silenceoff
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 22 sty 2010, 02:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Komu bije dzwon ...
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Zostawić Murray'a samego i już taki cyrk odwala... Kubut serwował na seta i oczywiście podanie stracił...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Ostatni dzwonek dla Szkociny...piąty.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Przynajmniej mamy w miare niezłe i ciekawe widowisko, poziom długimi fragmentami słaby, ale są też fragmenty kapitalne, przy posuszy jaka panuje w rozgrywkach to naprawdę nie ma co narzekać. Myślę, że Szkot od którego moim zdaniem zależy więcej ogarnie to i zwycięży.

Tak swoją drogą, mam za Japończyka za niesamowitego mięczaka, ale bilas 5-setówek ma fantastyczny.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:13 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Tenisówka pisze:Polecam popatrzeć na popisy Marata Safina - ten to rakiet nałamał. Wspaniały był Safin.
Nikt z takim wdziękiem nie obchodził się z rakietą. Czy grał, czy rozwalał w pył, zawsze w świetnym stylu! Brakuje takich wyrazistych postaci w tourze.

Tymczasem Murray kontynuuje swoją grecką tragedię, w pipkowatości nawiązując bardzo mocno do Orlando Blooma w filmie 'Troja' rotfl
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Poziom spotkania może nie jest najwyższy ale jest przynajmniej dramat w pięciu setach. Dobra rozgrzewka przed nocnym deserem.
Awatar użytkownika
Chudy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 31 sie 2016, 20:44

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

No i co, widzicie? Piąty set. Japoniec dobrze ciśnie panicza. :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Zabrali motylka z kortu. Może to pomoże Murrayowi.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.
#NKrising
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Finał marzeń poważnie zagrożony...
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Andy dawaj, wszyscy tylko nie Japończyk w dalszej fazie.. :(
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Finał marzeń poważnie zagrożony...
O_O To jak finały Djokovica z Murrayem są finałami marzeń to ja nie wiem co myśleć...
HeadShot pisze:Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.
Przyłączam się do pozdrowień. :::gd:::
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Jeszcze teraz chcieli go oszukać. No koniec świata.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:20 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

niespotykany pisze:Jeszcze teraz chcieli go oszukać. No koniec świata.
Tak, i na koniec może jeszcze matkę obrazić.
Jurek Kiler pisze:
niespotykany pisze:Finał marzeń poważnie zagrożony...
O_O To jak finały Djokovica z Murrayem są finałami marzeń to ja nie wiem co myśleć...
+100000.
#NKrising
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Panowie całe forum chciało takiego finału. Na chwilę obecną to najlepsza opcja do ładnego i dramatycznego widowiska.
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

HeadShot pisze:Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.
Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany. A dodatkowo smutne, że w tak młodym wieku. Życzę ci żeby ci się w życiu ułożyło tak jak chcesz bo aż mi cię żal.

Jak dotąd super turniej, jakby jeszcze Murray poleciał i Delpo wszedł do finału z Nole to dla mnie raj tenisowy :D
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze:
HeadShot pisze:Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.
Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany. A dodatkowo smutne, że w tak młodym wieku. Życzę ci żeby ci się w życiu ułożyło tak jak chcesz bo aż mi cię żal.

Jak dotąd super turniej, jakby jeszcze Murray poleciał i Delpo wszedł do finału z Nole to dla mnie raj tenisowy :D
No ten gość wchodzi tutaj żeby tylko komuś pocisnąć albo pouczać. Może ma takie hobby lub odreagowuje w ten sposób na codzienny stres. Tak czy siak dziwny przypadek.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:25 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

Śmiejcie się, a jak wygra to Szkot to dostanie taki zastrzyk pewności, że w następnych rundach powinien być jakieś 10 razy groźniejszy. W przypadku Djokovica czy Federera mówilibyście: 'przejdzie to, przejdzie wszystko'. Może i Murek to inna liga ale jest tych Panów najbliżej więc byłbym ostrożny ze skreślaniem...

Jak również stawianiem go w roli faworyta :D w ogóle coś przewidzieć u Andrzeja...

I odłamał!
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:27 przez fortomorrow, łącznie zmieniany 1 raz.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

kolt pisze: Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany.
Nie, zwyczajnie lubię się śmiać z głupszych od siebie.
fortomorrow pisze:Śmiejcie się, a jak wygra to Szkot to dostanie taki zastrzyk pewności, że w następnych rundach powinien być jakieś 10 razy groźniejszy.
Jedyne co może się wydarzyć po tej męczarni w ewentualnym finale to to, że zdechnie fizycznie nie w trzecim, a w drugim secie finału. Nie wiem co musiałoby się stać, by Murray dostał jakikolwiek zastrzyk pewności w meczach z Serbem, skoro nawet wygrane finały USO i Wimbledonu nie pomogły.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:29 przez HeadShot, łącznie zmieniany 1 raz.
#NKrising
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2016 (Wielki Szlem)

HeadShot pisze:
kolt pisze: Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany.
Nie, zwyczajnie lubię się śmiać z głupszych od siebie.
Genialne :::gd::: A ja nadal ci życzę wszystkiego najlepszego :)
niespotykany pisze:
kolt pisze:
HeadShot pisze:Serdeczne pozdrowienia dla wieszczących tytuł Szkotowi, jak również dla tych nazywających go największym faworytem. Bardzo prawdopodobne, że dziś i tak się wygrzebie, ale naprawdę wyrazy uznania, że po raz kolejny ktoś dał się nabrać.
Nie wiem skąd w tobie tyle sarkazmu i żółci ale strasznie musisz być sfrustrowany. A dodatkowo smutne, że w tak młodym wieku. Życzę ci żeby ci się w życiu ułożyło tak jak chcesz bo aż mi cię żal.

Jak dotąd super turniej, jakby jeszcze Murray poleciał i Delpo wszedł do finału z Nole to dla mnie raj tenisowy :D
No ten gość wchodzi tutaj żeby tylko komuś pocisnąć albo pouczać. Może ma takie hobby lub odreagowuje w ten sposób na codzienny stres. Tak czy siak dziwny przypadek.
Ma problemy ze sobą i to dość wyraźnie widać. Ta fala agresji nie bierze się z niczego. Nie każdy miał łatwe dzieciństwo, może go rodzice bili, może zawód miłosny, ciężko powiedzieć. Na pewno to nie jest normalne że tak ktoś wpada i ni z gruchy ni z pietruchy pluje jadem. Na ogół to nie jest wina tej osoby bo często nie wie, że można inaczej. Trzyma się tego co zna bo to bezpieczniejsze. Czasami trzeba takiej osobie okazać współczucie i jest szansa że się zastanowi nad tym co robi. Zawsze warto spróbować :)
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2016, 23:34 przez kolt, łącznie zmieniany 1 raz.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”