Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze: Oczywiście też został. Jednak on grał pod mniejszą presją. Myślę że średnio wierzył, że uda mu się pokonać Novaka - lidera rankingu, wielkiego mistrza i gwiazdę światowego tenisa. Dlatego grał na luzie, bez niepotrzebnego spięcia.
No tak, pokonał go dwa razy, Rafę też kilka razy klepał na cegle i rzeczywiście... Średnio wierzył, że może pokonać Djokovica. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Vivid pisze:...kolejny raz dobitnie pokazał czemu wielu sympatyków tenisa go nie szanuje i nie uznaje.
Mów za siebie. Jakbyś schował uprzedzenia do kieszeni i stał się człowiekiem mniej napuszonym na cały świat to zapewne miałbyś o nim inne zdanie. Ale taki już jesteś, to Twój problem.
Vivid pisze:Jest tylko dwóch mistrzów, a Serb najwyżej robi za tło dla nich. I tak już pewnie zostanie.

Kolejny frazes. Oj nie zaczynasz udanie dnia... W wielu statystykach Serb wyprzedza swoich największych rywali a jeszcze kariery nie skończył. Dlatego powstrzymaj emocje, zluzuj i obserwuj dalszy przebieg tenisa serwowanego przez wielką trójkę.
Vivid pisze:Strasznie się zarzekałeś na ten turniej i się przeliczyłeś. Nie stać Cię by się przyznać do porażki.
Ale do jakiej porażki? Co Ty bredzisz? Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:W wielu statystykach Serb wyprzedza swoich największych rywali a jeszcze kariery nie skończył.
Oni też jeszcze nie skończyli swoich. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Gary pisze:
stofler pisze:W wielu statystykach Serb wyprzedza swoich największych rywali a jeszcze kariery nie skończył.
Oni też jeszcze nie skończyli swoich. :]
Ta... :!ojoj!:
Ciekaw jestem kiedy zwalą go z pozycji lidera rankingu. :::scratchy::: Jeśli wygra dwa pozostałe, tegoroczne Szlemy to może posiedzieć tam dłużej. :::gd:::
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
Gary pisze:
stofler pisze:W wielu statystykach Serb wyprzedza swoich największych rywali a jeszcze kariery nie skończył.
Oni też jeszcze nie skończyli swoich. :]
Ta... :!ojoj!:
Ciekaw jestem kiedy zwalą go z pozycji lidera rankingu. :::scratchy::: Jeśli wygra dwa pozostałe, tegoroczne Szlemy to może posiedzieć tam dłużej. :::gd:::
"Jeśli wygra, gdyby wygrał", gdyby był, a nie był. Za dużo tego 'jeśli, gdyby, może' - bo tylko na tym się opierasz, zrozum to wreszcie. Nie wychodź z tymi tegorocznymi szlemami dla Djokovic'a do przodu. Wimbledon zgarnie w tym roku inny As - mając na uwadze lekkość gry Federer'a na clay'u należy właśnie jego upatrywać na głównego faworyta w Londynie :) :D :::yay:::
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Proponuję założyć osobny wątek "Przekomarzanki ze stoflerem", tam sobie różne rzeczy udowadniajcie.
Od kilku stron nic o RG, tylko jakieś gdybanie z Dżokowiciem w tle... :rolleyes: :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Serb miał pecha, że trafił akurat w wietrznych warunkach na Thiema. Dominik ma spore uszy, to była jego przewaga. Wykorzystywał je dla siebie jako parawan, a w stronę Novaka wachlował nimi wzmagając porywiste podmuchy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

No tak szczerze w ramach oceny warunków Novaka, to Radwańska powinna mieć ze 3 WS-y.

Raz na Wimbledonie miała Lisicką na widelcu, ale była wykończona po meczach z Keys, Pironkovą i Li - to skandal taka drabinka - najpierw Bułgarka, która grała wtedy fenomenalnie na trawie, potem Keys i Li które wiadomo że uprawiają trawiaste bum-bum i były w świetnej dyspozycji - no po prostu nie wem kto tak wylosował. I na koniec Lisicka, która wyrzuciła Serenkę z turnieju i była w życiowej dyspozycji.

Potem w AO 2014 pokonała Azarenkę w morderczym upale, w długim meczu, a dzień później musiała grać z Cibulkovą - no to czysta niesprawiedliwość, że SF kobiet gra się dzeń po QF - kto na to zezwolił?!?!

I na koniec RG, w którym miała super drabinkę, ale organizatorzy kazali jej grać w deszczu z Pironkovą ryzykując zdrowie zawodniczek. Do deszczu prowadziła, od czasu opadów wszystko w plecy - skandal.

I teraz pytanie - no i co z tego i kogo to obchodzi? rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze: Ale do jakiej porażki? Co Ty bredzisz? Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Jedyną prawdziwą i rzeczywistą przyczyną porażki Serba jest przegranie ostatniej piłki w meczu. Cała reszta to demagogia i dziecinada.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

keteim pisze:
stofler pisze: Ale do jakiej porażki? Co Ty bredzisz? Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Jedyną prawdziwą i rzeczywistą przyczyną porażki Serba jest przegranie ostatniej piłki w meczu. Cała reszta to demagogia i dziecinada.
Gdyby wszyscy tak sobie upraszczali życie i nie prowadzili analiz, dociekań, nie wyciągali żadnych wniosków to bylibyśmy jako ludzkość jeszcze w Średniowieczu. Brawo!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

