Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Miami 2014

Strasznie nonszalancko zagrał Jurek w końcówce tego pierwszego seta. Widoki na przyszłość marne. Już mi się nawet nie chce denerwować po niektórych jego błędach. Przełączam na Serenę.
Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Re: ATP 1000: Miami 2014

Odkąd przeszedł do Playa nie musi tyle biegać...
Awatar użytkownika
Czarek.
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 7 lis 2013, 12:21
Lokalizacja: Gdańsk.

Re: ATP 1000: Miami 2014

Hiszpan 0:3 w drugim secie. Istna masakra w wykonaniu Janowicza. Jest młodym, zdolnym tenisistą, zamiast rozwijać się, piąć się w rankingu, to się cofa. Czyżby to, co pokazał w zeszłym roku, to było jego maksimum możliwości? :?
Długich dni i przyjemnych nocy.
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: ATP 1000: Miami 2014

Kompletnie nie rozumiem jego zachowania, wygląda jakby na korcie był za karę...
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Miami 2014

I po Jurku. Niech wraca do domu i trenuje...
Dla mnie jego współpraca z obecnym trenerem jest już wypalona.
Zapowiada się na marny sezon w wykonaniu JJ.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Miami 2014

W tej chwili ratuje go jedynie pozycja w rankingu i to, że jest rozstawiony, to gwarantuje mu punkty "na start", jednak z taką grą długo się to nie potrwa.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2014

Złośliwie można by powiedzieć... no to punkty za zeszły rok obronione.

Rozbraja mnie "fachowy" komentarz Tomaszewskiego Seniora, który jakby nie miał pojęcia jak ostatnio Janowicz gra.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Re: ATP 1000: Miami 2014

No to se pooglądałem Janowicza...

Spójrzcie na to z innej strony, czy nie zachodzi tu klasyczny przykład obniżki formy sportowej i mentalnej w związku ze zwyżką formy... medialnej? :] Dokładnie jak Piotr Żyła: świetne wyniki -> zainteresowanie mediów -> mnóstwo reklam -> wyraźna obniżka formy.

BTW., boję się że nieprędko zmieni tego trenera. Powinien go prowadzić ktoś twardy, wymagający, z autorytetem. Np. Apoloniusz Tajner. :::yay:::
Emu
Bywalec
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:03

Re: ATP 1000: Miami 2014

Czego wy się po nim spodziewacie? Raz na rok zaskoczy w jakimś turniej i to by było na tyle. :]
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Miami 2014

niespotykany pisze:I po Jurku. Niech wraca do domu i trenuje...
Dla mnie jego współpraca z obecnym trenerem jest już wypalona.
Zapowiada się na marny sezon w wykonaniu JJ.
Ja bym tam nie obwiniała trenera i nie mam przekonania czy zmiana pomoże. JJ nie wyglądał na korcie na kogoś komu bardzo zależy na wygranej. Ot coś tam pograł, nie wyszło... trudno. Cały mecz "na olewkę" jak sam Janowicz mówi. :/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: ATP 1000: Miami 2014

tenisoowka pisze:
niespotykany pisze:I po Jurku. Niech wraca do domu i trenuje...
Dla mnie jego współpraca z obecnym trenerem jest już wypalona.
Zapowiada się na marny sezon w wykonaniu JJ.
Ja bym tam nie obwiniała trenera i nie mam przekonania czy zmiana pomoże. JJ nie wyglądał na korcie na kogoś komu bardzo zależy na wygranej. Ot coś tam pograł, nie wyszło... trudno. Cały mecz "na olewkę" jak sam Janowicz mówi. :/
Ja również bym go nie obwiniał, przecież to Fin doprowadził go do największych sukcesów a nie ktoś inny także jeśli jest problem to raczej w głowie Jerzyka...
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: ATP 1000: Miami 2014

Jeśli Jerzy J. nie zmieni trenerów, to będzie się powoli staczał. Szkoda by było.

