Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Zakładacie Katedrę Historii przy Forum? :wink:
A ja to już nie mogę słuchać komentatorów i tego "króla kortów ziemnych". Król w tym roku żadnym królem nie jest. Choć mam nadzieję, że podrażniony Madrytem - tu da z siebie wszystko.

Ed. 6:3, 6:4 Rafa. Król. Pewnie jednodniowy :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Dobrze, że Rogerek sobie podarował ten Rzym. Jeszcze odjechałby biedak na rowerze z Rafą. ;-P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Możecie już przestać pindolić o wyższości św. wielkanocnych nad... we wszystkich wątkach świata na tym forum?
To nie ma najmniejszego sensu. Ja mogę użyć 1500 argumentów dlaczego nie znoszę Djokovica, narzucającego się na siłę wszystkim wokół, za wszelką cenę chcącym naśladować Federera, bo jego kochają masy. Nawet dom wybudował kuźwa identyczny, ale to nie zmienia faktu, że nawet jak się kogoś naprawdę nie znosi (podobnie reagowałem na Janowicza i Radwańską) to facet przebija każdą piłkę, a niestety ten sport nie polega na graniu przepięknych piłek, na poruszaniu się jak baletnica po korcie, ale na przebiciu o jeden raz więcej, i w tym najlepszy jest Serb i kropka.
Co do szlemów, to Vidziu się tak nie podniecaj, bo Cię uwielbiany przez nas NOLE jeszcze zaskoczy i dziabnie te wyśrubowane rekordy. No chyba że Serb znowu podda się urokowi różowej koszuli pseudoguru. Ale aż tak głupi chyba nie jest, drugi raz nie podda się urokowi tego przystojniaczka i papa Wajda nie dopuści do spadku formy. Reasumując, Fedzia się kończy, to nieodwołalne, a Nole wygra wszystko co jest do wygrania przez najbliższe trzy lata. Tym samym rekord szlemów idzie wp... Potem nastaje era Cipasa.
Smacznego tenisa wszystkim. ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Co rusz słyszę, że Cipas jest idolem/ulubieńcem pań w każdym wieku, ale że i panów? ;)
Ja jakoś nie widzę ery CIpasa - za słaby ten BH a i fizycznie za mało, żeby zostać dominatorem...
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Rzym 2019

TomPL pisze:Co rusz słyszę, że Cipas jest idolem/ulubieńcem pań w każdym wieku, ale że i panów? ;)
Ja jakoś nie widzę ery CIpasa - za słaby ten BH a i fizycznie za mało, żeby zostać dominatorem...
Się zdziwisz ;-)

Ps. Moim nie jest. Nie umie biegać leciuchno jak Fedzia.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Jacek iREM pisze:Nawet dom wybudował kuźwa identyczny...
Że co? Serio??? O_O
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

hohvar pisze:
Jacek iREM pisze:Nawet dom wybudował kuźwa identyczny...
Że co? Serio??? O_O
Póki nie zobaczę fotek, nie uwierzę, możesz wysłać na priv.
Jacek iREM pisze:.. Djokovica, narzucającego się na siłę wszystkim wokół, za wszelką cenę chcącym naśladować Federera, bo jego kochają masy..
rotfl
Widzę, że wywiad zaburzonego Kyrgiosa trafił na podatny grunt?
Jedyne w czym Djokovic chce pobić Feda, to rekord Szlemów. Wiem, że niektórym ciężko to sobie wyobrazić, ale Serb ma całkiem sporo fanów i kibiców. Zwłaszcza w okresie kiedy był w dołku, dostał olbrzymie wsparcie z ich strony i to chyba logiczne, że do nich są skierowane te wszystkie drazniące Was gesty? Mam kontakt z niektórymi liderami z NoleFam, wiem jak bardzo są zaangażowani i o ile wiem, żaden nie został "ukradziony" Federerowi ( serio, nie wierzę, że muszę to tłumaczyć dorosłym ludziom).
Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, kiedy Novak naśladował Federera i w czym, może jakiś przykład?
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Jacek iREM pisze: Co do szlemów, to Vidziu się tak nie podniecaj, bo Cię uwielbiany przez nas NOLE jeszcze zaskoczy i dziabnie te wyśrubowane rekordy. No chyba że Serb znowu podda się urokowi różowej koszuli pseudoguru. Ale aż tak głupi chyba nie jest, drugi raz nie podda się urokowi tego przystojniaczka i papa Wajda nie dopuści do spadku formy. Reasumując, Fedzia się kończy, to nieodwołalne, a Nole wygra wszystko co jest do wygrania przez najbliższe trzy lata. Tym samym rekord szlemów idzie wp... Potem nastaje era Cipasa.
Smacznego tenisa wszystkim. ;-)
O ile wygrać jeszcze sześć szlemów umówmy się łatwo nie będzie (daje mu tak 50% szans, więc i tak sporo) to rekord w liczbie tygodni na jedynce jest niemal zaklepany, został rok z haczykiem do tego, a Rafa nie jest w stanie rozegrać już pełnego sezonu, a Federer ma 38 lat, jednocześnie to są jego najwięksi rywale na ten moment...

