzony cel. Po drugiej stronie siatki ktoś z wielkiej trójki? No i co z tego. Ja mam swoją robotę do wykonania. Przeciwko niemu mogą być wszyscy i wszystko, ale w odróżnieniu od Kyrgiosa, Niedźwiedź na własną szkodę działać nie będzie. Taki rodzaj bezczelności, zaciętość, uporczywość mogą się okazać naprawdę zgubne dla przeciwników. Bezczelność Nicka to głównie buta i brak pokory, które zgubne są najczęściej dla niego samego.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2019

SABR pisze: Mnie tam samo określenie Rosjanina jako "Ruska" mocno drażni. :rolleyes:
Echh, ta politpoprawność.

Nie lubię Moskali, ale temu kibicowałem :).

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”