Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

W drugim już na początku przełamał Stefan, ale przy 3:1 dla Greka odłamał Stan po dramatycznej wymianie zakończonej nurkowaniem Stefana pod siatką. Gdyby nie player, chyba by mnie szlag trafił.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Drugi set dla Stefana - pograją jeszcze z milion lat i ja nie obejrzę Rafy.
Też szlag mnie trafia - nie mam pleyera :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Przynajmniej nikt Ci nie wjeżdża z Igą Świątek w połowie meczu ulubionego zawodnika :wink:. Niech zginie "polskie okno"!
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Majorka pisze:Drugi set dla Stefana - pograją jeszcze z milion lat i ja nie obejrzę Rafy.
Też szlag mnie trafia - nie mam pleyera :wink:
Warto zainwestować, jak nie na rok (w Black friday kupiłem za ok.40 zł) to chociaż na czas trwania turnieju, głównie RG.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Tak czy siak Federer dostanie "lekko" wypompowanego przeciwnika ...

Co do Nosorożca W. to się podpisuję - buractwo Żabojadów, ale i Amerykanka mogła paszczę otworzyć. Widocznie rozwiera ją tylko na widok Big Mac-a, co akurat przez przypadek rozumiem rotfl
ayshe pisze: ... wstawili Federera, który jak można się było spodziewać oklepuje Mayera jak chce, więc mamy emocje jak na grzybach.
Świetne! Uśmiałem się nieźle :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Tennisowy pisze:Dlaczego piszesz "wielka nadzieja polskiego tenisa"?
W celu wyśmiania jakiegoś "eksperta", który po pierwszym secie obwieścił koniec przygody Igi w turnieju.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Majorka pisze:Drugi set dla Stefana - pograją jeszcze z milion lat i ja nie obejrzę Rafy.
Też szlag mnie trafia - nie mam pleyera :wink:
Na początku tygodnia zarejestrowałem się i wykupiłem Eurosport Player na rok z opłatą miesięczną bodajże 9 zł miesięcznie, mogę oglądać na komputerze z Windows i Ipadzie. Myślę, że nawet tylko dla Roland Garros i US Open oraz choćby Tour de France warto....A tak w temacie meczu Wawrinka-Tsitsipas, zaryzykuję odważną tezę, że zwycięzca tego świetnego meczu wygra RG :::yay:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Roger pisze:
Majorka pisze:....A tak w temacie meczu Wawrinka-Tsitsipas, zaryzykuję odważną tezę, że zwycięzca tego świetnego meczu wygra RG :::yay:::
Nie tyleż odważną, co niepoważną. ;)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Jurek Kiler pisze:
Roger pisze:
Majorka pisze:....A tak w temacie meczu Wawrinka-Tsitsipas, zaryzykuję odważną tezę, że zwycięzca tego świetnego meczu wygra RG :::yay:::
Nie tyleż odważną, co niepoważną. ;)
Straszny byłby świat, w którym wszyscy byliby poważni :wink:. Oglądam ten mecz z moją lepszą połówką - fanem Stana. Przy każdym błędzie Stefana słychać demoniczny chichot, a co jakiś czas pada tekst: a pamiętasz 2015? :D ( jeszcze trochę i go skrzywdzę) :twisted:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:Oglądam ten mecz z moją lepszą połówką - fanem Stana. Przy każdym błędzie Stefana słychać demoniczny chichot, a co jakiś czas pada tekst: a pamiętasz 2015? :D ( jeszcze trochę i go skrzywdzę) :twisted:
Jutro On gotuje ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Dzielnie walczą chlopcy o śmierć z ręki Federera.. rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Vivid pisze:
ayshe pisze:Oglądam ten mecz z moją lepszą połówką - fanem Stana. Przy każdym błędzie Stefana słychać demoniczny chichot, a co jakiś czas pada tekst: a pamiętasz 2015? :D ( jeszcze trochę i go skrzywdzę) :twisted:
Jutro On gotuje ... rotfl
Jeśli Stary Wyga ocygani Młodego, to niewykluczone, że Ten Mój ugrzęźnie w kuchni na dłużej rotfl.
Edit: OCYGANIŁ!! CO TO BYŁO, TA MECZOWA!!??? rotfl
Ostatnio zmieniony 2 cze 2019, 19:24 przez ayshe, łącznie zmieniany 2 razy.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Ale jaką piłką zakończył Szwajcar O_O :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Majorka pisze:Ale jaką piłką zakończył Szwajcar O_O :::gd:::
Fantastyczny mecz bez dwóch zdań. Brawo Wawrinka i brawo Tsitsipas. Grek jeszcze wygra kiedyś ten RG, może za rok :::yay::: A ja dalej niepoważnie twierdzę, że Wawrinka pogodzi w tym roku wszystkich papierowych faworytów. On potrzebuje strasznej walki, żeby się nakręcić. Jak wytrzyma fizycznie, to wygra do końca turnieju wszystko :!Vicky!:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Ach cóż to był za mecz. :::cldno9:::
Coraz bardziej lubię Tstsipasa. :giv_hrt:
Oby wygrał w tym roku WS .
Swoją drogą niezłe wsparcie z góry dla Rogera , że przeciwnik będzie zaorany . Rafa też nie może narzekać bo Wiśnia z Paire pewnie dziś nie skończą i tak się biznes kręci.....wciąż. rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Tylko u Novaka jak zwykle pod górkę. Ostatni "ulgowy" Struff, a potem same rozstawione "pustynno- ziemne szczury" - jakieś Thiemy, Fabie i inne Del Potry.. A na deser - Nadal w finale ( bo nie wierzę, że ktokolwiek go wcześniej zatrzyma ). Jeśli Serb wygra Szlema z taką drabinką, to .. chyba nawet Vivid go pochwali rotfl ?
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Fenomenalny ten dzisiejszy mecz, domyślam się, że tegoroczne FO będzie mi się kojarzyło w dużej mierze właśnie z nim - chyba, że doczekamy się meczu o równie wysokim poziomie i dramaturgii, nie mam nic przeciwko. Fajnie się patrzy na takie statystki zagrań kończących do niewymuszonych.
Teraz podstawowe pytanie, na ile Stan zdąży się zregenerowac na Federera - fizycznie wygląda dobrze, byłem w szoku, kiedy zobaczyłem kilka żyłek na brzuchu, ale Fed rzeczywiście się na tym turnieju póki co nie namęczył, bukmacherzy mocno go faworyzują. Byłem przekonany, że mecz z FO 2015 był ich ostatnim na mączce, a tu miła niespodzianka. Dobrze pamiętam tamto starcie, pięknie Stan mijał rodaka chcącego "sprzątać przy sieci" (ze specjalnymi pozdrowieniami dla pewnego komentatora. rotfl)

