Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Zakręci się w okolicach siódmej dziesiątki Iga po tym turnieju, zawsze to mniej sił straconych w kwalifikacjach następnych turniejów.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Martinek pisze:Zakręci się w okolicach siódmej dziesiątki Iga po tym turnieju, zawsze to mniej sił straconych w kwalifikacjach następnych turniejów.
Po Wimbledonie top 50.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

lottosale pisze:Pięknie Monia wyjaśnia tą wielką nadzieję polskiego tenisa. Oby tak dalej.
Pięknie Iga wyjaśniła tę złotą medalistkę olimpijską.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Majorka pisze:Brawo Iga! Wielki sukces. :D :::gd:::
TomPl - a zapisz Ty mnie do Klubu Klakierów rotfl
Vivid zapisuje, w oddzielnym wątku. :]
Wynik piękny, ale pamiętajmy, że losowanie miała Iga dobre i każdy pesymista wam wypunktuje: młódka z Francji, podupadła Chinka a teraz mistrzyni olimpijska bez innych większych osiągnięć. :twisted:
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Kenin bije Williams - no i fajnie :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Jakuboto pisze:Kenin bije Williams - no i fajnie :).
Serena jest cieniem dawnej siebie.
Przed turniejem w Paryżu odpoczywała w wózku inwalidzkim. :/
Widać na jej przykładzie jak ciężko się rozstać z kortami.

Jutro na papierze zapowiadają się ciekawe mecze. Szczególnie te męskie. Federer z Mayerem,
Wawrinka i Tstitsipas. Nishikori z Paire. Wszystkie mają potencjał.

Tego pana co gra z Nadalem nie znam. rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Tenisówka pisze:Tego pana co gra z Nadalem nie znam. rotfl
Taka powtórka z rozrywki Cecchinato. Z tą różnicą, że Włoch zanim rok temu wygrał w Budapeszcie to wcześniej "zdążył" wygrać parę meczów na poziomie ATP. Londero po pierwszej wygranej od razu zgarnął cały turniej. :)
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Wawrinka i Cicipas to będzie mecz dnia! Jestem tego pewien. Co do Igi to pokona Halep-mam ku temu kilka powodów (nie napiszę tym razem na forum) ale wiem to z doświadczenia. Reszta zgodnie z planem. A jak Wasze typy?
21 WS..
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Nie zdążyłem na cały mecz Igi na żywo i dopiero w powtórkach , ale zrobiła "dobrą robotę" że podniosła się po pierwszym secie. :D Z Halep tak jak Koledzy wyżej pisali , będzie okazja naprawdę ocenić gdzie jest teraz Iga i ile jej jeszcze brakuje do czołówki , bo zawsze znajdą się malkontenci że miała szczęście i że za łatwe losowanie. Co do używania słowa "klakier" to Koledzy trochę nad interpretują znaczenie tego słowa, bo klakier to osoba wynajęta za pieniądze do oklaskiwania Kogoś , a wątpliwe że by Tom czy ktoś inny z forum brał za to pieniądze od Igi :D
Ja stawiam że wygra z Halep, ale będzie ciężko. :D A co pomarzyć można. :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Majorka pisze:Brawo Iga! Wielki sukces. :D :::gd:::
TomPl - a zapisz Ty mnie do Klubu Klakierów, rotfl
Jak to sukces zaraz ma wiele matek :D
Ale jak przerżnie w kolejnej rundzie to się TomPL-owi pogłowie członków KK zmniejszy? rotfl
Dobre. :::gd:::

TomPL, jest jednak jakiś pozytyw ;), dzięki mnie zostałeś prezesem klubu. :) Psioczysz na mnie, a ja ci eksponowany stołek załatwiam, nieładnie. ;) :twisted:

Kto tam chce marudzić na losowanie Świątek? A co to jej wina czy zasługa? Dostała co dostała, zaszła gdzie zaszła. Teraz pewnie przerżnie i tyle, codzienność kortów ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Skandal! skandal! rotfl
Jak działają dziennikarze:
"Wczoraj po przegranym meczu Serena Wiliams wyprosiła z sali Dominica Thiema w trakcie jego konferencji bo stwierdziła, że nie ma zamiaru czekać na swoją " ani minuty dłużej!!"
Jak ( podobno) wyglądała cała sytuacja:
Wczoraj po przegranym meczu Serena Wiliams stwierdziła, że nie ma zamiaru czekać na zakończenie konferencji Thiema i że jej konferencja może odbyć się w mniejszej sali. Jakiś niedowarzony głupek odpowiedzialny za media wyprosił Thiema z sali w połowie konferencji. Dominic się wkurzył, przeszedł do mniejszej, po czym doszedł do wniosku, że skoro "ona może robić co chce, to on też" i wyszedł obrażony. W sumie to mu się nie dziwię..
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9itbVpCRKRM[/youtube]
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

