Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

SABR pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
W szczególności, jak medicala wziął przy stanie 3:3 w 1. secie. ;)
Gra psychologiczna. Wiedział już wtedy, że Delpo jest w kosmicznej formie. Ale nie będę się upierał bo nie mam pewności. To samo jest z Novakiem. Nikt nie wie jaka jest prawda, zatem dajmy już z tym spokój. Ważne kto wygra.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Chudy pisze:Jak miło jest popatrzeć na zawodnika, który nie traci głowy jak rywal zaczyna niedomagać. Del Po spokojnie rozgrywa wymiany ..
W końcu jest zawodowcem. :)
Ja wyjątkowo nie lubię oglądać takich spotkań. Jeden nie gra, a właściwie niby - gra. Żeby to nie grało akurat tych dwóch - to już dawno pstryknęłabym pilotem i czytała książkę. A tak oglądam - i klnę :/ :::bd::
Koniec. Poddał Rafa i gada z Juanem. :(
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:
SABR pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
W szczególności, jak medicala wziął przy stanie 3:3 w 1. secie. ;)
Gra psychologiczna. Wiedział już wtedy, że Delpo jest w kosmicznej formie. Ale nie będę się upierał bo nie mam pewności. To samo jest z Novakiem. Nikt nie wie jaka jest prawda, zatem dajmy już z tym spokój. Ważne kto wygra.
No to już masz wystarczający dowód. Szkoda Rafy, ale Delpo będzie wypoczęty przed finałem. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:
Majorka pisze:Medycyna.
I opaska pod kolanem. :/
Już to przerabialiśmy, w grze nie przeszkadza.
Interesujące. ;-P
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Wspaniały dzień na kortach w NY. Napisze to po raz drugi, biegał jak oszalały do każdej piłki ,to ma teraz.
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Wcześniejsze mecze były zbyt zabójcze. Niestety.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

SABR pisze:
stofler pisze:
SABR pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
W szczególności, jak medicala wziął przy stanie 3:3 w 1. secie. ;)
Gra psychologiczna. Wiedział już wtedy, że Delpo jest w kosmicznej formie. Ale nie będę się upierał bo nie mam pewności. To samo jest z Novakiem. Nikt nie wie jaka jest prawda, zatem dajmy już z tym spokój. Ważne kto wygra.
No to już masz wystarczający dowód. Szkoda Rafy, ale Delpo będzie wypoczęty przed finałem. :::gd:::
Był po prostu słabszy i uznał, że nie ma sensu grać dalej. A czy uraz był powodem kluczowym... tego się nie dowiemy. :::donknow::: Nie ważne.
Ktoś wspomniał, że Nishikori może pokonać Novaka. :::hmm::: To co, mam na niego postawić? Weźcie się nie wygłupiajcie. :/
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

SABR pisze:
stofler pisze:
SABR pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
W szczególności, jak medicala wziął przy stanie 3:3 w 1. secie. ;)
Gra psychologiczna. Wiedział już wtedy, że Delpo jest w kosmicznej formie. Ale nie będę się upierał bo nie mam pewności. To samo jest z Novakiem. Nikt nie wie jaka jest prawda, zatem dajmy już z tym spokój. Ważne kto wygra.
No to już masz wystarczający dowód. Szkoda Rafy, ale Delpo będzie wypoczęty przed finałem. :::gd:::
Jeszcze trzeba poziom podnieść na niedziele, bo dziś słabiutko, zwłaszcza ten gem na zamknięcie seta, to było coś co się nie może powtórzyć. Pocieszające jest to, że Djoko gra tutaj nędznie, mógłby go chociaż skośny potrzymać z 4 godziny na korcie.
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Rafa poddał. No jak, przecież miały być co najmniej 4 sety ;( To teraz niech druga para pogra z 4h. Niech Japoniec przegoni trochę Novaka po korcie. Chociaż mało to prawdopodobne.
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler - takich wypowiedzi bym się po prostu wstydził. Był słabszy, ale ta słabość wynikała z niedyspozycji fizycznej. Taka porażka nie boli.
Czy Ty nie potrafisz napisać czegoś pozytywnego o innych graczach niż Serb???
Co napiszesz, jak Twojemu idolowi przytrafi się kontuzja czy inna niedyspozycja fizyczna? Tez, że się wystraszył?
Bądź poważny, bo Twoje zaślepienie jednym (niezłym ) tenisistą powoli przesłania Ci trzeźwość osądu rzeczywistości.
PS.
Zmiana zdania - kibicujemy jednak del Potro.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

La_Patik- pisze:
Jurek Kiler pisze:
Majorka pisze:Medycyna.
I opaska pod kolanem. :/
Już to przerabialiśmy, w grze nie przeszkadza.
Interesujące. ;-P
Zaczęło przeszkadzać to poddał, widział mecz z Kasztanowem?

