Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

HeadShot pisze:
WarriorsOfAden pisze: jeśli Nadal wygra, bo zrobi to tylko dlatego, że ktoś miał dzień konia i pokonał mu przeciwników, a z nim samym przegrał i tyle.
Wierzysz, że taki Serb mógłby cokolwiek zdziałać z Nadalem? rotfl
Spokojnie, od 14 do 17 jeszcze daleko, do końca roku można się nacieszyć.

Czasem zastanawia mnie, kogo bardziej nie lubisz, Feda czy Nadala, ale za ten Wimbledon 2009 chyba jednak jest to Fed? :wink:

A co do pojedynku Berdycha z Wawrinką, rzeczywiście Szwajcar ma dodatni bilans, ale weźcie pod uwagę to, że Wawrinka właśnie ograł Djokovica w AO... Czy nazwisko Ivanovic, Williams i pewnej Kanadyjki coś Wam mówi? Stasiek nie zagra już tak dobrze... (obym się mylił)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Przerwa techniczna (Rain Delay):
Obrazek
I kwadrans później:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 sty 2014, 13:58 przez TomPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

SPQR pisze:Mam nadzieję, że Wawrinka zdobędzie tytuł, bo jeśli dojdzie do finału i da się rozjechać Nadalowi to będę (:] (:] (:]
Oczywiście nadzieja tylko nadzieją, ale trochę realizmu może? :]

Berdych nie będzie taką łatwą przeszkodą, więc jak Stan zamelduje się w finale to będzie ogromny sukces. Z resztą wiadomo jak to jest z dyspozycją po takich meczach jak ten dzisiaj. Gdyby jakimś cudem udało się rozegrać kolejne dobre spotkanie, nie mam wątpliwości, że w przypadku finału z Nadalem będzie miazga.

Na razie ogromne brawa za odprawienie Djokovica. Trochę to dla mnie zaskakujące jak wiele błędów popełnił Novak w najważniejszych momentach meczu...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jurek Kiler pisze:Jak widać zmiana w sztabie Djokovica nie wyszła mu na dobre, te dwie ostatnie piłki to kataklizm.
To co, Boris go home? rotfl
Ostatnio zmieniony 21 sty 2014, 14:00 przez Majorka, łącznie zmieniany 1 raz.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Moje marzenie?
Fed odprawia Murraya a Dimitrow ma dzień konia i wyrzuca Nadala. Wawrinka wywala Berdycha i dla mnie może wtedy wygrać którykolwiek z pozostałej trójki.
marcin225
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2011, 14:24

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

WarriorsOfAden pisze:
Czasem zastanawia mnie, kogo bardziej nie lubisz, Feda czy Nadala, ale za ten Wimbledon 2009 chyba jednak jest to Fed? :wink:
Oczywiście, że Federera. :D Nikt tak nie lał Roddicka jak Roger - he, he. Pamiętny finał Wimbledonu jak i półfinał AO 2007. :]

Co do meczu to nigdy bym się nie spodziewał, że Wawrinka zdoła wygrać z Serbem. Życzę mu z całego serca wygranej w tegorocznym AO.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

ESP pisze:Moje marzenie?
Fed odprawia Murraya a Dimitrow ma dzień konia i wyrzuca Nadala. Wawrinka wywala Berdycha i dla mnie może wtedy wygrać którykolwiek z pozostałej trójki.
:::gd::: Mamy podobne marzenia. :::gd::: :::gd:::
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Wow, jaka niespodzianka. O_O Brawo Wawrinek!!! :::yay:::

Życzę mu zwycięstwa w AO! W końcu Yonek pokazał powera! ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

ESP pisze:Moje marzenie?
Fed odprawia Murraya a Dimitrow ma dzień konia i wyrzuca Nadala. Wawrinka wywala Berdycha i dla mnie może wtedy wygrać którykolwiek z pozostałej trójki.
Wyprzedziłeś mnie. :wink: To samo miałem napisać...dwóch marzycieli. :], przepraszam trzech. :D
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

WarriorsOfAden pisze:
ESP pisze:Moje marzenie?
Fed odprawia Murraya a Dimitrow ma dzień konia i wyrzuca Nadala. Wawrinka wywala Berdycha i dla mnie może wtedy wygrać którykolwiek z pozostałej trójki.
:::gd::: Mamy podobne marzenia. :::gd::: :::gd:::
Byłoby pięknie.

No ale wracając na ziemię, Dimitrov nie jest w stanie zagrozić Nadalowi, na pewno nie w best of five. Moim zdaniem przy dobrych wiatrach może urwać seta, ale nic ponadto.