To tylko potwierdza moją coroczną tezę, że RG to najgorszy, najgorzej zarządzany, najmniej przyjazny dla zawodników turniej Wielkiego Szlema. Nie zdziwię się jeśli Thiem zrezygnuje z konferencji prasowej po kolejnej rundzie, jeśli tak zrobi - ma moje pełne zrozumienie.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Takie tam pitu pitu pozbawione znaczenia. Thiem na te konferencje musi chodzić, to jego obowiązek, nie robi tego dla frajdy, tylko z powodu wymogów ATP/ITF (o ile dobrze kojarzę).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Nie Marcin, to jest jaskrawy przykład jak komuś może odwalić po osiągnięciu pewnej pozycji. Czego Amerykanka dawała mnóstwo przykładów już wcześniej.
Mee too... .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Martinek pisze:Halep pewnie "wyjaśni tą wielką nadzieję polskiego tenisa", bo gra lepiej w defensywie i jest w stanie wyczekać ewentualne bombardowanie, ale przynajmniej w przypadku Świątek człowiek ma ten ułamek nadziei, że będzie miała dzień konia i wszystko będzie wchodzić. Pamiętam ten pernamentny brak szans Radwańskiej z topowymi przeciwniczkami, które po prostu silnie trafiały w kort, Agnieszka nie miała wtedy żadnych argumentów, z kolei ten tenis ogląda się zdecydowanie lepiej.
Dlaczego piszesz "wielka nadzieja polskiego tenisa"? Ona jest naprawdę nadzieją tenisa już chyba nie tylko polskiego (artykuł redakcyjny na stronie Roland Garros). Z Halep nie jest bez szans. Rumunka jest w przeciętnej formie. Iga jednak musi o wiele lepiej serwować i popełniać mniej błędów. Myślę, że będzie jutro walczyła nie tylko z Halep ale z własną tremą występu na takiej arenie i z wielką gwiazdą. Oby pani psycholog w sztabie się jednak do czegoś wreszcie przydała i dobrze przygotowa Igę pod względem mentalnym.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

hokej pisze:Nie Marcin, to jest jaskrawy przykład jak komuś może odwalić po osiągnięciu pewnej pozycji. Czego Amerykanka dawała mnóstwo przykładów już wcześniej.
Mee too... .
Ale ona tylko chciała pójść do mniejszej sali... Czegoś tu nie dostrzegam?

To organizator przerwał konfę Thiema, a nie ona.

Nie lubię jej, ale nie widzę jakiegoś gwiazdorzenia...

I nadal uważam, że to pitu pitu :).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Nie do końca tylko organizatorzy, za mtenis
https://www.menstennisforums.com/2-gene ... ymore.html
Poza tym, Serena była na bieżąco z sytuacją, wystarczyło by słowo w drugą stronę.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Stanimal zgarnia 1 seta :::gd::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Świetny mecz Wawrinki z Tsitsipasem, chłopaki równo jechali do tb, a w nim minimalnie lepszy był Szwajcar. Pierwszy set dla Stana.
Pragnę w tym miejscu przekazać wyrazy ubolewania dla umysłowego ogarnięcia decydentów z Eurosportu, którzy w obliczu konieczności udostępnienia jednej z anten dla pedalarzy, wywalili z drugiego programu w/w duet i wstawili Federera, który jak można się było spodziewać oklepuje Mayera jak chce, więc mamy emocje jak na grzybach.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:Świetny mecz Wawrinki z Tsitsipasem, chłopaki równo jechali do tb, a w nim minimalnie lepszy był Szwajcar. Pierwszy set dla Stana.
Pragnę w tym miejscu przekazać wyrazy ubolewania dla umysłowego ogarnięcia decydentów z Eurosportu, którzy w obliczu konieczności udostępnienia jednej z anten dla pedalarzy, wywalili z drugiego programu w/w duet i wstawili Federera, który jak można się było spodziewać oklepuje Mayera jak chce, więc mamy emocje jak na grzybach.
No niestety. ES zawodzi. Może w meczu Nadala pójdą po rozum do głowy i przeniosą transmisję na mniejszy kort . Wpisuje się to w ogólna tendencje czego dowodem wywalenie przez organizatorów Thiema w połowie konferencji. :::bd:: bo jej wysokość idzie . I nie mam tu pretensji do Sereny , jest to tylko i wyłącznie wina organizatorów.

Swoją drogą u Wawrinki ze Stefkiem zapowiada się bitwa na wyniszczenie o mecz z Rogerem w ćwierćfinale...
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”