easybreak
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2017, 14:18

Re: WIMBLEDON 2017

rafbat pisze:Jak tak czytam to mam wrażenie, że Ty już Wimbledonu oglądać nie musisz. Analiza turnieju niczym Jacek Gmoch w swojej najlepszej formie. Jeszcze tylko wyniki zapomniałeś wpisać. ;)
Analizować muszę, ponieważ również obstawiam tenis i to nie za małe pieniądze (niedowiarków zapraszam na PW po parę screenów) więc muszę dogłębnie każde spotkanie, że tak powiem młodzieżowym slangiem, "ogarnąć", a tutaj napisałem malutkie streszczenie co na ten temat sądzę. Rozpoczynamy moim zdaniem najpiękniejszy szlem. Minusem na pewno jak co roku będzie pogoda i przerywane spotkania, ale z rozegraniem pierwszej rundy nie powinno być problemów bo pogoda ma dopisać.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2017

Jeżeli drabinka na to pozwoli to oczywiście może się spotkać w finale Roger i Novak, ale równie dobrze mogą się pakować we wtorek.
Tego nie wie nikt. Zdecydowanie wrócimy do Twojej wypowiedzi jak tylko jeden z nich zostanie wyautowany. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
easybreak
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2017, 14:18

Re: WIMBLEDON 2017

Mogą pakować się we wtorek? Człowieku nie rozśmieszaj mnie.
Vivid pisze:...wrócimy do Twojej wypowiedzi jak tylko jeden z nich zostanie wyautowany. ;)
Typowy polaczek, który czeka aż się komuś noga powinie i będzie jechał, oczywiście bez obrazy, nie chcę wchodzić w zbędne dyskusje, ale jak jeden z nich odpadnie to co w związku z tym? Obaj nie wygrają, nie wiem czy wiesz. Roger lub Novak, dla mnie innej opcji nie ma. Jak odpadną obaj to możesz wieszać na mnie psy.

Pozdrowionka! ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2017

Polak faktycznie, czasem nawet dość typowy. ;)
Natomiast co do oceny to przede wszystkim praktyk tego sportu od czasu kiedy ty jeszcze w ogóle nie wiedziałeś, że istnieje tenis, a może nawet nie było cię na świecie. :)
W odróżnieniu od ciebie stąpam po ziemi dość pewnie i mam wiele pokory i dystansu do takiego huraoptymizmu.
Może będziesz miał finał Roger - Novak, w co jednak wątpię, ale nie wykluczam. Natomiast jak obaj wylecą w pierwszym tygodniu to może nawet cię wyśmieję, nie wiem, mogę zapomnieć, takimi bzdurami się zbytnio nie zajmuję. Ale jak ci zależy to mi zwyczajnie przypomnij.
Niestety nie jestem fanem krowiego tenisa (sezon trawiasty), więc śledził imprezy zbytnio nie będę. Niemniej ewentualne odpadnięcie zawodników tego formatu pewnie nie zostanie pominięte w serwisach informacyjnych.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIMBLEDON 2017

easybreak pisze:Analizować muszę, ponieważ również obstawiam tenis i to nie za małe pieniądze (niedowiarków zapraszam na PW po parę screenów) więc muszę dogłębnie każde spotkanie, że tak powiem młodzieżowym slangiem, "ogarnąć", a tutaj napisałem malutkie streszczenie co na ten temat sądzę.
Jest wątek bukmacherski - zapraszam, bo mało kto tam się aktualnie udziela, a może czegoś bym się nauczył w obstawianiu? Zamieszczam swoje screen'y, także te nietrafione, za niezbyt duże pieniądze, ale może i kolega tam coś pokaże - nie ma się czego wstydzić a tajemnicy chyba(?) żadnej nie ma? Bukmacherka to taki sport, że jak ja wygram, to nie wpływa to na wygrane innych i odwrotnie, można się wspierać bez obaw. :]
http://tenis.net.pl/forum/viewtopic.php ... &start=300
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WIMBLEDON 2017

Zważywszy na rozstawienie graczy w drabince trudno doprawdy oczekiwać by obaj (Roger i Novak) znaleźli się w finale, to musiałby stać się jakiś cud.

Nowemu koledze proponuje trochę pokory i kultury, bo szybko skończy forumową karierę i z całym szacunkiem, ale Twoje screeny z buka raczej nikogo nie interesują, od tego jest wątek bukmacherski.

