2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Majorka pisze:Czy Rafa w ogóle dogra ten mecz? Kolano z opatrunkiem i ma klopoty przy opieraniu się na prawej nodze.
Ten mecz czy ten sezon ?
Zamiast do Miami niech on lepiej wybierze się tam gdzie korty mają czerwony kolor. Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie. Na ławeczce ze Szkotem chce spędzać czas? tfu... tfu...
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Hubert naprawdę fajnie wypadł w meczu z Rogerem, może w paru momentach brakło zimnej głowy, ale w sumie to był najdłuższy mecz Szwajcara w tym turnieju. Federer ogólnie bardzo dobrze z krótkimi przestojami.
A teraz wyrównany mecz Nadala z Khachanovem.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

4 meczowe dla Rafy.
I już. Set mecz. Nie wiem czy on jutro wyjdzie na mecz z Rogerem. A o ile wyjdzie - nie wróżę dobrego meczu.
A Karen jak nie potrafi wygrać z kulawym Nadalem to chyba wielkim grajkiem nigdy nie będzie.

Chciałam popatrzeć na duet Fognini/Djoko - no to czekam :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

A co się Monfilsowi stało, że się wycofał po zbiciu Niemca?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Majorka pisze:4 meczowe dla Rafy.
I już. Set mecz. Nie wiem czy on jutro wyjdzie na mecz z Rogerem. A o ile wyjdzie - nie wróżę dobrego meczu.
A Karen jak nie potrafi wygrać z kulawym Nadalem to chyba wielkim grajkiem nigdy nie będzie.
Co za gość, ten Twój Rafa, nie wierzyłam, że to dogra w tym stanie, a tu proszę :) :::gd::: .
Majorka pisze:Chciałam popatrzeć na duet Fognini/Djoko - no to czekam :wink:
Ciekawe co też bajarz ludowy Lorek zapoda w komentarzu, kto " zakradnie się do ogrodu rozkoszy?" rotfl
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Djokovic na korcie? Czy Lorek wspomni o Fiacie 500? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

No zaczynają. :D
ayshe pisze: Ciekawe co też bajarz ludowy Lorek zapoda w komentarzu, kto " zakradnie się do ogrodu rozkoszy?" rotfl
A ja lubię Lorka. :) Śmieszą mnie te jego kwiecistości i egzaltacja - ale on nie robi żadnych błędów merytorycznych, i to nie tylko dotyczących tenisa, ale i innych dziedzin sportu, do których nawiązuje w komentarzu. W odróżnieniu od innych.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:Djokovic na korcie? Czy Lorek wspomni o Fiacie 500? rotfl
To się robi tak nudne, jak odgrzewany trzeci raz kotlet mielony. :tired: :::brrrg:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

ayshe pisze:
Vivid pisze:Djokovic na korcie? Czy Lorek wspomni o Fiacie 500? rotfl
To się robi tak nudne, jak odgrzewany trzeci raz kotlet mielony. :tired: :::brrrg:::
Co nie zmienia faktu, że teraz to już faktycznie Twój idol, może nawet w Fiacie 500 :P, pomyka razem z Fabio do Miami ...
A stoflera nie ma rotfl

Nadal wygrał, ale się popsuł :(, czyli ta wymarzona przez organizatorów połówka może być do jednej bramki ... :/
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze: Nadal wygrał, ale się popsuł :(, czyli ta wymarzona przez organizatorów połówka może być do jednej bramki ... :/
Albo może jej w ogóle nie być...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:
ayshe pisze:
Vivid pisze:Djokovic na korcie? Czy Lorek wspomni o Fiacie 500? rotfl
To się robi tak nudne, jak odgrzewany trzeci raz kotlet mielony. :tired: :::brrrg:::
Co nie zmienia faktu, że teraz to już faktycznie Twój idol, może nawet w Fiacie 500 :P, pomyka razem z Fabio do Miami ...
A stoflera nie ma rotfl
Vivid ma teraz swoje 5 minut bo Djokovic postanowił przegrać. :::lghcry::: Może się nad nim trochę poznęcać. Ale on wie (<Vivid>), że jak tylko przyjdzie maj to całe ATP będzie fruwało w takt rytmów Novaka. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

stofler pisze:Vivid ma teraz swoje 5 minut bo Djokovic postanowił przegrać. :::lghcry::: Może się nad nim trochę poznęcać. Ale on wie (<Vivid>), że jak tylko przyjdzie maj to całe ATP będzie fruwało w takt rytmów Novaka. :::gd:::
To jest sport, wszyscy przegrywają, jedni częściej inni rzadziej ;) Potem bez wstydu można w Fiata 500 wskoczyć i jechać dalej, uważając na skrzyżowaniach na światłach :D
Ale najważniejsze jest to, że do końca sezonu, jak będziesz fikał :twisted: , to będę Ci przypominał Twoją niemoc podczas tegorocznego IW rotfl Jakoś tak mało miałeś do powiedzenia od pewnego momentu, czy może zapomniałeś za dostęp do netu zapłacić? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Marcin_L pisze:
Maestro pisze:Z zainteresowaniem czekam ma dzisiejszy mecz. Roger zagrał ostatnio niezły mecz, Hubert ma chyba formę życia, więc dzisiejszy mecz może być naprawdę świetnym widowiskiem.
Im dłużej o tym myślę, tym większym jestem pesymistą :). Przypuszczam, że pograją trochę, ale Roger wygra w swoim stylu, czyli 6:4,6:4 :).
Wróżka Oriana chyba musi się martwić o utratę pracy. rotfl
Przykład Rosjanina pokazuje, że nie warto ukazywać "litości" dla rywala nie w pełni dyspozycyjnym. Wystarczyło ruszyć Nadala do przodu, lecz Chaczanow sporo piłek do linii końcowej na stojącego w miejscu Rafie lub ogrom błędów przy mocniejszych strzałach. Tartakowy Raonic vs przystojny Thiem będzie ciekawszym półfinałem, o ile nie jedynym rozegranym w drabince panów. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Vivid pisze:
stofler pisze:Vivid ma teraz swoje 5 minut bo Djokovic postanowił przegrać. :::lghcry::: Może się nad nim trochę poznęcać. Ale on wie (<Vivid>), że jak tylko przyjdzie maj to całe ATP będzie fruwało w takt rytmów Novaka. :::gd:::
Ale najważniejsze jest to, że do końca sezonu, jak będziesz fikał :twisted: , to będę Ci przypominał Twoją niemoc podczas tegorocznego IW
A przypominaj. Ważne, żeby jeszcze parę szlemów w tym roku wygrać. :::gd::: IW jest twoje, weź sobie. rotfl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

