CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP 1000: Miami 2019

TomPL pisze:Dziennikarzy porażki nie interesują, a ja nie oglądałem więc nie mogę analizować ;)
Akurat nie ma nic szczególnego do analizowania. Grali praktycznie bez przełamań, ratując się serwisem w stanach zagrożenia.
Małych punktów to chyba HH ugrał więcej nawet.
Jakby Kanadyjczyk był graczem od kilku lat utrzymującym się w czołówce, to można by powiedzieć, że wykorzystał doświadczenie i wygrał tylko te piłki, których potrzebował. Nie ma ani powodu do płaczu ani do załamania. Rywal był odrobinę lepszy przy siatce,
grał pewniejsze woleje, umiał wykorzystać przewagę a przede wszystkim łatwiej ją sobie wypracowywał i to akurat zdecydowało.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

FAA w kolejnej rundzie. Bardzo podoba mi się Kanadyjczyk :::gd::: Wracając jeszcze na moment do gry Huberta z Felixem. Miałam wrażenie, że w tym meczu Hubert jakby cofnął się do jakości z poprzedniego sezonu. Wrażenie - i nawet nie mam zamiaru analizować co i dlaczego spowodowało taki odbiór gry Huberta. Niech wrażenie wrażeniem pozostanie. :wink:
SPOILER:
No i jak go nie kochać? :D
Gra z obwiązanym kolanem i stale wykrzywiony..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Miami 2019

Oglądałem tę akcję i reakcja była automatyczna i natychmiastowa: „a to sqrvysyn”... Ale to tak z wyszczerzoną paszczą :).

Niestety ośmieszył w tym meczu Lajovica, i to nie było zbyt sportowe. Sam bym tak nie zrobił, nawet gdybym totalnie dominował.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

On tam zrobił dwa razy taki serwis. Przy drugim przeciwnik odbił ale wymianę i tak wygrał Nick.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

Marcin_L pisze:Niestety ośmieszył w tym meczu Lajovica, i to nie było zbyt sportowe. Sam bym tak nie zrobił, nawet gdybym totalnie dominował.
Nikt normalny tak by nie zrobił.. Trudno wyobrazić sobie coś takiego w wykonaniu Nadala, Feda czy kogokolwiek poważnego.. Może wkurzony Fognini..? :wink:
Ale patrząc na Australijczyka stale mam wrażenie, że mógłby być wielkim grajkiem. Gdyby tylko tak mu się chciało, jak mu się nie chce.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Miami 2019

Kyrgios nigdy nic nie wygra poważnego, ten mecz dobitnie to pokazuje.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Miami 2019

Moja żona: „włącz mi ten mecz, całkiem fajny z tym pajacem”.

:::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

Djokovic robi miazgę z Aguta. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami. :::gd:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

Robił miazgę w pierwszym secie, ale raczej za sprawą słabej gry Hiszpana, który grał bez pierwszego serwisu i wywalał kilometrowe outy.
W drugim Djoko wypuścił przewagę przełamania i dał się rozbujać Roberto, który już nie jest tak bezradny, zwłaszcza z fh.
Moim zdaniem Novak ciągle nie jest w optymalnej formie. Nierówno i niepewnie wygląda dla mnie ta jego gra. Chociaż niewątpliwie jest lepiej niż w IW, to ciągle szału nie ma.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

ayshe pisze:Robił miazgę w pierwszym secie, ale raczej za sprawą słabej gry Hiszpana, który grał bez pierwszego serwisu i wywalał kilometrowe outy.
W drugim Djoko wypuścił przewagę przełamania i dał się rozbujać Roberto, który już nie jest tak bezradny, zwłaszcza z fh.
Moim zdaniem Novak ciągle nie jest w optymalnej formie. Nierówno i niepewnie wygląda dla mnie ta jego gra. Chociaż niewątpliwie jest lepiej niż w IW, to ciągle szału nie ma.
Być może jest jak mówisz. Ja jednak obserwuję nieporadne od AO poczynania Serba i mam mieszane uczucia. Ostatecznie skłaniam się do przekonania, że on gra na wysokim luzie, tak jakby mu nie zależało na niczym innym, prócz triumfów wielkoszlemowych. Istnieje również opcja, że to tylko wymysł mojej wyobraźni kierowanej nakreślonymi oczekiwaniami.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

