optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Vivid burak z Ciebie straszny i zapomniałeś o metryce owych dżentelmenów, a proporcja czasu trwania ich kariery odpowiada wypisanym przez Ciebie osiągnięciom. A przynajmniej w tym roku, bo najpewniej już za 61 tygodni zmieni się drugie, a myślę, że na trzecie malutka szansa również jest.

Dziś świetny występ Djoko, niestety kosztem widowiska w finale. :(

Rafa: 0, reszta świata: 3, mieliśmy już sezon bez tytułu na europejskiej mączce dla Rafy?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Madryt 2019

optymista pisze:Vivid burak z Ciebie straszny i zapomniałeś o metryce owych dżentelmenów, a proporcja czasu trwania ich kariery odpowiada wypisanym przez Ciebie osiągnięciom. A przynajmniej w tym roku, bo najpewniej już za 61 tygodni zmieni się drugie, a myślę, że na trzecie malutka szansa również jest.
Daj spokój, nie warto.
Lepiej obejrzyj jeszcze raz tego loba, to jakiś kosmos jest przecież. O_O :D


https://www.youtube.com/watch?v=Bmm4BjZPcYY
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Młodzi coraz lepsi, zwłaszcza, ze Stefana będą ludzie i ten wczorajszy wynik trochę jednak wypaczony, bo skala zmęczenia jednego i drugiego w drodze do finału była zupełnie inna i nie mogło raczej nie odbić się to na przebiegu spotkania. Niemniej Djokovic tak jak podejrzewałem do czasu RG (być może na samym RG) wróci do swoich rządów i zrobił to już w Rzymie, nie ma wątpliwości, że celuje głównie w Paryż i inne turnieje traktował do tej pory na większym luzie, jak ktoś nie trafi na świetny dzień to wątpliwe by ktoś zdołał go tam zatrzymać, no chyba, że Rafie wystarczy czasu na zbudowanie najwyższej formy, ale będzie chyba ciężko.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Jurek Kiler pisze:Młodzi coraz lepsi, zwłaszcza, ze Stefana będą ludzie i ten wczorajszy wynik trochę jednak wypaczony, bo skala zmęczenia jednego i drugiego w drodze do finału była zupełnie inna i nie mogło raczej nie odbić się to na przebiegu spotkania. Niemniej Djokovic tak jak podejrzewałem do czasu RG (być może na samym RG) wróci do swoich rządów i zrobił to już w Rzymie, nie ma wątpliwości, że celuje głównie w Paryż i inne turnieje traktował do tej pory na większym luzie, jak ktoś nie trafi na świetny dzień to wątpliwe by ktoś zdołał go tam zatrzymać, no chyba, że Rafie wystarczy czasu na zbudowanie najwyższej formy, ale będzie chyba ciężko.
"Porucznik Lukasz nie wytrzymał i rzekł do podporucznika Duba:

— O czym niezawodnie rozmawiałeś ze swoim starostą powiatowym jeszcze przed wojną." *

*"Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej"
Część trzecia
Rozdział trzeci
Jaroslav Hašek
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Madryt 2019

optymista pisze:Rafa: 0, reszta świata: 3, mieliśmy już sezon bez tytułu na europejskiej mączce dla Rafy?
W 2015 roku Rafa nie wygrał żadnego Mastersa na mączce ani RG.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Madryt 2019

optymista pisze:Vivid burak z Ciebie straszny
Dojrzałe i błyskotliwe, wybitnie. rotfl
Ale to Twoja wizytówka, na onecie może byś błysnął, ale tu to jesteś błyskotliwy najwyżej jak ... salceson.
optymista pisze: ... zapomniałeś o metryce owych dżentelmenów, ...

I tu masz poniekąd rację. Tylko nie ja zapominam, a wszyscy klakierzy serbskiego kortowego klauna. Takiego Novaka/Rafaela dzieli od Rogera jedno pokolenie ... Ale to nie przeszkadza podniecać się niezdrowo od jakiegoś czasu, że jeszcze w niezłej dyspozycji Hiszpan i Serb leją już pradziadka Szwajcara. W sumie to tak jak się śmiać z tego:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
A i tak dobrze działa ... na niektórych rotfl
optymista pisze:A przynajmniej w tym roku, bo najpewniej już za 61 tygodni zmieni się drugie, a myślę, że na trzecie malutka szansa również jest.
Gdyby babcia miała wąsy to ... i tak tramwajem się nie ogolisz. ;)
Dziś jest jasne:
101 - 74
311-251
20-15
NOKAUT. :)

Czekamy co będzie dalej. Byleby wasz faworyt nie wsiadał już do Fiata 500 ;), no chyba, że z Imazem. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Madryt 2019

Ja wolę to:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GdZUZoYCkGI[/youtube]
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”