Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

ROLAND GARROS 2017

Roland Garros 2017
Obrazek

28.05.2017-11.06.2017
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: TBD €
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: mączka
Lokalizacja: Paryż, Francja
Drabinki: S-128, D-64
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

Federer nie zagra już oficjalnie. Poinformował sam na swoim cwierkaczu.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: ROLAND GARROS 2017

niespotykany pisze:Federer nie zagra już oficjalnie. Poinformował sam na swoim cwierkaczu.
Lata lecą, zdrowie już nie te, regeneracja organizmu wymaga więcej czasu. RF zdaje sobie sprawę, że na wygranie RG ma niewielkie szanse, woli się skupić na Wimbledonie gdzie wciąż jest wielki.
Grając zarówno na RG i Wimbledonie mogłoby się zdarzyć, że żadnego tytułu by nie ugrał.
Dla mnie decyzja zrozumiała, choć na pewno szkoda.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: ROLAND GARROS 2017

Pragmatyzm, i bardzo dobrze. RG nigdy nie był jego turniejem, więc po co się spinać. RF akurat nie ma już nic do udowodnienia. A ja będę mógł spokojnie kibicować komu innemu. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2017

Będę oglądał :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: ROLAND GARROS 2017

Jakuboto pisze:Będę oglądał :).
News dnia ! :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2017

Clapton pisze:
Jakuboto pisze:Będę oglądał :).
News dnia ! :D
Na żywo z trybuny :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: ROLAND GARROS 2017

Jakuboto pisze:
Clapton pisze:
Jakuboto pisze:Będę oglądał :).
News dnia ! :D
Na żywo z trybuny :P.
A chyba, że na żywo, to zupełnie co innego. Byle by pogoda dopisała.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROLAND GARROS 2017

Najwyżej będą żabojady kasę zwracać :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ROLAND GARROS 2017

Szarapowa nie dostała dzikiej karty do Paryża, do kwalifikacji również nie.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2017, 19:31 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: ROLAND GARROS 2017

Może chociaż ci od Wielkiego Szlema poszli po rozum do głowy i stwierdzili, że powinna nadrabiać wszystko od początku, skoro sobie zapracowała wcześniej na bana.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

Gdyby Masza wygrywała po powrocie to by dostała ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2017

RG to najgorszy z Wielkich Szlemów, organizacją odbiegający nie tylko od pozostałych rangi WS ale również wielu mniejszych imprez. Kiedy podczas innych Wielkich Szlemów mamy po 1-2 korty z rozsuwanym dachem to Paryż nie dorobił się nawet oświetlenia. Jednak decyzja o nie przyznaniu Marii dzikiej karty jest bardzo odważna i należą się za nie brawa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

Może ta decyzja ośmieli innych. Ona ma miejsce w czołówce, ale niech dojdzie tam sama.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ROLAND GARROS 2017

Jurek Kiler pisze:RG to najgorszy z Wielkich Szlemów, organizacją odbiegający nie tylko od pozostałych rangi WS ale również wielu mniejszych imprez. Kiedy podczas innych Wielkich Szlemów mamy po 1-2 korty z rozsuwanym dachem to Paryż nie dorobił się nawet oświetlenia. Jednak decyzja o nie przyznaniu Marii dzikiej karty jest bardzo odważna i należą się za nie brawa.
Ostrożnie z ferowaniem wyroków. Kompleks ma tak skomplikowaną sytuację prawną (włascicielską) i leży na tak drogich gruntach, że pozwolenia na budowę itp. są wyjątkowo trudne do uzyskania.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: ROLAND GARROS 2017

keicam pisze:
Jurek Kiler pisze:RG to najgorszy z Wielkich Szlemów, organizacją odbiegający nie tylko od pozostałych rangi WS ale również wielu mniejszych imprez. Kiedy podczas innych Wielkich Szlemów mamy po 1-2 korty z rozsuwanym dachem to Paryż nie dorobił się nawet oświetlenia. Jednak decyzja o nie przyznaniu Marii dzikiej karty jest bardzo odważna i należą się za nie brawa.
Ostrożnie z ferowaniem wyroków. Kompleks ma tak skomplikowaną sytuację prawną (włascicielską) i leży na tak drogich gruntach, że pozwolenia na budowę itp. są wyjątkowo trudne do uzyskania.
To prawda, ale dyskutują o tym ciut za długo, bo co najmniej od 10 lat, a o rozbudowie w tym miejscu nie ma co marzyć, chyba, że zajmą cześć Lasku Bulońskiego. :wink:
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ROLAND GARROS 2017

W 2011r. oglądałem na żywo finał RG. Fed-Rafa. Przed meczem organizatorzy na telebimach pokazywali prezentację multimedialną kortu po modernizacji. W 2015r. miała być światłość i składany dach... Już wtedy Francuzi oglądający ten filmik pukali się z politowaniem w czoło... :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: ROLAND GARROS 2017

keicam pisze:W 2011r. oglądałem na żywo finał RG. Fed-Rafa. Przed meczem organizatorzy na telebimach pokazywali prezentację multimedialną kortu po modernizacji. W 2015r. miała być światłość i składany dach... Już wtedy Francuzi oglądający ten filmik pukali się z politowaniem w czoło... :)
Też w tym roku byłem, tylko kilka dni wcześniej i trafiłem na mecz Kubota z Almagro, ponad 4 godziny walki i mecz dla Łukasza, dobrze grał Łukasz wtedy. Korty ogólnie zaniedbane, gdzieniegdzie tynk odpadał spod zielonej farby, ogólnie rzecz biorąc ciasno tam. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

A to czasem nie na RG odpadł fragment elewacji? Akurat podczas transmisji telewizyjnej (m.in. Eurosport).
Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: ROLAND GARROS 2017

Vivid pisze:A to czasem nie na RG odpadł fragment elewacji? Akurat podczas transmisji telewizyjnej (m.in. Eurosport).
Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ten cały kraj jest taki...
Mają ludzi ze swoich byłych kolonii którzy są od roboty. Takiej roboty, której rodowity Francuz nie ruszy... No i jest zabawa. Przybysze udają, że coś robią, a Francuzi, że im płacą i uważają za równych sobie. Jeśli nie jesteś biały, a chcesz zdobyć szacunek to w tym kraju możesz być aktorem, lub sportowcem.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”