Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

HeadShot pisze:Wincyj ad personam, wincyyyyyyyyyyyyyj.
A co ty taki delikatny jesteś? Tylko dlatego, że mi się nie chce szukać, nie przytoczę wycieczek personalnych twojego autorstwa.
Wydaje się, że ironiczne postękiwania w kierunku spokojnej fanki Djoka były słabe, prowokacyjne i spowodowały to całe zamieszanie. Pomyśl o tym w przyszłości.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Madryt 2019

stofler pisze:
TomPL pisze:...i stąd mogła zaistnieć kwestia, czy ironia była zwrócona do ayshe czy do Djoko i jego fanów :]
A jakie to ma znaczenie? Taki typ i tyle. :::bd::
Taki typ, że nie lubi Djoko? No ba, pewnie nie on jeden, musisz z tym żyć :]
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Co Wy macie z tym lubi, nie lubi? Headshot ironicznie skomentował nieco, Jego ( i pewnie nie tylko Jego) zdaniem przesadzone zachwyty nad poprawą gry Novaka a tu zadyma jakby rzucili crocsy do Biedronki. Ludzie - fajny turniej trwa, a udowadnianie sobie przy pomocy idoli kto kim jest jest bez se*su.

Pokój między Narodami, coco jumbo i do przodu.;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

hokej pisze:Co Wy macie z tym lubi, nie lubi? Headshot ironicznie skomentował nieco, Jego ( i pewnie nie tylko Jego) zdaniem przesadzone zachwyty nad poprawą gry Novaka a tu zadyma jakby rzucili crocsy do Biedronki. Ludzie - fajny turniej trwa, a udowadnianie sobie przy pomocy idoli kto kim jest jest bez se*su.

Pokój między Narodami, coco jumbo i do przodu.;-)
Dzięki hokej :) .
Zachwyty może i przesadzone, ale jak pisałam wcześniej, po tej nędzy, którą Serb grał od jakiegoś czasu, skuteczny, stabilny serwis i naprawdę niezły przez większość meczu ofensywny bh bardzo mi się podobały. Gdyby Headshot napisał wprost, że przesadzam, byłaby podstawa do merytorycznej (być może) dyskusji, ale pewnie za dużo wymagam, bo przecież wątek bez zadymy, to wątek stracony, prawda? :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Oj tam, ludzie mają różny styl. :-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Nie wiem kto tu robi zadymę, napisałem co miałem na myśli, bardziej nie pomogę, przykro mi.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Madryt 2019

ayshe pisze:Ciic akurat dzisiaj postanowił wygrać, spiął się w sobie i wyrzucił z turnieju Laszlo Djere.
Tak się spiął, że aż się przesilił i dzisiaj widzę oddał walkowerem mecz z Djoko :?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

hokej pisze:... a udowadnianie sobie przy pomocy idoli kto kim jest jest bez se*su.
O co chodzi z tym seksem? O_O Czy to takie klawiaturowe ... robienie laski? ;) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Novak kolejny mecz do przodu. :wink: To dobrze rokuje przed RG. ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

TomPL pisze:
ayshe pisze:Ciic akurat dzisiaj postanowił wygrać, spiął się w sobie i wyrzucił z turnieju Laszlo Djere.
Tak się spiął, że aż się przesilił i dzisiaj widzę oddał walkowerem mecz z Djoko :?
Z tego wniosek, że zbytnia napinka szkodzi zdrowiu :wink: . Szkoda, tak zepsuć ćwierćfinały, a mógł przegrać wczoraj z Laszlo, to nie.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jeszcze odnośnie HH. Taka niby profesjonalnie prowadzona kariera a ja się zastanawiam gdzie był jego kołcz na tak dużym i ważnym turnieju?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Vivid pisze:
hokej pisze:... a udowadnianie sobie przy pomocy idoli kto kim jest jest bez se*su.
O co chodzi z tym seksem? O_O Czy to takie klawiaturowe ... robienie laski? ;) rotfl
Sensu, Vidziu, sensu, tylko mi palec przeskoczył przez... pół klawiatury. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

hokej pisze:
Vivid pisze:
hokej pisze:... a udowadnianie sobie przy pomocy idoli kto kim jest jest bez se*su.
O co chodzi z tym seksem? O_O Czy to takie klawiaturowe ... robienie laski? ;) rotfl
Sensu, Vidziu, sensu, tylko mi palec przeskoczył przez... pół klawiatury. rotfl
Ależ oczyiście ;)

Co ten eksponat muzealny z Bazylei odwała?! O_O Zakładałem, że Thiem go zwinie w dwóch setach, a tu dziadyga nadal fika :P
Za to stofler ma już tak głęboki kryzys wiary w swojego faworyta, że odtrąbił jako sukces wygraną kreczem rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Thiem wygrał, ale dobry Roger, chyba tej świeżości od razu po pierwszym meczu nie zatracił. ;)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jurek Kiler pisze:Thiem wygrał, ale dobry Roger, chyba tej świeżości od razu po pierwszym meczu nie zatracił. ;)
No fakt - dobrze prezentował się Szwajcar. To był taki mecz na styk - i jeden i drugi mógł wygrać. Tajbrek drugiego seta - i wrócił Dominik z zaświatów.. :wink: Obaj włożyli dużo sił w spotkanie - co daje już na starcie przewagę Serbowi, który, wypoczęty, zagra z Dominikiem.
Choć Dominika tak wytrenowali, że może grać i grać - godzinami.. :wink:

Teraz new gen- znów dobre wrażenia przy obserwowaniu gry Greka :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Set dla Apolla :::gd::: :wink:. Kompletnie Sasza się pogubił w końcówce.
Ed. Drugi set wziął Sasza i już się wydawało, że ma Stefana na widelcu, a tu nic z tych rzeczy :::yay:::.
Tsisipas w półfinale. Bardzo fajnie się to oglądało, świetne spięcia przy siatce . Jeśli tak ma wyglądać tenis przyszłości, nie mam nic przeciwko.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Madryt 2019

To na zakończenie mecz dziadków.
Pierwszy set dla mego ulubionego dziadka :wink:
I to aż 6:1.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Biedny Wawrinka, pożarty przez potwora i to bez popitki.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Połówki to dziady borowe kontra leszcze barowe :)
No ciekawe ...
Coś czuję, że się znowu geriatria w finale zamelduje :P A może podwójna "sensacja" - dziadki do ZBoWiD-u, a pampersy na kort? ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Kurcze szkoda Federera. Zagrał piękny mecz.. a jeszcze piękniej się go ogląda w akcji. Finezja jego zagrań jest bajeczna. Każdy inny gracz nawet jak jest bardzo dobry to styl gry delikatnie mówiąc odstaje od Szwajcara.
W sumie dwa ostatnie pojedynki z Dominikiem mogły paść łupem Rogera ale coś spowodowało (detalik), że stało się odwrotnie. Teraz ma ujemny bilans z tym jeszcze młodym grajkiem.
Fajnie jakby byl finał Rafa i Djoko. Mógłby Nadal w tej formie pokazać Serbowi kawałek dobrej gry i odkuć się za ostatnie bolesne zapewne dla niego porażki.
21 WS..

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”