Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Kiedyś pewien tenisista powiedział: "Mogę grać brzydko, byle bym wygrał". Myślę, że te słowa idealnie pasują do obecnej dyspozycji Federera czy Djokovica. Mimo, że nie grają najlepiej, to i tak doszli do finału i z pewnością tutaj wolą pokazać swój najlepszy tenis, niż rundy wcześniej, bo na poprzednich rywali nazwisko wystarczyło.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Mam też nadzieje, że tak wlaśnie będzie, bo uważam, że stać ich na więcej, zwłaszcza Federera.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Finał WTA? Nie odbieram Bertens szans na wygraną, ale dla mnie to jakoś mało ciekawe widowisko. Odpuszczę sobie.
Finał ATP, popatrzę, dam im szansę przez pierwszy set, ale jak będzie jakieś smętne walenie w bambus to zmieniał kanał. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Kiki udało się zaciąć dobrze naoliwioną maszynę z Rumunii i po praktycznie perfekcyjnym meczu Halep do stanu 6:2 1:2 to Bertens jest na dobrej drodze ku wygranej drugiej partii. Dobry mecz i czekam, aż obie panie zagrają na swoim najlepszym poziomie w trzeciej partii.

Halep fizycznie padła w trzecim secie, ale jedna z wymian z hotdogiem palce lizać. Bertens z tytułem. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Czekamy na finał. Po dwóch latach przerwy Djoko-Roger znowu grają...
21 WS..
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Odzywają się stare demony... Roger zdenerwowany i sztywny, Novak z przełamaniem i gra znakomicie.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Mojemu Fedziowi coś lekko bije na dekiel :tired:
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Federer nie potrafi przebić piłki na drugą stronę po serwisie Serba, które jakieś wybitne nie są :::bd:: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Ten pierwszy set to było odległe wspomnienie ich dawnych potyczek. Słabe dość...a teraz jeszcze te wyjce na trybunach, choć dziś i Serb ma swój fanklub rotfl .
Zdaje się, że weźmie brakujący Mastera Novak.

E: Ciekawe czy to już ostateczny zjazd do bazy Fedka? Niby już tyle razy wracał ale 37 to już jest bardzo poważna cyfra. ...
W związku z tym co napisałam pewnie zaraz przełamie i wygra dziś rotfl.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
karol7654
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2018, 10:49

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

fortomorrow pisze:Odzywają się stare demony... Roger zdenerwowany i sztywny, Novak z przełamaniem i gra znakomicie.
Myślałem, że bedzie bardziej na luzie ,ale to jednak w nim siedzi i chyba już nie wyjdzie. Obydwaj dobrze nastawieni
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Niestety Roger gra jeden z najgorszych meczy w tym roku.
Szkoda, że daje szansę pajacowi... - i znowu przełamanie w siódmym gemie. :twisted: :twisted:

Z taką grą to powinien sobie już powinien sobie odpuścić dalszą grę bo tylko rozmienia swoją sławę.
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Czy ta publiczność jest dzisiaj wyjątkowo głośna, czy to ja jestem przewrażliwiona, bo nie chcę obudzić domowników? :D Chyba ludzie tęsknili za takim meczem i teraz się drą. Jedyny plus, że tym razem fani obu.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Izzi pisze:Czy ta publiczność jest dzisiaj wyjątkowo głośna, czy to ja jestem przewrażliwiona, bo nie chcę obudzić domowników? :D Chyba ludzie tęsknili za takim meczem i teraz się drą. Jedyny plus, że tym razem fani obu.
Co ciekawe w lepszym poziomem meczu Halep z Bertens praktycznie była cisza na trybunach. rotfl

Djokovic od około połowy pierwszego seta jest nie do ruszenia poza małym kryzysem w drugim gemie drugiego seta. Serbski dominator mentalnie wręcz zmiażdżył Federera i może się cieszyć z wygrania ostatniego skalpu z tysięczników. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Najsłabszy Djoko od lat to i tak jak widać wystarcza na pana buraczanego. ;-P Spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu, wynik trochę mnie zaskokoczył, ale bardzo mile. Jest dobrze, niech go leje aż do końca kariery. rotfl
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

W tym sezonie naprawdę kobiecy tenis wygląda o wiele ciekawiej niż męski. :)
Gratulacje dla Serba, zasłużył na wygraną, był wyraźnie lepszy, w chyba każdym aspekcie dzisiejszego meczu. :::gd:::
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Fatalnie zagrał ten mecz Fedzia.
21 WS..
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Będę to powtarzał do znudzenia - spieszmy się podziwiać wielkich tenisistów zanim odejdą na dobre... Jeden żyłuje liczbę szlemów w wieku emerytalnym, drugi bije kolejne rekordy na turnieju Rolanda Garrosa, trzeci... właśnie przed chwilą zdobył brakującą "tysiączkę" do swojej kolekcji. Wielkie gratulacje!
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Czy forma Novaka jest już na tyle ustabilizowana, że zgarnie także US Open ? Czy Fedziu w Uniqlo wygra jakiś turniej? Czasu nie oszukasz więc czy to ostatni finał Fedzia vs reszta BIG 4? Czy Rafa ma teraz haka na Novaka :) ??
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

Djokovic zagrał dzisiaj bardzo solidne spotkanie i myślę, że będzie jednym z głównych faworytów do wygrania US Open (nie wiadomo jak ułoży się drabinka, ale finał Nadal - Djokovic brałbym w ciemno). Federer natomiast zdecydowanie poniżej oczekiwań, szczególnie rzucał się w oczy fatalny return. Nie pamiętam z ich poprzednich spotkań, żeby odbiór serwisu był największym problem Rogera, a dzisiaj, szczególnie w 1 secie, regularnie pakował returny w siatkę. Świadczyć o tym mogą chociażby statystyki serwisowe Serba takie jak 78% piłek wygranych po 2 serwisie, kiedy umówmy się... to nie były jakieś niesamowite podania.
keteim
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 111
Rejestracja: 11 maja 2017, 11:36

Re: ATP & WTA Cincinnati 2018

lolxd2 pisze:Będę to powtarzał do znudzenia - spieszmy się podziwiać wielkich tenisistów zanim odejdą na dobre... Jeden żyłuje liczbę szlemów w wieku emerytalnym, drugi bije kolejne rekordy na turnieju Rolanda Garrosa, trzeci... właśnie przed chwilą zdobył brakującą "tysiączkę" do swojej kolekcji. Wielkie gratulacje!
Nie ma i nie będzie miał wszystkich Mastersów - brakuje mu Hamburga (Nadal i Federer mają tam zwycięstwa). Wiem, że tego turnieju już nie ma ( w jego miejsce wszedł Szanghaj).
Co nie zmienia faktu, że ma wygrane obecne Mastersy

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”