Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ona wygląda jak lalka z pozytywką. Przejrzałem neta i nie znalazłem takiej z murzynką. Nie jestem rasistą ale styl ubierania się Amerykanki przypomina mi zwyczaje Cyganów. Jakoś mi to nie pasuje do smukłych, zgrabnych i podniecających sylwetek tenisistek pokroju Giorgii. Bo co mnie obchodzi jej tenis i jej dolary... Ja chcę oglądać ładny tenis. O_O
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Sarenko nie żartuj, że chcesz to przegrać. O_O
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Chyba nie chce, bo jest mocno zdenerwowana i to widać.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ogólnie odkąd Kanepi poprawiła swoją grę, to mecz zrobił się naprawdę dobry, ciekawy może być trzeci set.
Serena po wygraniu pierwszego gema w ostatniej partii cieszyła się, jak Rafcio po triumfie nad Kaczanem. :::yay:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

W porównaniu do Wimbledonu, całkiem sensownie odbija Serena zza końcowej. Pliskova coś gra, czy to co cały sezon?
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:W porównaniu do Wimbledonu, całkiem sensownie odbija Serena zza końcowej. Pliskova coś gra, czy to co cały sezon?
To jej ulubiony turniej, ale nie miała wybitnych rywalek. (tak, Barty jest dla mnie przereklamowana)
Serena w kolejnej rundzie, potrzebowała trudniejszego spotkania. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Ładnie John, obawiałem się tego meczu, bo wydawał się w formie Raonic.

Svitolina jak Zverev, na Szlemie zapomina jak się gra w tenisa.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:Ona wygląda jak lalka z pozytywką. Przejrzałem neta i nie znalazłem takiej z murzynką. Nie jestem rasistą ale styl ubierania się Amerykanki przypomina mi zwyczaje Cyganów. Jakoś mi to nie pasuje do smukłych, zgrabnych i podniecających sylwetek tenisistek pokroju Giorgii. Bo co mnie obchodzi jej tenis i jej dolary... Ja chcę oglądać ładny tenis. O_O
Jak szukasz modelek, to może przełącz na fashion tv :] . A to powyżej nazwałabym nie tylko rasistowskim, ale też seksistowskim, słabe to. :::bd::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

lottosale pisze:
Jurek Kiler pisze:
2_D pisze:Brawo Rafa. Trudny mecz i kolejny sukces. Dzień przerwy na bank mu się przyda, a mój faworyt Fedziunio swoje musi jeszcze zagrać aby się w tej ósemce znaleść.
Faworyt do czego? Wylotu w ćwierćfinale chyba. rotfl
Dokładnie, z taką grą nawet ten średni Novak da mu maksymalnie seta, i to przy założeniu że serwis będzie dobrze funkcjonował.
Spokojnie panowie :] Pożyjemy, zobaczymy. Póki co ani Fed, ani Novak jeszcze w tej ósemce nie są.
stofler pisze:Ona wygląda jak lalka z pozytywką. Przejrzałem neta i nie znalazłem takiej z murzynką. Nie jestem rasistą ale styl ubierania się Amerykanki przypomina mi zwyczaje Cyganów. Jakoś mi to nie pasuje do smukłych, zgrabnych i podniecających sylwetek tenisistek pokroju Giorgii. Bo co mnie obchodzi jej tenis i jej dolary... Ja chcę oglądać ładny tenis. O_O
Z tobą jest gościu coś mocno nie teges :tired:
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Jakuboto pisze:
ayshe pisze:
Jakuboto pisze:Tyle, że Thiem miał drewnianego Andersona. Te skróty do których Kevin nie dobiegał to Rafa spokojnie wyciągnie. To powinien być zupełnie inny mecz.
To na pewno,ale do serwisów Rafy nie będzie musiał ustawiać się obok liniowego pod ścianą, a ten Rafowy serwis jest jak najbardziej do zabicia returnem, a return Thiem miał dziś świetny.
Łatwiej returnować taką mocną pałę stojąc dalej niż musieć returnować wolniejszy ale mocniej rotowany serwis.
Co prawda to prawda, ale Thiem jest do Rafowego serwisu w miarę przyzwyczajony, choć to będzie pierwszy ich mecz na hardzie. Jakby nie było, pyknął go trzy razy i to na mączce, może postanowi atakować returnem na wznoszącą? :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Coric ma kontuzjowane udo. Nie ma gry. Del Potro idzie dalej. Z tymi młodymi zawodnikami dalej słabo. W turnieju zostało tylko dwóch zawodników z rocznika 90+ (Thiem, Goffin).
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Chudy pisze:Coric ma kontuzjowane udo. Nie ma gry. Del Potro idzie dalej. Z tymi młodymi zawodnikami dalej słabo. W turnieju zostało tylko dwóch zawodników z rocznika 90+ (Thiem, Goffin).
Tragiczny jest ten rocznik 90+, mamy koniec sezonu 2018 a oni w dalszym ciągu bez Wielkiego Szlema, wielce prawdopodobne, że najmłodszy mistrz WS będzie miał skończone 30 lat (Del Potro i Cilic). Thiem i Goffin to też żadna młodzież, przecież Thiem ma 25 lat, jest w idealnym wieku na odnoszenie sukcesów w postaci tytułów WS, a Belg pod koniec roku skończy 28 lat.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:
Majorka pisze:A i ta "wielka trójka" też często musi powalczyć, nie dostaje za darmo - a tenis gra superowy. Przynajmniej dwójka z trójki... :wink:
To prawda, Roger już trochę odstaje.*
O! Widzę, że stofler zaczyna ogarniać swoją ulubioną wyliczankę :::yay::: Może trochę od ... hm ... d..y strony :P, ale zawsze coś. ;)
Faktycznie słusznie zauważasz, Federer trochę odstaje od Rafy i Samprasa. No i Pete już nie musi walczyć, już jest emerytem.
Ale luz, i to powoli ogarniesz. :D

