2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Wracając jeszcze do meczu Fedzio vs Stan The Man - kto nie oglądał - POLECAM !!! Świetny mecz !!! Siła, precyzja, woleje i pół też, gierki na małe pola, po odbiciu, na wznoszącej, poezja, bajka, liryka, epika i dramat, dobrze się bawili, i szkoda że tylko godzinkę.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

stofler pisze:
Vivid pisze:Djoko pokonany, stofler załamany :P
Nie bądź śmieszny. A kto się teraz takimi turniejami przejmuje? :!ojoj!: Wałkujemy o tych szlemach tyle czasu a Ty wyskakujesz z takim tekstem. O_O Gdyby mu zależało, nie grałby debla. Po prostu zluzował przed sezonem na ziemi. Doszedł do wniosku (po latach), że nie da się wygrywać wszystkiego bo w tych najważniejszych momentach przychodzi zadyszka.
Dla mnie ta przegrana rodzi pokłady optymizmu. :::gd:::
A tak dla wyjaśnienia zapytam - ten sezon na ziemi to tylko RG czy Mastersy też traktujemy poważnie?
Żebym wiedział na jaki rodzaj narracji się przygotować.
W sumie po drodze jest Miami, tam olewamy (co tam jakiś kurnik) czy gramy?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Trudno wyrokować, skoro sam zainteresowany nie wie:
"Oczywiście nie jest miło przegrać, ale zbytnio się tym nie smucę. Po szczycie formy w Melbourne nie jestem jeszcze w optymalnej dyspozycji. Mam kilka dni, by solidnie potrenować i liczę, że w Miami efekt będzie lepszy" - dodał "Djoko".

Tak przynajmniej cytują "redaktorzy" onetu :]
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

hokej pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Djoko pokonany, stofler załamany :P
Nie bądź śmieszny. A kto się teraz takimi turniejami przejmuje? :!ojoj!: Wałkujemy o tych szlemach tyle czasu a Ty wyskakujesz z takim tekstem. O_O Gdyby mu zależało, nie grałby debla. Po prostu zluzował przed sezonem na ziemi. Doszedł do wniosku (po latach), że nie da się wygrywać wszystkiego bo w tych najważniejszych momentach przychodzi zadyszka.
Dla mnie ta przegrana rodzi pokłady optymizmu. :::gd:::
A tak dla wyjaśnienia zapytam - ten sezon na ziemi to tylko RG czy Mastersy też traktujemy poważnie?
Żebym wiedział na jaki rodzaj narracji się przygotować.
W sumie po drodze jest Miami, tam olewamy (co tam jakiś kurnik) czy gramy?
Myślę, że Djokovic myśli już tylko o szlemach. Wiadomo, mastersy trzeba grać ale on już żyje inną nawierzchnią. W tym układzie to oczywiste, że turnieje w Rzymie, Madrycie i Monte Carlo (nie wiem czy we wszystkich zagra) będą ważną częścią przygotowań do RG. Myślałem, że przekaz mojego ostatniego wpisu był w miarę jasny. :::hmm:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

stofler pisze:
hokej pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Djoko pokonany, stofler załamany :P
Nie bądź śmieszny. A kto się teraz takimi turniejami przejmuje? :!ojoj!: Wałkujemy o tych szlemach tyle czasu a Ty wyskakujesz z takim tekstem. O_O Gdyby mu zależało, nie grałby debla. Po prostu zluzował przed sezonem na ziemi. Doszedł do wniosku (po latach), że nie da się wygrywać wszystkiego bo w tych najważniejszych momentach przychodzi zadyszka.
Dla mnie ta przegrana rodzi pokłady optymizmu. :::gd:::
A tak dla wyjaśnienia zapytam - ten sezon na ziemi to tylko RG czy Mastersy też traktujemy poważnie?
Żebym wiedział na jaki rodzaj narracji się przygotować.
W sumie po drodze jest Miami, tam olewamy (co tam jakiś kurnik) czy gramy?
Myślę, że Djokovic myśli już tylko o szlemach. Wiadomo, mastersy trzeba grać ale on już żyje inną nawierzchnią. W tym układzie to oczywiste, że turnieje w Rzymie, Madrycie i Monte Carlo (nie wiem czy we wszystkich zagra) będą ważną częścią przygotowań do RG. Myślałem, że przekaz mojego ostatniego wpisu był w miarę jasny. :::hmm:::
Ależ oczywiście, że przekaz był jasny jak słońce, gdzieżbym śmiał zaprzeczać Tobie, w tej dziedzinie jesteś niedościgniony.
stofler w paździeniku 2018r pisze:
Vivid pisze:Pooglądałem trochę Shanghai, ale żeby wątek zakładać, proszę ... :P
Zgadzam się z tym, że go nie założono bo nikomu się nie chciało. Ale żeby świadomie negować zasadność jego zawiązania, wątku dotyczącego jednego z najważniejszych turniejów tenisowych roku (ATP 1000), mogę to jedynie odczytać jako prowokacyjną złośliwość powodowaną koniecznością zgrzytania zębami na widok dominującego Serba.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

