Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje pokazowe

Powtórki. Supertennis nie ma praw.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: Turnieje pokazowe

Moi drodzy, wystarczy mieszkać blisko Czeskiej Republiki, transmisja jest na Ćt Sport ;)
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turnieje pokazowe

hokej pisze:Powtórki. Supertennis nie ma praw.
Supertennis HD ma prawa i pokazuje na żywo, od dziś:
http://www.supertennis.tv/palinsesto.html
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje pokazowe

Się zdziwiłem, oficjalna strona ich nie wymienia.
Dzięki.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turnieje pokazowe

Event info - How to watch - Europe: Supertennis jest wymieniony.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turnieje pokazowe

Oglądałem na YT Djoka i Feda vs Sock/Anderson.

Oprócz Djoka wszyscy debla jakoś ogarniali, ale on - no żałość, widać, że gra 99,999% singla.

Nawet nie chodzi o jakość woleja (a był zupełnie bez pazura), ale bardziej o ogólną orientację na korcie. Wyglądał jak ja w Ikei :) - już po 5 minutach mam łzy w oczach i szukam wyjścia.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje pokazowe

Robinson pisze:Event info - How to watch - Europe: Supertennis jest wymieniony.
Sam na poprzedniej stronie zamieszczałem ten link i prawie na pewno nie było wtedy ST. Albo coś z oczami albo Eleven i ES się wypięły ( w ramówce nie było transmisji, sprawdzałem równolegle) i wskoczył ST.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje pokazowe

Wy chcecie to oglądać, te pokazówki? Nie szkoda czasu?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turnieje pokazowe

TomPL pisze:Wy chcecie to oglądać, te pokazówki? Nie szkoda czasu?
To nie ATP Tour, ale graja na serio.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Turnieje pokazowe

TomPL pisze:Wy chcecie to oglądać, te pokazówki? Nie szkoda czasu?
Mi tam szkoda było czasu na oglądanie większości ostatnich finałów wielkoszlemowych, niestety już po fakcie. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Turnieje pokazowe

Marcin_L pisze:
TomPL pisze:Wy chcecie to oglądać, te pokazówki? Nie szkoda czasu?
To nie ATP Tour, ale graja na serio.
Ty tak na serio czy jaja sobie robisz? Przecież to jest jakiś cyrk.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turnieje pokazowe

TomPL pisze:To nie ATP Tour, ale graja na serio.
A ja odnoszę wrażenie, że ktoś poprosił Goffina, żeby jednak przegrał ze Schwartzmanem. :)
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Turnieje pokazowe

To w końcu można ten Laver Cup gdzieś oglądać? Na pewno nie jest to gra na poważnie, ale np. rok temu w Pradze zobaczyć w deblu grających razem w parze Federera i Nadala to było coś fajnego.

Edit:
Ok już oglądam na ST. Co za koszmarny kolor kortu!
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Turnieje pokazowe

Większym cyrkiem są te pseudorozgrywki dla młodziaków w Mediolanie.

W Laver Cupie możemy zobaczyć kilka zestawień, których raczej nie mielibyśmy okazji zobaczyć w klasycznych turniejach. Chodzi mi o historyczne deble.

https://www.facebook.com/TennisMediaCom ... 985053514/

Każdy sędzia z pewnością "marzy" o konfrontacji z takimi zawodnikami. Brakuje jeszcze Sereny z Olympią na rękach krzyczącą, że jest matką i czarną Amerykanką, która żąda punktu dla TeamWorld, bo inaczej posądzi go o seksizm.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Turnieje pokazowe

Next gen to coś podobnego, a nawet gorszego, bo ja nawet nie wiem jaka jest myśl przewodnia w powstawaniu tej imprezy. No bo co ona niby ma sprawić, poza tym, że młode przeciętniaki (w skali ogólnej) zagrają między sobą i ktoś wygra? No ktoś wygra i co z tego, sprawi to, że nagle on wskoczy na inny level, umiejętności mu wzrosną? Totalna bzdura, Hewitt, Safin, Roddick, Federer, Nadal, Djokovic sami pokazali, że są nową generacją i do nich będzie należał tenisowy świat.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Turnieje pokazowe

Dokładnie, zresztą młodzi mają mnóstwo okazji, by udowadniać swoją wartość w klasycznych rozgrywkach. Czekamy jeszcze na wprowadzenie rozgrywek LastGen. :::gd:::

Ciekawe, czy w tym roku znów "emocji" będzie sporo do samego końca. Jednak swój czas rezerwuję na ciekawe finały w ATP, bo Klizan z Thiemem mogą dać bardzo dobre widowisko.

Edit:
https://youtu.be/N33s3n94ZbU?t=8m19s czas się zatrzymał, Federer coachinguje Djokovicowi.

Na korcie mamy kolejny dream team w postaci Szwajcara i Zvereva.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Turnieje pokazowe

Oglądając InstaStory kilku uczestników Laver Cupu muszę stwierdzić, że panom będzie jeszcze długo główka boleć. rotfl :zgoda:
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje pokazowe

I mega fajnie, należało im się trochę wspólnej zabawy. A przy okazji - Eurosport od jutra emituje kilka razy po godzinnej audycji z LaverCup, mam nadzieję, że nie jedna i ta sama - w kółko. Warto prześledzić w programie stacji, można nagrać, bo tam naprawdę perełki były grane. Dla mnie poziom bajeczny.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje pokazowe

Pewnie, jak to w cyrku ;D
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje pokazowe

TomPL pisze:Pewnie, jak to w cyrku ;D
Sporo się zastanawiałem skąd ta motywacja, czy to udawane, odgrywane, czy kasa...

Po obejrzeniu wielu materiałów, tych z kortu, a szczególnie tych z miasta, zabawy, czy żartobliwych konferencji, wydaje mi się, że są dwa wątki: pierwszy o którym mówią wszyscy z uczestników, czyli po całorocznej (a dla niektórych po dziesiątkach sezonów) walce, rywalizacji w tourze - chłopaki stanęli w jednej drużynie, obok siebie, znają się jak łyse konie i w każdym turnieju - kolega to rywal. A tu - kolega to kumpel z drużyny. Widać bardzo im się to spodobało, przyznam że mi też, mało tego, pierwszy raz oglądałem normalnego Djokovica, takiego nie udawanego, bez pajacowania, bez próbowania gwiazdorzenia. Tu największą gadułą był Roger i wszyscy z jego gadulstwa lali, ale z drugiej strony, uwielbienie, jakim niemal bez przerwy darzył go Kyrgios - momentami było aż dziwne. Fajna paczka chłopaków, którzy się bawili jak dzieciaki, a jednocześnie pokazując nam zajebisty tenis, z ogromnym zaangażowaniem.

Ano właśnie - ten drugi aspekt - wydaje mi się, że oni byli zaangażowani - jeden przed drugim, i jeden dla drugiego, jak drużyna to drużyna i chyba to spowodowało, że niemal każdy fruwał na korcie (no może poza wypompowanym Isnerem).

Chyba że faktycznie dałem się nabrać, w takim razie szacun za aktorstwo ;-)
Tak czy inaczej - niesamowicie sympatycznie się to ogląda i CHCĘ MIĘC TO WSZYSTKO NAGRANE. :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”