Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Szacun dla Magdy, wcale nie zdziwię się jeżeli w tym sezonie będzie osiągać lepsze wyniki niż Radwa. Tej już nie w głowie tenis... od dawna. :(

Szkoda trochę Shapovalova ale jest jeszcze młody, nadejdzie jego czas.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Kyrgios i Rublev z wygranymi. Szkoda Denisa. Przegrać w pięciu setach z Tsongą to żaden wstyd. Teraz bułgarski talent męczy się z McDonaldem. Kto to w ogóle jest? Aż włączyłem EuroSport Player.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Grigorij w opałach. O_O
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Kyrgios i Rublev z wygranymi. Szkoda Denisa. Przegrać w pięciu setach z Tsongą to żaden wstyd. Teraz bułgarski talent męczy się z McDonaldem. Kto to w ogóle jest? Aż włączyłem EuroSport Player.
Nic dziwnego, gościu rzadko wychodzi poza amerykańskie czelki. Osobiście kojarzy mi się z tym:

https://www.youtube.com/watch?v=rM59HisUWvw
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Tak grający Grigor nie będzie miał większych szans w starciu z Kyrgiosem. Ten set przegrany do zera to straszny obciach...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Wymęczył. A cieszy się jakby finał wygrał. :::bd::
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Tak grający Grigor nie będzie miał większych szans w starciu z Kyrgiosem. Ten set przegrany do zera to straszny obciach...
Moim zdaniem Grigor w takiej formie nie będzie miał większych szans już pojutrze - w starciu z Rublovem.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Luqoz pisze:
niespotykany pisze:Tak grający Grigor nie będzie miał większych szans w starciu z Kyrgiosem. Ten set przegrany do zera to straszny obciach...
Moim zdaniem Grigor w takiej formie nie będzie miał większych szans już pojutrze - w starciu z Rublovem.

Oni spotkali się w zeszłym sezonie na US Open i wtedy Rublev ograł Dimitrova 3:0.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Mecz meczowi nierówny, Dimi nadal faworytem przeciwko młodemu.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Dziś budziki nastawiamy na godzinę 4 rano i oglądamy Djokovica z Monfilsem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich. :::gd:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Dziś budziki nastawiamy na godzinę 4 rano i oglądamy Djokovica z Monfilsem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich. :::gd:::
Przypomina mi się Nowy Jork 2016, wtedy też była obowiązkowa...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

van basten pisze:
Chudy pisze:Linette w 3 rundzie. Gratulacje. :D
Pewno już w tym roku Magda będzie dalej dochodzić niż tamta Pisia z Krakowa.
Dobre! rotfl :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Dziś budziki nastawiamy na godzinę 4 rano i oglądamy Djokovica z Monfilsem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich. :::gd:::
Monfils nie ma większych szans. Buki ustaliły na jego zwycięstwo kurs 4.3 a na Novaka 1.2. Przecież to nie są idioci, nie chcą żeby ludzie lawinowo wygrywali u nich duże pieniądze. Ja wiem, że Djokovic nie jest w swojej najlepszej formie ale Monfils też nie. Do tego dochodzi pampers u Francuza gdy widzi po drugiej stronie siatki Serba. Zatem nie podniecajcie się, jeśli Novak przegra to nie jutro. rotfl
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Monfils to już jakaś tam firma. Czy w wybitnej formie, czy nie to coś tam na WS zawsze zagra. Jeśli Djokovic przejdzie go gładko w 3 setach z pełną kontrolą w każdym secie to jest z nim lepiej niż myślałem. Pierwsza, mała weryfikacja dyspozycji Serba.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

A tymczasem Kyrgios kazał się "k.... zamknąć" jakiemuś pajacowi na trybunach :)
Tak prawdę mówiąc to się akurat należało ...
https://www.youtube.com/watch?v=nop4uZxujhM

Nick, taki McEnroe naszych czasów ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Vivid pisze: Nick, taki McEnroe naszych czasów ;)
Tacy też są potrzebni w tym nudnym od ideałów tenisowym świecie, szkoda tylko, że Nick na razie pod względem sportowym mocno ustępuje Johnowi.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze: Nick, taki McEnroe naszych czasów ;)
Tacy też są potrzebni w tym nudnym od ideałów tenisowym świecie, szkoda tylko, że Nick na razie pod względem sportowym mocno ustępuje Johnowi.
Ustępuje pod względem osiągnięć bo możliwościami, "talentem" i "rączką" niekoniecznie. Strach się bać meczu z Rafą jak Kangur będzie tak cisnął. Poza tym aż dziw bierze - żaden Fedfan nie mówi że Rafa ma tak słabą drabinkę, że chętnie by wzięli Nicka za kogoś z drabinki Maestro....
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Jaki jest sens dyskutować na tematy oczywiste? :D
Rzeczywiście mocno drugi raz z rzędu przyfarcił, nadzieja w tym, że Federer będzie znacznie lepiej dysponowany niż na USO, bo poza nim to wątpię by Rafę nawet grającego nic nadzwyczajnego ktoś inny pokonał. Djokovic jeszcze nie będzie gotowy, Kyrgios raczej nie będzie miał do tego głowy, Dimitrov z kolei dał już dzisiaj popis a Del Potro jeśli dojdzie do finału to podobnie jak w Nowym Jorku Hiszpan napotka już zwłoki. :)
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

picnic pisze:
Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze: Nick, taki McEnroe naszych czasów ;)
Tacy też są potrzebni w tym nudnym od ideałów tenisowym świecie, szkoda tylko, że Nick na razie pod względem sportowym mocno ustępuje Johnowi.
Ustępuje pod względem osiągnięć bo możliwościami, "talentem" i "rączką" niekoniecznie.
Myślisz, że ma talent na miarę talentu Johna Mcintosha ? :D Bo gębę niewyparzoną ma nieco podobnie, a czy charakterek podobny to nie wiem.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: Australian Open 2018 (Wielki Szlem)

Dawno Radwańskiej nie oglądałem, to jest DRAMAT. Drugi serwis 103 km/h (jedynka na poziomie okło 50%), ani mocy, ani kierunku, Tsurenko sobie wbija gwoździe. Sama robi sporo błędów, ale i tak 6:1/2 będzie. rotfl
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”