W taki upał to ja mogę podyskutować o zimnym piwie i podociekać, które lepiej chłodzi ;D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:W taki upał to ja mogę podyskutować o zimnym piwie i podociekać, które lepiej chłodzi ;D
No to jakie proponujesz? :::%%%:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
keteim pisze:
stofler pisze: Ale do jakiej porażki? Co Ty bredzisz? Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Jedyną prawdziwą i rzeczywistą przyczyną porażki Serba jest przegranie ostatniej piłki w meczu. Cała reszta to demagogia i dziecinada.
Gdyby wszyscy tak sobie upraszczali życie i nie prowadzili analiz, dociekań, nie wyciągali żadnych wniosków to bylibyśmy jako ludzkość jeszcze w Średniowieczu. Brawo!
Tu się akurat zgadzam. No bo jakby zawodnik przegrał mecz, robiąc 70 niewymuszonych z forhendu, a meczową przegrywając po błędzie z bekhendu, to by można ogłosić, że przyczyną porażki był słaby bekhend. :rolleyes:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
keteim pisze:
stofler pisze: Ale do jakiej porażki? Co Ty bredzisz? Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Jedyną prawdziwą i rzeczywistą przyczyną porażki Serba jest przegranie ostatniej piłki w meczu. Cała reszta to demagogia i dziecinada.
Gdyby wszyscy tak sobie upraszczali życie i nie prowadzili analiz, dociekań, nie wyciągali żadnych wniosków to bylibyśmy jako ludzkość jeszcze w Średniowieczu. Brawo!
Nie czujesz, że była to łagodna próba zakończenia żenującej dyskusji? O_O
A od analiz i dociekań to w sztabach zawodników są ludzie, którzy mają do tego podstawy. Bo tezy "skrzywdzili Novaka" nie są żadną analizą, tylko lamentem rozgoryczenia i efektem frustracji, że Dominik był po prostu lepszy.
Ale wyślij swoje CV do Novaka, może Cię zatrudnią jako analityka. Wtedy pewnie zdobędzie 8 WS pod rząd :D

Moja opinia jest prosta - zamiast grać Novak zaczął błaznować i nie był w stanie skupić się na grze. Może to lęk przed wygraną? A może lęk przed planowanym laniem od Rafy w finale? Wiele razy udawało mu się wyprowadzać podobnymi teatrzykami rywali, ale Dominik był po prostu ponad tym. I Serb wpadł we własne sidła.
Zamiast honorowej i godnej porażki pozostał niesmak, śmieszność. Podobnie jak rok temu Serena z Osaką.

A tak na poważnie to ani Ty ani ja ani cała reszta userów naszego forum nie mamy żadnych przesłanek do wnioskowania czegokolwiek.
Byłem kiedyś na obronie jednego doktoratu i padło sformułowanie "wnioskowanie z danych niepełnych i
lub wadliwych nie może być przyczynkiem do tworzenia strategii czy planów).
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Gdyby się Serb nie urodził to by nie przegrał. Jego rodzice są winni!
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:W taki upał to ja mogę podyskutować o zimnym piwie i podociekać, które lepiej chłodzi ;D
Wiadomo, że następne. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:Mów za siebie.
Zawsze to robię ...
stofler pisze:Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Co tu jest do nakreślania? O czym bredzisz? O_O Od dawna wiadomo, że to klaun kortowy, a w Paryżu kolejny raz to pokazał. Nic nowego rotfl Aż się prosi podsumować - starego psa nowych trików nie nauczysz ... :P

A jak chcesz "gdybać" to gdyby prawdopodobnie nie koksował i nie symulował to by pewnie nic nie wygrał :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:Od dwóch dni staram się nakreślić zainteresowanym rzeczywistą przyczynę przegranej Novaka. Jeśli nie rozumiesz mojego przekazu to współczuję.
Co tu jest do nakreślania? O czym bredzisz? O_O Od dawna wiadomo, że to klaun kortowy...
Twoja kultura i merytoryczne odniesienie do sprawy jest powalające. Ale uwierz mi, że nie spodziewałem się po Tobie niczego innego. :::bd::
Vivid pisze:A jak chcesz "gdybać" to gdyby prawdopodobnie nie koksował i nie symulował to by pewnie nic nie wygrał :::gd:::
Kreujesz się na takiego fachowca od tenisa a prostych zależności nie rozumiesz. Najprawdopodobniej wszyscy trzej się wspomagali, dlatego fakt ten nigdy nie zostanie ujawniony. Gdyby tylko jeden z nich to robił, dawno już byłby zniszczony.
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:A jak chcesz "gdybać" to gdyby prawdopodobnie nie koksował i nie symulował to by pewnie nic nie wygrał :::gd:::
Kreujesz się na takiego fachowca od tenisa a prostych zależności nie rozumiesz. Najprawdopodobniej wszyscy trzej się wspomagali, dlatego fakt ten nigdy nie zostanie ujawniony. Gdyby tylko jeden z nich to robił, dawno już byłby zniszczony.
Być może masz rację, ale drastyczny skok wydolności nastąpił tylko u jednego. Zgadniesz sam u którego, czy potrzebujesz podpowiedzi? :D
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze: Twoja kultura i merytoryczne odniesienie do sprawy jest powalające.
Padłeś? To Powerade ;) Niestety nie mogę ręki podać by pomóc wstać :P
stofler pisze:Kreujesz się na takiego fachowca od tenisa a prostych zależności nie rozumiesz.
Nigdy się nie kreowałem. Tylko moi antagoniści namiętnie głoszą taką tezę :::gd::: No ale cóż, jak innych argumentów brak to i ... docenić "wroga" można rotfl Choć to trochę pokrętna taktyka ;)
lake pisze:Być może masz rację, ale drastyczny skok wydolności nastąpił tylko u jednego. Zgadniesz sam u którego, czy potrzebujesz podpowiedzi? :D
My pojęcia o tym nie mamy ;), to tylko gluten :P

RG 2019 - I tylko ... stoflera żal ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”