Zjazd formy jest dla mnie zrozumiały, zwłaszcza po ciężko wypracowanym optimum na AO i długiej przerwie w startach, ale nie bardzo wyobrażam sobie sytuację, żeby Novak mógł potraktować "per noga" turnieje tej rangi. Już nawet nie chodzi o możliwość pobicia rekordu Agassiego w Miami, ale też o zbudowanie przewagi psychologicznej nad innymi zawodnikami i pewności siebie na dalszą część sezonu.
( Jak taki Agut zleje Djokovica drugi raz w sezonie i to na kortach twardych, to z jakim nastawieniem wyjdzie na kolejny mecz z Serbem na ziemi?)
Ed. Jak ja czasem nie lubię mieć racji.. :/ Wylot w czwartej rundzie po kolejnym nierównym meczu.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 00:46 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Miami 2019

ayshe pisze:Jak taki Agut zleje Djokovica drugi raz w sezonie i to na kortach twardych
Raczej jak ten rewelacyjnie grający Agut zleje Nole... i Nole OUT...
ayshe pisze:to z jakim nastawieniem wyjdzie na kolejny mecz z Serbem na ziemi?)
Jak po swoje :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

2_D pisze:
ayshe pisze:Jak taki Agut zleje Djokovica drugi raz w sezonie i to na kortach twardych
Raczej jak ten rewelacyjnie grający Agut zleje Nole... i Nole OUT...
Zwłaszcza w pierwszym secie popisał się Hiszpan. :wink:
2_D pisze:
ayshe pisze:to z jakim nastawieniem wyjdzie na kolejny mecz z Serbem na ziemi?)
Jak po swoje :D
Toteż właśnie. Stofler, teoria o odpuszczeniu Mastersów jest ( wybacz brutalną szczerość ) absurdalna i nie trzyma się kupy. Gdyby to były turnieje typu rozbiegówka, tak jak w Doha w przed AO - ok. Ale nie IW i Miami.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2019

Wstaję, patrzę, stofler, co się stało, że się znów tak koncertowo zesrało? :P
A się zacięło, nie? Normalnie się ... popsuł rotfl
Oczywiście w pełni rozumiem teorię o odpuszczaniu 1000-ków ;), tak, to oczywiste ;) Ale może choć będzie na tyle łaskawy i jakiejś 250-tki nie odpuści? :P
stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami. :::gd:::
A tak poważnie, tym mnie zaskoczyłeś ... Nie jesteś raczej niedzielnym obserwatorem tenisa i nie jesteś gimbusem :P
W takim razie tak się podpalić po jednym gładkim secie? O_O Tenisa nie znasz? Oj, więcej cierpliwości i wstrzemięźliwości ;)

Tymczasem jest 6:30 (tam chyba 1:30) a Cipas dalej walczy z rozwolnieniem :P .... znaczy z Shapo ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2019

Marcin_L pisze:Moja żona: „włącz mi ten mecz, całkiem fajny z tym pajacem”.
:::fcplm::: :::fcplm::: :::fcplm:::
Lubi Djokovica oglądać???
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2019

stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami. :::gd:::
To może być wpis roku :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: ATP 1000: Miami 2019

Artlight pisze:A na koniec - zamiast jak każdy złożyć autograf na kamerze, Hubert wolał napisać "Miami" i dodać serducho. Klasa!
Że tak zapytam znienacka: co w tym geście było "klasowego"?

Dziś na pewno rzucić okiem na mecz deblowy Kubot-Melo z klasową dwójką Marach-Pavic oraz nocne spotkanie Aliassime-Coric (jak dobrze, że Coric wywalił tego pajaca Kyrgiosa...).
8:7 40:15
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Miami 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:Djokovic robi miazgę z Aguta. Biedny Hiszpan. :( Serb chyba weźmie tegoroczne Miami. :::gd:::
A tak poważnie, tym mnie zaskoczyłeś ... Nie jesteś raczej niedzielnym obserwatorem tenisa i nie jesteś gimbusem :P
W takim razie tak się podpalić po jednym gładkim secie? O_O Tenisa nie znasz? Oj, więcej cierpliwości i wstrzemięźliwości ;)
Już się tak nie ciesz. Po pierwszym secie wyglądało to dobrze, tyle. A niech przegrywa. Dla mnie i tak liczy się już tylko maj i RG. :::gd:::
Jacek iREM pisze:To może być wpis roku :-)
Nie podniecaj się tak.
Z tego całego zamieszania ważne jest to, że na lekko prowokacyjne stwierdzenie o formie Serba odzew był równie emocjonalny jak sam mój wpis.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2019

Tylko RG się liczy? Wimbledon i USO już nie?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Miami 2019

RG to "plan minimum", żeby skompletować drugiego niekalendarzowego Szlema :wink:. A o "TYM DRUGIM" to będzie można pogadać najwcześniej po Wimblu, co daj Boże, Amen.
Pastwicie się nad tym biednym Stoflerem, jakby nie wiadomo jaką głupotę napisał. Oglądałam ten wczorajszy mecz i w pierwszym secie żarło jak złoto, Hiszpan grał jak ślepa łamaga i gdyby nie fakt, że co jak co, ale grę Serba znam na wylot, też dałabym się nabrać.
Wrzuć więc na luz JacekiREM i poczytaj sobie wpisy Fanów Feda w trakcie meczu waszego idola z Millmanem na USO 18, tam to było się z czego pośmiać :D .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”