A mówili, że Indian Wells to 5 wielki szlem. Dzięki za wyprowadzenie z błędu :] .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

hokej pisze:
stofler pisze:
hokej pisze:
stofler pisze:
Vivid pisze:Djoko pokonany, stofler załamany :P
Nie bądź śmieszny. A kto się teraz takimi turniejami przejmuje? :!ojoj!: Wałkujemy o tych szlemach tyle czasu a Ty wyskakujesz z takim tekstem. O_O Gdyby mu zależało, nie grałby debla. Po prostu zluzował przed sezonem na ziemi. Doszedł do wniosku (po latach), że nie da się wygrywać wszystkiego bo w tych najważniejszych momentach przychodzi zadyszka.
Dla mnie ta przegrana rodzi pokłady optymizmu. :::gd:::
A tak dla wyjaśnienia zapytam - ten sezon na ziemi to tylko RG czy Mastersy też traktujemy poważnie?
Żebym wiedział na jaki rodzaj narracji się przygotować.
W sumie po drodze jest Miami, tam olewamy (co tam jakiś kurnik) czy gramy?
Myślę, że Djokovic myśli już tylko o szlemach. Wiadomo, mastersy trzeba grać ale on już żyje inną nawierzchnią. W tym układzie to oczywiste, że turnieje w Rzymie, Madrycie i Monte Carlo (nie wiem czy we wszystkich zagra) będą ważną częścią przygotowań do RG. Myślałem, że przekaz mojego ostatniego wpisu był w miarę jasny. :::hmm:::
Ależ oczywiście, że przekaz był jasny jak słońce, gdzieżbym śmiał zaprzeczać Tobie, w tej dziedzinie jesteś niedościgniony.
stofler w paździeniku 2018r pisze:
Vivid pisze:Pooglądałem trochę Shanghai, ale żeby wątek zakładać, proszę ... :P
Zgadzam się z tym, że go nie założono bo nikomu się nie chciało. Ale żeby świadomie negować zasadność jego zawiązania, wątku dotyczącego jednego z najważniejszych turniejów tenisowych roku (ATP 1000), mogę to jedynie odczytać jako prowokacyjną złośliwość powodowaną koniecznością zgrzytania zębami na widok dominującego Serba.
Ale przecież temat IW2019 już istnieje. Niech sobie grają, może nawet Hurkacz wygra. :wink: Porażka Novaka nie ma związku z dyskusją na temat zasadności zawiązywania wątku. Poza tym minęło trochę czasu, myślę że priorytety Serba się zmieniły. Jak wiemy, w zeszłym roku potrafił nawet przegrać dwa finały z "młodocianymi" graczami. A niech już nawet nie wygra żadnego mastersa, ważne żeby szarpnął jeszcze kilka szlemów. Może nawet uda się... 6? :::cheese:::
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Tylko świadomość, że zdajesz sobię sprawę z tego że "rżniesz głupa" powstrzymuje mnie przed skomentowaniem stwierdzenia o głównym wątku dyskusji.
Bo jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy to wybacz, bardziej łopatologicznie nie potrafię.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Nie oglądałem meczu "jedynki ATP" - żałuję.
Czy znowu połamał jakieś rakiety (jak często ma to w zwyczaju jak przegrywa)?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

hokej pisze:Tylko świadomość, że zdajesz sobię sprawę z tego że "rżniesz głupa" powstrzymuje mnie przed skomentowaniem stwierdzenia o głównym wątku dyskusji.
Bo jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy to wybacz, bardziej łopatologicznie nie potrafię.
Ale ja nic nie rżnę. Nie ta pora. :wink:
Wyluzuj. Daj się lepiej porwać emocjom, za dwie godzinki Hurki zaczyna. :!:brv_cmn:!:
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