Nie wiem więc skąd ta pewność Vivida, rok temu kiedy było 20-12 i tam 310 do powiedzmy 220 to okej, było to nokaut, ale teraz przy 20-15 i 310-252 z perspektywami takimi a nie innymi byłbym zdecydowanie bardziej ostrożny z wyśmiewaniem Novaka, bo na końcu można wyjść na głupka.

Oczywiście kiedy byliśmy na półmetku sezonu 2016, Novak zgarniał niekalendarzowego i z Federerem przegrywał 12-17 to było gdzieś na 70% pewne, że go wyprzedzi. Od tamtego momentu minęły prawie trzy lata i dalej jest różnica pięciu szlemów, chyba nikt tego nie przypuszczał te trzy lata temu.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Que sera sera..* :wink:
Na tę chwilę popatrzymy ile ugra mała Argentyna. Duża wczoraj pięknie stawała - ale bez efektu. :wink:
Może urwie po parę gemów i trochę pogoni - zawzięty Diego jest.. :::gd:::

------------
* hiszp. - co będzie to będzie
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Majorka pisze: Na tę chwilę popatrzymy ile ugra mała Argentyna. Duża wczoraj pięknie stawała - ale bez efektu. :wink:
Może urwie po parę gemów i trochę pogoni - zawzięty Diego jest.. :::gd:::
Ależ piękne dwa loby jeden po drugim wsadził Nolemu za koszulkę O_O :::gd:::

EDIT: No i po secie. Mały niewywrotny chyba zbyt... krótki :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Novak dziś lekko nadgryziony po wczorajszej bitwie, ale ciągle precyzyjny jak chirurg. :::gd:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Rzym 2019

ayshe pisze: Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, kiedy Novak naśladował Federera i w czym, może jakiś przykład?
Logo nd, zatrudnienie Beckera, własna fundacja, nawet zrobienie ostatnio dłuższej przerwy, po tym, jak Fedzi to wyszło..., mogę tak wiele rzeczy wymieniać.
Ale zawsze można to widzieć inaczej, tak jak się chce.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Powiedz jeszcze, że go naśladuje bo odbija piłeczkę rakietą... przecież połowa topowych sportowców wszelkich dyscyplin (głównie indywidualnych) ma swoje fundacje, robi przerwy i wymienia się trenerami
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Jacek iREM pisze:
ayshe pisze: Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, kiedy Novak naśladował Federera i w czym, może jakiś przykład?
Logo nd, zatrudnienie Beckera, własna fundacja, nawet zrobienie ostatnio dłuższej przerwy, po tym, jak Fedzi to wyszło..., mogę tak wiele rzeczy wymieniać.
Ale zawsze można to widzieć inaczej, tak jak się chce.
Własna marka musi mieć jakieś logo i akurat Novak nie jest tu wyjątkiem, niedaleko szukając, Rafa też ma swój logotyp. Jest to normalny zabieg marketingowy. Wielu zawodników zatrudnia byłe gwiazdy do teamu - vide Murray i wielu przed Fedem tak robiło, np. Agassi, który pracował z Gilbertem. Przerwa Novaka była spowodowana kontuzją łokcia, a ta ostatnia, to chyba widać dlaczego :). Fundacja - to samo, Novak wspiera dzieciaki z Serbii i moim zdaniem, bardzo jest to szlachetne, zwłaszcza że mieszkając w Monako nie płaci w Serbii podatków.
Mogłabym tak argumentowac dalej, ale jak ktoś jest uprzedzony to i tak go nie przekonam :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Rzym 2019

optymista pisze:Powiedz jeszcze, że go naśladuje bo odbija piłeczkę rakietą... przecież połowa topowych sportowców wszelkich dyscyplin (głównie indywidualnych) ma swoje fundacje, robi przerwy i wymienia się trenerami
:::gd:::

Krótka radość Czarnego Człeka (zwanego też SS-manem :wink: ) z przełamania.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Znowu może mieć powód do radości, bo jest 5:3, jasny gwint. :/
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Ależ gem na 4:5. Niesamowicie grają obydwaj :::gd::: :in_luv:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Jeśli Novak nie zamknie tego w dwóch setach, to będą kłopoty, coraz mniej paliwa w baku.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Rzym 2019

ayshe pisze:Jeśli Novak nie zamknie tego w dwóch setach, to będą kłopoty, coraz mniej paliwa w baku.
Dawaj Diego. Tajbrek.
Tak naprawdę to nie daję szans Małemu na sukces.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP 1000: Rzym 2019

Ależ babola sędzia strzelił, oceniając serwis Novaka na 6:6.... :::bd:: :/ Ślepy amator by dostrzegł aut, co zresztą potwierdził nieformalny inżynier Hawkins.
Bez sensu, że na mączce jeszcze trzymają się starych zasad. :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”