W tym turnieju nie ma żadnych pewnych kandydatów poza Federerem, który rzecz jasna również może zaliczyć wpadkę - choć w to wątpię, wydaje się, że na te 90% półfinał zrobi, a tam to już może każdy z każdym wygrać i przegrać.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: WIMBLEDON 2017

Vivid pisze:Może będziesz miał finał Roger - Novak, w co jednak wątpię, ale nie wykluczam.
A ja wykluczam, mało tego - nawet mam 100% pewność, że nie będzie takiego finału, więc to co napisałeś wcześniej, że w sporcie nie ma żadnych gwarancji jest nieprawdą, bo na pewno nie będzie takiego finału. :)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2017

No to zaczynamy.. :) Po RG czuję się kibicem spełnionym i nie mam wielkich oczekiwań choć nie przeczę - chciałabym widzieć "mojego" w drugim tygodniu. A ta ćwiartka Rafy wydaje mi się bardzo ciekawa.
Oczekiwania? Faworyci? Niby trawa nieobliczalna - ale jednak wydaje mi się, że będzie to ktoś, kto ma już szlema w dorobku.
Jest tych mających szlema w dorobku solidna lista. Młodzi. Lubię oglądać tych co aspirują do najwyższych pozycji rankingowych - a lat mają niewiele.
Dziś mecz Jurka. Ale ja kibicuję "niepatriotycznie".. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2017

Majorka pisze:Dziś mecz Jurka. Ale ja kibicuję "niepatriotycznie".. :wink:
Jego przeciwnik jest perspektywiczny, gra fajny tenis. Kibicował nie będę jednak żadnemu z nich :P, niech wygra lepszy tego dnia ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIMBLEDON 2017

Vivid pisze:
Majorka pisze:Dziś mecz Jurka. Ale ja kibicuję "niepatriotycznie".. :wink:
Jego przeciwnik jest perspektywiczny, gra fajny tenis.
Mnie też bardzo się jego tenis podoba. A z Jerzego to już nic nie będzie.. takie mam wrażenie. Odszczekam jak się mylę. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIMBLEDON 2017

Skoro kolega "od kilku tygodni śledzi te ogromne bzdury", pisane przez kompletnie nie znających się na tenisie, użytkowników - proponuję pośledzić jeszcze trochę, bo może przynajmniej trochę kultury od nich wyniesie. Masz swoje zdanie i nikt Ci tego nie broni, ale szanuj to, co mówią i jak myślą inni oraz zmień trochę swoje podejście. Nie jesteś tu guru, a nawet gdybyś był to jest wiele lepszych sposobów budowania komunikatu, niż ten, który wyżej zaprezentowałeś.

A w kwestii Wimbledonu...
Tylko Rafa!
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIMBLEDON 2017

Majorka pisze:... A z Jerzego to już nic nie będzie.. takie mam wrażenie...
Jak się sam nie ogarnie i jego ktoś nie ogarnie to nic nie będzie faktycznie, (od)szczekanie będzie zbędne ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: WIMBLEDON 2017

Wimbledon: Shapovalov - Janowicz.
Relacja i wynik na żywo meczu na portalu Polsatsport.pl.
2017-07-03, 08:41
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... k-na-zywo/
Jednak wraz z upływem czasu nastąpiła zmiana.
Wimbledon: Shapovalov - Janowicz.
Transmisja meczu w Polsacie Sport i Tenis Premium 2.
2017-07-03, 10:49
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... cie-sport/
No to oglądam na Polsat Sport.:)
matoex
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2013, 22:29

Re: WIMBLEDON 2017

easybreak pisze: Martin na trawie jest dnem i taka jest prawda.
Jak można innego człowieka nazwać dnem?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIMBLEDON 2017

Jest przełamanie dla JJ, na razie to takie prężenie muskułów kto kogo, bardziej stremowana Kanada.

p.s. - Kyrgios na korcie w kalesonach. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Byłem zmuszony wykupić kanały tenis premium w nc+. No to oglądamy Jurka. Polak zmierza po wygranie pierwszego seta.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: WIMBLEDON 2017

Jurek serwuje na seta.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: WIMBLEDON 2017

Jurek wygrywa seta, a Nick przegrywa. Będzie ciekawie.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIMBLEDON 2017

Kyrgios w trybie "ziew". Zechce Mu się obudzić?
A Janowicz jak będzie tak walił te swoje bomby Shapovalovowi na ciało to GO wreszcie ustrzeli.:-) Ktoś tu odrobił lekcje, początek serwisu na BH i jakoś nie chciały przekształcać się w asy/wygrywające.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: WIMBLEDON 2017

Jurek na razie git :) serwisem miesza jak nie on, :wink: a Denis, podoba mi się ten jego bekhend, będą z niego ludzie.

Bresnik i Domachowska w boksie Jurka.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”