Gdyby ktoś był zdziwiony dlaczego piszę inicjały wyjaśniam, że z szacunku dla sportowców, którzy występują w publicznych rozgrywkach pod własnym imieniem i nazwiskiem, w zawodach tychże podawane są drabinki, wyniki, prowadzone klasyfikacje, można je do woli komentować i ogólnie na tym polega sens sportu, no ale tenisiści ci nie są uczestnikami tego forum i być może nie chcieliby wymieniania pełnego nazwiska.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2014

Gulbis 2.01? :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Rivaldo
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24 sty 2014, 11:57

Re: ATP 1000: Miami 2014

abaszydze pisze: Gdyby ktoś był zdziwiony dlaczego piszę inicjały wyjaśniam, że z szacunku dla sportowców, którzy występują w publicznych rozgrywkach pod własnym imieniem i nazwiskiem, w zawodach tychże podawane są drabinki, wyniki, prowadzone klasyfikacje, można je do woli komentować i ogólnie na tym polega sens sportu, no ale tenisiści ci nie są uczestnikami tego forum i być może nie chcieliby wymieniania pełnego nazwiska.
Hłe, hłe. A może nie chcieliby być wymieniani w sposób, w jaki wymienia się publicznie przestępców? Jerzy J., Mariusz T. itd... :tired:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2014

Wałkujecie ten temat.... Jest różnica czy mówi się o osobie publicznej czy o pozostałych. W tym drugim przypadku w ogóle staram się pisać tak aby identyfikacja nie była możliwa dla wszystkich czytelników, bądź wcale.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP 1000: Miami 2014

PitS pisze:Wałkujecie ten temat.... Jest różnica czy mówi się o osobie publicznej czy o pozostałych. W tym drugim przypadku w ogóle staram się pisać tak aby identyfikacja nie była możliwa dla wszystkich czytelników, bądź wcale.
Abaszydze odgrywa się za teksty z wątku Obiego, gdzie nie podobało mu się wymienianie zawodników GPW po inicjałach.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ATP 1000: Miami 2014

Tenisowe nieporozumienie z Łodzi pakuje się do domu. :) Bautista prosto i bezpretensjonalnie pokazał mu jak grać w tenisa. Ale konstruktywnych wniosków się nie spodziewam.
Emu
Bywalec
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:03

Re: ATP 1000: Miami 2014

Dobrze ogląda się dziś Almagro. W ogóle jest to jeden z najpiękniej grających zawodników w stawce tylko głowa nie trzyma.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Miami 2014

Janowicz znów przerżnął, ale przynajmniej nie z "Fają". :lol:
Oj "ciężki" będzie powrót do macierzystego klubu ... :twisted: ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP 1000: Miami 2014

Dzisiaj na rozkładzie:
Baghdatis vs Tsonga
Dimitrov vs Nishikori

To pierwsze spotkanie to bardziej z sentymentu, Baghdatis potrafił zabawić publiczność tak swoim zachowaniem jak i grą. Oczywiście nie chodzi mi o pamiętną seryjną rozwałkę rakiet o kort...

Drugie spotkanie to kolejna konfrontacja tych, którzy mieli być wielkimi gwiazdami dyscypliny, wiązano z nimi wielkie nadzieje. Japończyk prowadzi 1-0 w wygranych spotkaniach ale rok 2013 to jednak zupełnie inny sezon. Zarówno Dimitrov jak i Nishikori nie byli chłopcami do bicia w Australii w tym roku, przy czym Bułgar naprawdę dał ciała w meczu z Nadalem. Wygrali po tytule w turniejach z cyklu 250 oraz odpadli szybko w Indian Wells.

Zobaczymy co pokaże "narybek"... choć jest to bardzo duże naciągnięcie gdyż trochę już w Tourze grają, więc czy można dalej ich określać podobnymi epitetami? Raczej nie ale pozwolę sobie na to nadużycie ten jeden raz.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”