SABR pisze:Przykład Rosjanina pokazuje, że nie warto ukazywać "litości" dla rywala nie w pełni dyspozycyjnym. Wystarczyło ruszyć Nadala do przodu, lecz Chaczanow sporo piłek do linii końcowej na stojącego w miejscu Rafie lub ogrom błędów przy mocniejszych strzałach. Tartakowy Raonic vs przystojny Thiem będzie ciekawszym półfinałem, o ile nie jedynym rozegranym w drabince panów. ;)
Na mnie Chaczanow momentami wywierał dobre wrażenie. Wg mnie w jego przypadku przydałby się ktoś w zespole:
- do opracowywania strategii na różne ewentualności;
- do schłodzenia/zrównoważenia gry Karena;
- do pracy nad dostrzeganiem co dzieje się po drugiej stronie siatki.

Na ten moment Karen gra swoje i tyle. Dla mnie jest to nieoszlifowany diament, duży potencjał ale bez dobrej obróbki wielkich wyników nie będzie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Maestro pisze:Hubert naprawdę fajnie wypadł w meczu z Rogerem, może w paru momentach brakło zimnej głowy, ale w sumie to był najdłuższy mecz Szwajcara w tym turnieju. Federer ogólnie bardzo dobrze z krótkimi przestojami.
A teraz wyrównany mecz Nadala z Khachanovem.
Zgadzam się, że Hurkacz pokazał pewien poziom z którego, mam nadzieję, już nie zejdzie. Zabrakło nie tyle chyba zimnej głowy co po prostu doświadczenia i ogrania na tym poziomie. Poza tym Federer jest w bardzo dobrej formie i raczej wygra ten turniej.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Nie będzie grane, Rafa oddaje mecz walkowerem i wycofuje z turnieju w Miami, Federer czeka na kogoś z pary Thiem/Raonic.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

Rafa wycofał się z turnieju.
Dla mnie to było oczywiste już wczoraj. Nie opierał się na prawej nodze, nie mógł wyprowadzić prawidłowo serwisu, nie mógł startować do krótkich piłek. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

El Diablo pisze:
SABR pisze:Przykład Rosjanina pokazuje, że nie warto ukazywać "litości" dla rywala nie w pełni dyspozycyjnym. Wystarczyło ruszyć Nadala do przodu, lecz Chaczanow sporo piłek do linii końcowej na stojącego w miejscu Rafie lub ogrom błędów przy mocniejszych strzałach. Tartakowy Raonic vs przystojny Thiem będzie ciekawszym półfinałem, o ile nie jedynym rozegranym w drabince panów. ;)
Na mnie Chaczanow momentami wywierał dobre wrażenie. Wg mnie w jego przypadku przydałby się ktoś w zespole:
- do opracowywania strategii na różne ewentualności;
- do schłodzenia/zrównoważenia gry Karena;
- do pracy nad dostrzeganiem co dzieje się po drugiej stronie siatki.

Na ten moment Karen gra swoje i tyle. Dla mnie jest to nieoszlifowany diament, duży potencjał ale bez dobrej obróbki wielkich wyników nie będzie...
Do momentu medicalu Rafy Rosjanin grał całkiem solidnie, nie bał sie nawet podejmować rękawic w dłuższych, dynamicznych wymianach. Potem zabrakło konsekwencji gry z pierwszej partii. Chaczanowa stać na wiele, ubiegłoroczny Paryż nie wziął się z przypadku. (ograł bodajże czterech tenisistów top10 z rzędu) Można wypomnieć, że co roku w tym turnieju widziemy niespodzianki okraszone niespodziewanymi zwycięzcami, (Sock, Ferrer) ale w takim imponującym stylu z grona underdogów nie wygrywał tak dawno turnieju o tak wysokiej randze. Chętnie zobaczyłbym w jego sztabie Safina jako eksperymantalną współpracę, ale to chyba zbyt szalona wizja. ;)

Tymczasem Raonic z Thiemem grają jedyny, dzisiejszy półfinał. Federer bez gry w finale.
Ciekawe, kiedy pani komentująca spotkanie na PS dostanie informację na ten temat, bo już któryś raz powtarza, jak wiele osób czeka na drugi półfinał. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2019

SABR pisze:Ciekawe, kiedy pani komentująca spotkanie na PS dostanie informację na ten temat, bo już któryś raz powtarza, jak wiele osób czeka na drugi półfinał. ;)
Teraz się dowie, ale nie czepiałabym się, komentuje, powinni redaktorzy podesłać takie info.
Dobrze gra Dominik :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”