Fed trochę narobił smaku i mam nadzieję, że uda się jutro pokonać Szkota, który z kolei nie błyszczy formą.
Awatar użytkownika
keqi
Bywalec
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 9 cze 2013, 19:14

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Jakuboto pisze:Dlaczego Wawrinka nie miał by być faworytem z Berdychem?
W ich pojedynkach prowadzi 8:5 z czego wygrał ostatnie 3 spotkania:
http://www.atpworldtour.com/Players/Hea ... 7&oId=BA47

Szanse mają jednakowe 50/50. Ale nie zdzierżyłbym gdyby miał to Berdych wygrać...

Chociażby dlatego że Wawrinka ma 5-setowy bój z Djokiem w nogach.
NRTP ~1.5. Chętnie zagram z kimś sparing z Wrocławia, PM me.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ja też marzę...ale wole jednak patrzeć realnie. Dimitrov z Nadalem nie będzie miał nic do powiedzenia, a jedynym, który będzie mógł go pokonać jest Murray. Nie znaczy to zaraz, że będę kibicował Szkotowi w starciu z Federerem...

No szkoda, że tak to się potoczyło, ciesze się z sukcesu Wawrinki, gra fantastyczny tenis, ale Serb jest w sumie jedynym tenisistą, który może przeszkodzić Nadalowi w pobiciu rekordu Federera. Obstawiam finał Nadal - Berdych, więc powtórkę z Wimbledonu 2010, mecz bez historii.

Ciekaw jest co teraz myśli sobie Djokovic, zmienił cały sztab i w ulubionym turnieju ugrał najgorszy Wynik w Szlemie od wielu, wielu lat, a miał za sobą serię 28 kolejnych wygranych spotkań i był faworytem do tytułu.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2014, 14:30 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Niech ktoś ten turniej uratuje i wywali Nadala...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Brawo Stan!

Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ja poza zupełnie nieobiektywną i ślepą miłością do Fedowego tenisa nie lubię nudnych przebijaczy typu Ferrer czy Djok. Stąd bardzo mi pasuje Berdyś, Dimitrow, czy Stan. Na Andiego o dziwo lubię patrzeć, bo jego tenis bywa nudny ale i często niesamowity i nieprzewidywalny. Z kolei moja córa ma świra na punkcie Rafy, więc czasem mamy niezła zabawę przy kibicowaniu. :-)

Ale sympatie i antypatie to jedno, a trzeba przyznać Stanowi, że dał niezłe widowisko, pełne dramaturgii i przy takich stanach mięśni w końcówce już byłem pewny że nie da rady wygrać, a jednak... Tym bardziej, że Novak zawsze najlepiej grał w najtrudniejszych chwilach, a dziś nie dał rady, podwójny szacun dla Stacha.

Piękna dyscyplina ten nasz tenis :-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

No to dzisiejsza nocka z głowy :) ...najpierw Aga, później Rafa z Grigorem, a na koniec Roger. :]
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Mouila pisze:
WarriorsOfAden pisze:
ESP pisze:Moje marzenie?
Fed odprawia Murraya a Dimitrow ma dzień konia i wyrzuca Nadala. Wawrinka wywala Berdycha i dla mnie może wtedy wygrać którykolwiek z pozostałej trójki.
:::gd::: Mamy podobne marzenia. :::gd::: :::gd:::
No ale wracając na ziemię, Dimitrov nie jest w stanie zagrozić Nadalowi, na pewno nie w best of five. Moim zdaniem przy dobrych wiatrach może urwać seta, ale nic ponadto.
Jeśli zagra tak, jak w ub. roku przeciwko Novakowi, kiedy go rozjechał to może mieć szanse z Nadalem, którego dłonie nie mają już skóry... Kto wie...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Obiektyw pisze:Wow, jaka niespodzianka. O_O Brawo Wawrinek!!! :::yay:::

Życzę mu zwycięstwa w AO! W końcu Yonek pokazał powera! ;)
Jednoręczny BH rulez!!! :wink:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Ogromne gratulacje dla Szwajcara. Wraca człowiek zmęczony po 8 godzinach w pracy, gdzie głupi telefon nie pozwalał nawet na śledzenie wyniku i taka niespodzianka :) od razu dzień wygląda lepiej. Nawet grad za oknem nie straszny :D
lecę oglądać powtórkę :D

Allez Stan :D
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: AUSTRALIAN OPEN 2014 (WIELKI SZLEM)

Cieszę się, że zdecydowana większość forumowiczów kibicowała w tym meczu Szwajcarowi. Brawo Wawrinka! I na pohybel tenisowym aroganckim przebijaczom.
8:7 40:15

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”