W końcu padł fizycznie Raful, chyba musiał. Dobrze się stało, że dał sobie luz, Portek zachowa więcej sił.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:Jeszcze trzeba poziom podnieść na niedziele, bo dziś słabiutko, zwłaszcza ten gem na zamknięcie seta, to było coś co się nie może powtórzyć. Pocieszające jest to, że Djoko gra tutaj nędznie, mógłby go chociaż skośny potrzymać z 4 godziny na korcie.
No właśnie, ja też uważam, że Delpo nie błyszczał w tym meczu, te oddane gemy w pierwszym secie, sporo niewymuszonych, mało asów - nawet na średnio grającego Serba może to nie wystarczyć.

Konferencja Rafy na ES.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
No...jest pajacem. :rolleyes:
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Majorka pisze:
lottosale pisze:Jeszcze trzeba poziom podnieść na niedziele, bo dziś słabiutko, zwłaszcza ten gem na zamknięcie seta, to było coś co się nie może powtórzyć. Pocieszające jest to, że Djoko gra tutaj nędznie, mógłby go chociaż skośny potrzymać z 4 godziny na korcie.
No właśnie, ja też uważam, że Delpo nie błyszczał w tym meczu, te oddane gemy w pierwszym secie, sporo niewymuszonych, mało asów - nawet na średnio grającego Serba może to nie wystarczyć.

Konferencja Rafy na ES.
Dopóki Rafa mógł biegać, to Argentyńczyk był na minusie, inna sprawa że on zazwyczaj potrzebuje trochę czasu żeby wejść w rytm. No zobaczymy w niedzielę.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
No jest pajacem. :rolleyes:
Jurek..rany boskie, daj sobie spokój.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Serce kibica nie sługa, Fedziunio 4 life, ale kiedy tak wielki mistrz i wspaniały wojownik poddaje mecz z powodu kontuzji to jest to bardzo, bardzo przykra historia chyba dla wszystkich miłośników tenisa. Wracaj do zdrowia Mistrzu !!!!!!
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Chudy pisze:Oby tylko obaj grali na miarę swoich możliwości i byli w pełni dyspozycji. To wtedy będzie (mam nadzieję) super mecz.
No tak.. Było fajnie przez 1 set. :-|
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jurek Kiler pisze:
La_Patik- pisze:
Jurek Kiler pisze:
Majorka pisze:Medycyna.
I opaska pod kolanem. :/
Już to przerabialiśmy, w grze nie przeszkadza.
Interesujące. ;-P
Zaczęło przeszkadzać to poddał, widział mecz z Kasztanowem?

W końcu padł fizycznie Raful, chyba musiał. Dobrze się stało, że dał sobie luz, Portek zachowa więcej sił.
Czyli twierdzisz, że wcześniej zakładał sobie opaskę na kolano dla beki bo fajnie wyglądało? Jak padł fizycznie? Ma kontuzję i z tego powodu poddał mecz. Uraz miał inaugurację już we wcześniejszych meczach ale nie było to jeszcze na tyle poważne. Rafa mógł delikatnie korygować ustawianie się do piłek, mniej obciążać nogę i trzymać swój poziom gry tak, że na pierwszy rzut oka niczego w jakości jego gry nie dostrzeżesz. Kontuzja się pogłębiała, dobił kolano w meczu Portkiem na tyle, że pod sam koniec meczu grał samą reką.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Majorka pisze:
Jurek Kiler pisze:
stofler pisze:Nadal robi szopkę z kolanem a potem weźmie finał. Czy ktoś beknie jeszcze coś o pajacowaniu Novaka?
No jest pajacem. :rolleyes:
Jurek..rany boskie, daj sobie spokój.
No czo? ;-P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

keteim pisze:stofler - takich wypowiedzi bym się po prostu wstydził. Był słabszy, ale ta słabość wynikała z niedyspozycji fizycznej. Taka porażka nie boli.
Czy Ty nie potrafisz napisać czegoś pozytywnego o innych graczach niż Serb???
Co napiszesz, jak Twojemu idolowi przytrafi się kontuzja czy inna niedyspozycja fizyczna? Tez, że się wystraszył?
Bądź poważny, bo Twoje zaślepienie jednym (niezłym ) tenisistą powoli przesłania Ci trzeźwość osądu rzeczywistości.
Ja się nie wstydzę bo mówię co myślę. Od początku mojej aktywności na tym forum wspominam o wielkiej trójce. Gdybym nie uważał Federera i Nadala za wybitnych tenisistów - nie robiłbym tego. Także spokojnie, jestem dzisiaj średnio trzeźwy ale myślę na odpowiednim poziomie. :wink:
Majorka pisze:...nawet na średnio grającego Serba może to nie wystarczyć.
Czy to nie ta pani wspominała o tym, że Serb dzisiaj polegnie... :::scratchy:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”