keteim pisze:Nie oglądałem meczu "jedynki ATP" - żałuję.
Czy znowu połamał jakieś rakiety (jak często ma to w zwyczaju jak przegrywa)?
Nie ma czego żałować, straszną biedę grał. I owszem, zamordował rakietę po pierwszym secie.
Nie rozumiem natomiast, czemu piszesz jedynka ATP w cudzysłowie, jest aktualnie najlepszy w tourze, o czym świadczą zdobyte punkty.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

ayshe pisze:
keteim pisze:Nie oglądałem meczu "jedynki ATP"
Nie rozumiem natomiast, czemu piszesz jedynka ATP w cudzysłowie, jest aktualnie najlepszy w tourze, o czym świadczą zdobyte punkty.
Bym jeszcze dodał, że wygrał w tym roku jedyny jak dotąd turniej wielkoszlemowy.
Teraz kolega <keteim> na pewno zrozumie i wytnie cudzysłów. :bbbat:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Stofler robi co może żeby jednak nie zauważyć prostej prawdy:
Gdzie jest Federer? W drabince IW.
Gdzie jest Nadal? W drabince IW.
Gdzie jest Djokovic? Może w Fiacie 500 ostrożnie pomyka w kierunku Miami? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:Gdzie jest Djokovic? Może w Fiacie 500 ostrożnie pomyka w kierunku Miami rotfl
Póki co, wstrzymaj się z tym wysłaniem Novaka na Florydę ( chociaż wiem, że nie możesz się doczekać). Na razie gra w półfinale debla z Fogninim ;-P.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, 21:49 przez ayshe, łącznie zmieniany 1 raz.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Odrobił :::gd:::
No naprawdę dobrze gra Polak. Cieszę się a jednocześnie jakoś nie mogę się nadziwić .. Nie docenialam chłopaka.
Ed. Wygrał to :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Hurkacz wygrywa z Shapovalovem, zaczyna jak Janowicz od sukcesu w ATP1000 z tą różnicą, że JJ zrobił to w Paryżu a Hurkacz w Indian Wells. W przeciwieństwie do JJ'a HH gra o wiele dojrzalszy tenis, a najbardziej podoba mi się w jego repertuarze backhand, którym potrafi zagrać agresywnie tuż nad siatką zarówno po linii jak i po przekątnej. Dodatkowo całkiem nieźle porusza się po korcie, możemy mieć z tego chłopaka pociechę.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Argue pisze:Hurkacz wygrywa z Shapovalovem, zaczyna jak Janowicz od sukcesu w ATP1000 z tą różnicą, że JJ zrobił to w Paryżu a Hurkacz w Indian Wells. W przeciwieństwie do JJ'a HH gra o wiele dojrzalszy tenis, a najbardziej podoba mi się w jego repertuarze backhand, którym potrafi zagrać agresywnie tuż nad siatką zarówno po linii jak i po przekątnej. Dodatkowo całkiem nieźle porusza się po korcie, możemy mieć z tego chłopaka pociechę.
To akurat chyba na dwóch różnych zawodników patrzymy, bo zarówno wizualnie jak i w statystykach bekhend Hurkacza kuleje. Forhend i serwis to jest jego mocna strona. Przyciskany na bekhend robi dużo błędów, często spóźnia. Ciekawa jest też statystyka jeżeli chodzi o rotację - spinu za wiele nie ma, w odróżnieniu od forhendu. Jeżeli ten element ogarnie i trochę więcej chłodnej głowy to kto wie... Widzę w mediach, że już zaczęło się pompowanie balonika i porównywanie do Murray'a. Osobiście widzę takiego trochę bardziej ruchliwego Berdycha, ale czas pokaże ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Regularność i skuteczność, a estetyka i finezja poszczególnych zagrań to dwie różne rzeczy. Jeżeli miałbym wybierać spośród zagrań Huberta jego najlepsze to raczej byłyby to te z BH, to że z FH ma wyższą skuteczność to inna sprawa, po prostu te zagrania nie robily na mnie takiego wrażenia :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

ayshe pisze:
Vivid pisze:Gdzie jest Djokovic? Może w Fiacie 500 ostrożnie pomyka w kierunku Miami rotfl
Póki co, wstrzymaj się z tym wysłaniem Novaka na Florydę ( chociaż wiem, że nie możesz się doczekać). Na razie gra w półfinale debla z Fogninim ;-P.
Sugerujesz, że razem z Fabio pojadą? :D Czy Fiat 500 to wytrzyma? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

A ja słyszałem, że pojadą Skodą Fabia. :D

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”