Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Sezon 2014 - przewidywania i oczekiwania

A ja Wam powiem, że mi zwisa i powiewa co się będzie w tenisie zawodowym w 2014 działo rotfl.
Ewentualnie, to co zawsze, chcę, żeby królował dobry tenis. Żeby pojawił się jakiś młody wilk. Żeby może Ferdek miał dobry sezon i spokojnie zakończył karierę niepokonany. Jak jakiś Polak by się pokazał pozytywnie, to też by było dobrze :D.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, 20:59 przez Mazzakollo, łącznie zmieniany 1 raz.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Sezon 2014 - przewidywania i oczekiwania

W sumie to mi też zwisa i powiewa. Byle nasi nie odnosili sukcesów bo wtedy korty puste i jest spokój z rezerwacjami, i byle dobre mecze w TV były. A kto je będzie rozgrywał i wygrywał to mnie kompletnie nie obchodzi, paszporty nie mają znaczenia dla mnie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
neil2121
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2014, 20:31

Re: Sezon 2014 - przewidywania i oczekiwania

Oczekiwania:
- Janowicz awansuje do pierwszej 10-tki i gra w finale w którymś z wielkoszlemowych turniejów
- Djoko awansuje na 1-szą pozycję rankingu i utrzymuje ją cały rok.
- Nadal zostaje przyłapany w końcu na dopingu.
- Delpo awansuje do 1-szej trójki i wygrywa Wimbledon który bądź co bądź należał mu się w zeszłym roku za fenomenalną grę w półfinale no ale cóż... Djoko. :D
- Murray zalicza fatalny sezon wylatując z pierwszej ósemki i nie załapuje się nawet na Masters na koniec sezonu.
- Federer kończy karierę w takim samym stylu jak Małysz czyli będąc w formie. :)
- Wawrinka wypada bardzo daleko w rankingu i przegrywa mecz bezpośredni z Jurkiem bo jest tu coś do udowodnienia (oczywiście jeśli chodzi o JJ).
- Berdych wygrywa turniej masters i kończy w 1-szej piątce.
- Przysiężny robi kilka niespodzianek ogrywając ludzi z pierwszej 15-stki.


Przewidywania:
- Dominacja Djoko.
- Janowicz wypada z pierwszej 30stki.
- Wielki sezon Tsongi.
- Murray broni Wimbledon.
- AO wygrywa Djoko.
Awatar użytkownika
Ivet2525
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 15 sty 2014, 09:10
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon 2014 - przewidywania i oczekiwania

Ojojoj oby to wszystko się nie sprawdziło. :rolleyes:

Mam nadzieję na:
- JJ w finale dużej imprezy;
- "Ołówka" ogrywającego kilku z dwudziestki;
- Del Potro nr 1 ;-P ;
- Stasiek w najlepszej "5";
- i duuuużo fajnych meczy z udziałem Monfilsa. :)
"Zawsze ciężko się przegrywa temu, kto nie jest przyzwyczajony do porażek. To jest charakterystyka tych, co zawsze wygrywają. Ja również taki jestem. Niełatwo jest mi się przyznać do porażki mojego zespołu".
José Mourinho

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”