A dzisiejsza wielka trójka - Federer, Nadal, Murray? Też walczą, jeden nawet odpadł . :twisted:

A Serena to w kowbojkach grała? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

ayshe pisze:
stofler pisze:Ona wygląda jak lalka z pozytywką. Przejrzałem neta i nie znalazłem takiej z murzynką. Nie jestem rasistą ale styl ubierania się Amerykanki przypomina mi zwyczaje Cyganów. Jakoś mi to nie pasuje do smukłych, zgrabnych i podniecających sylwetek tenisistek pokroju Giorgii. Bo co mnie obchodzi jej tenis i jej dolary... Ja chcę oglądać ładny tenis. O_O
Jak szukasz modelek, to może przełącz na fashion tv :] . A to powyżej nazwałabym nie tylko rasistowskim, ale też seksistowskim, słabe to. :::bd::
W zamierzeniu takim nie było. Może tylko słowo <podniecających> był wyrzucił, faktycznie było niepotrzebne. Serena ubrała się jak kukiełka, zauważ że żadna z tenisistek nie robi z siebie takiego "zjawiska". I może nawet nie zrobiłoby to na mnie wrażenia gdybym nie pamiętał jej krzyków i niesportowego zachowania na korcie. Bo prowokacyjny styl ubierania się również może być częścią gry psychologicznej, tej rozumianej w złym znaczeniu.
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Nie jestem rasistą, ale ta czarna murzynka chłopka to niech już odpada w następnej rundzie.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

stofler pisze:
ayshe pisze:
stofler pisze:Ona wygląda jak lalka z pozytywką. Przejrzałem neta i nie znalazłem takiej z murzynką. Nie jestem rasistą ale styl ubierania się Amerykanki przypomina mi zwyczaje Cyganów. Jakoś mi to nie pasuje do smukłych, zgrabnych i podniecających sylwetek tenisistek pokroju Giorgii. Bo co mnie obchodzi jej tenis i jej dolary... Ja chcę oglądać ładny tenis. O_O
Jak szukasz modelek, to może przełącz na fashion tv :] . A to powyżej nazwałabym nie tylko rasistowskim, ale też seksistowskim, słabe to. :::bd::
W zamierzeniu takim nie było. Może tylko słowo <podniecających> był wyrzucił, faktycznie było niepotrzebne. Serena ubrała się jak kukiełka, zauważ że żadna z tenisistek nie robi z siebie takiego "zjawiska". I może nawet nie zrobiłoby to na mnie wrażenia gdybym nie pamiętał jej krzyków i niesportowego zachowania na korcie. Bo prowokacyjny styl ubierania się również może być częścią gry psychologicznej, tej rozumianej w złym znaczeniu.
Serena ma taki "fetysz", że stara się na różnych turniejach wyglądać inaczej, nie przypominam sobie tego samego outfitu, w którym grała na kilku zawodach. Wyczerpał jej się limit, więc czas nadszedł na strój baletnicy, który... mi się podoba. :::gd:::

Krzyki i niesportowe zachowania były domeną rywalek Williams jeszcze za czasów jej młodości, więc nie dziwię się, że sama nie stara się kryć z emocjami. Tak, chodzi mi także o Henin uznawaną za jedną z najbardziej klasowych tenisistek. Choć chyba punktem kulminacyjnym było to, co Capriati i Mariana Alves zrobiły na Us Open 2004. ;) Można sobie także śmiało tutaj przytoczyć to, jak Sharapova bezczelnie "c'monowała" w finałach WTA w Nowym Jorku grając na ledwo serwującą z powodu kontuzji Amerykankę.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Sereno Williams - u mnie masz wielki plus. :::gd::: Za własny styl ubierania się, nieliczenia z konwenansami, wychodzenia przed szereg , za ten pewnego rodzaju gest Kozakiewicza dla całego świata. :D
bialas55 pisze:Nie jestem rasistą, ale...
Mój "ulubiony" tekst. :dvl(: :::bd:: :::bd:: Beznadziejność.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

bialas55 pisze:Nie jestem rasistą, ale ta czarna murzynka chłopka to niech już odpada w następnej rundzie.
Zabrzmiało to tak, jak nazwanie siebie katolikiem nie chodząc do kościoła. rotfl

Jesteś rasistą i seksistą w jednym.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

SABR pisze:Jesteś rasistą i seksistą w jednym.
To tak jak ja. ;-P

Cieszy mnie wygrana Delpo, może następny mecz będzie o jakiejś bardziej ludzkiej porze, żeby mógł pooglądać bez budzenia całej rodziny.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
lottosale
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 8 wrz 2016, 23:00

Re: WIELKI SZLEM: US OPEN 2018

Zabrakło Elizce mocy zza końcowej, żeby powalczyć z dobrze dysponowaną Sloane, szkoda lubię belgijkę. Wydaje mi się że Sloane jako jedyna jest w stanie zatrzymać Serenę, ma dziewczyna ogromny potencjał, i jej tenis jest zbilansowany, świetna defensywa i równie duże atuty w ataku. Nie wykluczam nawet powtórki finału z zeszłego roku, chociaż po cichu kibicuje Tsurenko w drugiej połówce.

Del Potro dają w kijowych godzinach podczas tego turnieju, mało go widziałem, ale wyniki robią wrażenie, więc zakładam że jest w świetnej formie. Liczę na tytuł.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”