Teraz pozostaje trzymać kciuki za Paire, nie mam ochoty oglądać Nishikoriego w dalszej fazie turnieju, nie jestem już w stanie w niego uwierzyć.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:Jeśli Serb wygra Szlema z taką drabinką, to .. chyba nawet Vivid go pochwali rotfl ?
Nie no, akurat to zwierzę (pingwin) nawet raz w roku nie mówi ludzkim głosem, więc bym na to nie liczył. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:Tylko u Novaka jak zwykle pod górkę. Ostatni "ulgowy" Struff, a potem same rozstawione "pustynno- ziemne szczury" - jakieś Thiemy, Fabie i inne Del Potry.. A na deser - Nadal w finale ( bo nie wierzę, że ktokolwiek go wcześniej zatrzyma ). Jeśli Serb wygra Szlema z taką drabinką, to .. chyba nawet Vivid go pochwali rotfl ?
W ćwierćfinale będzie Fognini który wyjdzie w trybie Fochnini , a w połówce będzie Gael który z tremy przegra dwa sety do 1 , 3 wygra i w czwartym spłynie.
Nie przewiduje kłopotów Serba przed finałem . rotfl

Po 1 w setach. Kei z Francuzem będą jedank walczyć do jutro o ćwierćfinał z królem. rotfl
Ostatnio zmieniony 2 cze 2019, 21:06 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

hokej pisze:Nie do końca tylko organizatorzy, za mtenis
https://www.menstennisforums.com/2-gene ... ymore.html
Poza tym, Serena była na bieżąco z sytuacją, wystarczyło by słowo w drugą stronę.
Wygląda rzeczywiście na kaprys diwy.

No to ma kolejny minus u mnie :).

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”