Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ale miękkie faje grają na centralnym. A Cilic to nie mógłby trafiać jak w meczu z Hurkaczem? :teathy:
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:
lottosale pisze:
stofler pisze:Oglądając mecz Chorwata z Japończykiem stawiam tezę, że Djokovic w drodze do finału nie straci seta. :::gd:::
A z Sandgrenem to co?
Chodziło mi o to, że w kolejnych dwóch meczach (ćwierćfinał i półfinał) nie straci. Może wyraziłem się niezupełnie jasno. Moja wina. :idioticus:
Może tak być, patrząc na to co Cilic prezentuje.


Straszny jest ten dzisiejszy mecz. Masa błędów, senne tempo.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Oglądam ten mecz bez najmniejszych emocji. Panowie się dosyć mocno męczą ze swoim tenisem. O wiele chętniej obejrzałbym w ich miejscu np. Shapovalova z Tsitsipasem...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Cilić chłopie dzbanek do wymiany...
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:
stofler pisze:
lottosale pisze:
stofler pisze:Oglądając mecz Chorwata z Japończykiem stawiam tezę, że Djokovic w drodze do finału nie straci seta. :::gd:::
A z Sandgrenem to co?
Chodziło mi o to, że w kolejnych dwóch meczach (ćwierćfinał i półfinał) nie straci. Może wyraziłem się niezupełnie jasno. Moja wina. :idioticus:
Może tak być, patrząc na to co Cilic prezentuje.
W taju przy prowadzeniu 4:3 robi dwa podwójne pod rząd. I ten gość wygrał kiedyś Szlema. O_O
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Domański - " Dwa podwójne Cilica w TB to na pewno wina temperatury i wilgotności". :D

Też ma już chyba dosyć marudzenia zawodowców. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:
lottosale pisze:
stofler pisze:
lottosale pisze:
stofler pisze:Oglądając mecz Chorwata z Japończykiem stawiam tezę, że Djokovic w drodze do finału nie straci seta. :::gd:::
A z Sandgrenem to co?
Chodziło mi o to, że w kolejnych dwóch meczach (ćwierćfinał i półfinał) nie straci. Może wyraziłem się niezupełnie jasno. Moja wina. :idioticus:
Może tak być, patrząc na to co Cilic prezentuje.
W taju przy prowadzeniu 4:3 robi dwa podwójne pod rząd. I ten gość wygrał kiedyś Szlema. O_O
Jemu ten serwis bardziej przeszkadzał niż pomagał w tym tie breaku. Hmmm jak miał ogórka po drugiej stronie siatki to hulał aż miło..
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2018, 22:24 przez Chudy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Cilic nieźle zareagował po dwóch podwójnych, ostro zareturnował i zdobył punkt na 5:6. Dopiero w serwisie troche zbyt asekuracyjnie drugi uderzył (aczkolwiek ktoś bardzoej mobilny by do takiego returnu doszedł).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Zrobi się ciekawiej dopiero wtedy, gdy dojdzie do piątego seta. Nishikori może nam go zafundować. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Japończyk wygrał, spotka się z Serbem, będzie nudno :P

Patrząc na skład połówek pań jeszcze kilka lat temu bym napisał - Gratuluję Serenie kolejnego WS-a :P
Dziś już tak nie napiszę. Serena jest takim Rogerem WTA, obecnie każdy mecz to zagadka i może przegrać ze zdecydowanie słabszą "na papierze" zawodniczką. Choć i tak uważam, że Roger może przegrywać "łatwiej" ;)
Ciekawe jak zakończy się rywalizacja w WTA. Teoretycznie gorszą rywalką na ewentualny finał dla Sereny jest dla mnie Keys.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

6:3, 6:4, 6:4 . Novak w półfinale, a ja idę umrzeć na zawał w jakimś kącie. Albo zostanie mi skaza na psychice, bo to co się działo w drugim secie, ten potworny dół..nie, kanion beznadziei głębokości Rowu Mariańskiego w jakim znalazł się Serb był porażający. Smecze trafią do klasyki gatunku Novak Style, skróty i akcje przy siatce , prawie się zabiłam facepalmem. :::wtf::: i utrzymał się na powierzchni głównie dzięki serwisowi. W tym najsłabszym 2 secie miał 81% skuteczności jedynki.

*Wyszła mu akcja a'la Roger czyli piłka obok słupka, bardzo efektowna moim zdaniem.

* Scenka tabletkowo (Novak ) - garderobiana (Millman) w drugim secie na pewno doczeka się dogłębnej analizy , ja sobie daruję, enjoy :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

No i mamy półfinały. Same znane od dawna nazwiska:
Nishikori- Djokovic
Nadal- DelPotro
Nic tylko oglądać. Drugi półfinał bardziej ciekawy.
Mam wrażenie, ze dla Novaka drabinke wygrał w totka.. Kei nie stawi mu absolutnie żadnego oporu a z drugiej połowaly drabinki dostanie kogoś niezregenerowanego po ciężkich bojach i bedzie lekki finał dla Djoko i ew zrównanie się z Wielką Legenda tenisa Pete Samprasem
21 WS..
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Wszystko się zgadza, ale kolejność półfinałów będzie chyba odwrotna.

Opcje finału raczej dwie, Novak z Rafą albo z DelPo, obstawiam chyba tą drugą.
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jutro wszyscy jesteśmy łotyszami, a murzyn niech już żegna się z turniejem.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Widzę, że nick "bialas" to nie przypadek. Więc niech może bialas z rasistowskimi tekstami lepiej pożegna się z tym wątkiem. Jakiś poziom trzymajmy.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jeżeli słowo murzyn jest dla Ciebie obraźliwe, to Ty jesteś rasistą.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Słowo murzyn w stosunku do Sereny jest obraźliwe.
Natomiast nie wiemy czy bialas jest blondynką...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Przecież Serena to Murzynka, a nie Murzyn.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Tomaszz pisze:Jeżeli słowo murzyn jest dla Ciebie obraźliwe, to Ty jesteś rasistą.
Słowo nigdy nie jest obraźliwe, ale jeśli ten kontekst nie budzi żadnych Twoich wątpliwości to dyskusję z Tobą uważam za zbędną.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Kiedyś była taka reklama FIFA z hasłem "No to racism". Zawsze mnie bawiło, że gdyby przeczytać to po polsku, wyszłoby "No to rasizm!". Jak wyobrażałem sobie tych wszystkich piłkarzy, którzy z poważną miną mówili to w "polskiej" wersji, zawsze poprawiał mi się humor :D

Taka anegdotka na rozładowanie napięcia ;)

Serena będzie się chciała zrewanżować na Osace, a zakładając, że Keys zrobi co do niej należy i dostanie się do finału - tam młodsza z sióstr będzie miała jeszcze większą motywację, żeby pokazać młodej gdzie jej miejsce. Więc chyba Serena jednak.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”