reno
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 27 sty 2013, 13:31
Lokalizacja: ----

ATP Rotterdam 2013

Pozwoliłem sobie założyć wątek turniejowy :).

ABN AMRO World Tennis Tournament
Obrazek

11-17.02.2013
Kategoria: ATP World Tour Pięć Stówek
Pula nagród: € 1 267 875
Strona główna turnieju: http://www.abnamrowtt.com/
Nawierzchnia: twarda
Lokalizacja: Rotterdam, Holandia
Drabinka: http://www.abnamrowtt.com/program/single-draw
Finał 2012: Federer - Del Potro 6:1 6:4

Jerzy zagra rozstawiony z nr 7. W pierwszej rundzie Polak zagra z Hanescu, później ewentualnie w II rundzie czeka któryś z Francuzów: Benneteau/Llodra, a w ćwierćfinale wedle największego prawdopodobieństwa sam Roger Federer.
Kasik
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 399
Rejestracja: 6 lut 2013, 08:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Rotterdam 2013

To trzymamy kciuki :].
Czy mecze będą transmitowane gdzieś w tv?
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP Rotterdam 2013

Kasik pisze:To trzymamy kciuki :]
Czy mecze będą transmitowane gdzieś w tv?
Oczywiście, że tak. Na Sportklubie już od czwartku (1/8 finału). Obszerne relacje, ale z tego co widzę to w niedzielę finał z odtworzenia o 21... :/
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Rotterdam 2013

Chyba tak. Zwykle były transmisje z tego turnieju, więc pewnie i tym razem będą.
Piotr Szyba.
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: ATP Rotterdam 2013

Kasik pisze:To trzymamy kciuki :]
Czy mecze będą transmitowane gdzieś w tv?
Na kanale Supertennis transmisje również od czwartku aż do niedzielnego finału na żywo.
.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Rotterdam 2013

Jeśli mnie moje oczęta nie mylą to w spotkaniu 1/4 mamy potencjalny sparing Janowicz vs Federer.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: ATP Rotterdam 2013

Hanescu powinien przejść, w drugiej rundzie jeśli z Llodrą to też raczej zwycięstwo, Francuz ze swoim s&v nigdy nie miał za wiele do powiedzenia przeciwko drągalom mocno bijącym zza końcowej. Także mecz z Fedkiem bardzo prawdopodobny!
Edge
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 14 sty 2013, 13:59

Re: ATP Rotterdam 2013

kropiwnicki pisze:Francuz ze swoim s&v nigdy nie miał za wiele do powiedzenia przeciwko drągalom mocno bijącym zza końcowej.
A DelPo w Paryżu?

Ale oczywiście mam nadzieję że JJ go pokona i będziemy mieli ładny mecz z Federerem.
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: ATP Rotterdam 2013

Edge pisze:
kropiwnicki pisze:Francuz ze swoim s&v nigdy nie miał za wiele do powiedzenia przeciwko drągalom mocno bijącym zza końcowej.
A DelPo w Paryżu?

Właśnie między innymi do tego meczu się odniosłem, tylko nie wiem czemu sobie ubzdurałem, że DelPo wygrał... :rolleyes:
Edge
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 14 sty 2013, 13:59

Re: ATP Rotterdam 2013

kropiwnicki pisze:
Edge pisze:
kropiwnicki pisze:Francuz ze swoim s&v nigdy nie miał za wiele do powiedzenia przeciwko drągalom mocno bijącym zza końcowej.
A DelPo w Paryżu?

Właśnie między innymi do tego meczu się odniosłem, tylko nie wiem czemu sobie ubzdurałem, że DelPo wygrał... :rolleyes:
:) Ja właśnie byłam pewna, że del Potro przegrał, dobrze pamiętam tę traumę, jak po każdej jego przegranej, szczególnie z Francuzami :] .
reno
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 27 sty 2013, 13:31
Lokalizacja: ----

Re: ATP Rotterdam 2013

Hanescu to ogórek. ;) Widziałem jego mecz w Montpellier z Benneteau, potrafił nawet przełamać, ale jak po grudzie szło utrzymywanie swojego podania. Kiedy Francuz doregulował serwis to Rumun miał w ogóle poważne problemy z poprawnym returnem.
kropiwnicki pisze:Hanescu powinien przejść, w drugiej rundzie jeśli z Llodrą to też raczej zwycięstwo, Francuz ze swoim s&v nigdy nie miał za wiele do powiedzenia przeciwko drągalom mocno bijącym zza końcowej.
Zgadzam się, Llodra jak najbardziej do przeskoczenia. Ale obstawiam Juliena w II rundzie, a to już lepsza para kaloszy, co było widać choćby w Melbourne, gdzie Benneteau stoczył naprawdę wyrównany pojedynek z Tipsareviciem.
kropiwnicki pisze:Także mecz z Fedkiem bardzo prawdopodobny!
:!Vicky!:
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Rotterdam 2013

Jak już wspomniałem, Llodra po 3 meczach nie ma już czym grać. Widać to było w meczu z Paire. On coś ma po prostu z fizjologią, że mu siada mocno poziom gry. Jakby miał 2 tygodnie przerwy, to byłby pewnie faworytem w spotkaniu z Benneteau, ale tak to nie bardzo. W pierwszej czy drugiej rundzie to i najlepszych może pyknąć (co już się zdarzało np. z Djokovicem).
Piotr Szyba.
Przem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 22 lut 2010, 01:05

Re: ATP Rotterdam 2013

No proszę- w pierwszej rundzie w Rotterdamie pojedynek Tomic-Dimitrow... No ciekawym, kto będzie górą, kciuki trzymam za Bułgara. Ten mecz nie przed 13.30 na głównym. :)
pascal
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2013, 16:59

Re: ATP Rotterdam 2013

oglądacie może mecz Janowicza w necie ? poszukuję portali na których mógłbym oglądać mecze ale niestety nie mogę znaleźć, pomożecie ?
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ATP Rotterdam 2013

Nie ma transmisji z meczu Janowicza. Nie gra na korcie centralnym, a ten turniej nie jest aż tak duży aby pokazywać mecze z więcej niż jednego kortu.
reno
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 27 sty 2013, 13:31
Lokalizacja: ----

Re: ATP Rotterdam 2013

W pierwszym secie JJ szybko przełamał, ale Rumun natychmiast odrobił i wygrał tie-breaka do 4, teraz w drugim secie jest już 1:3. Niezbyt kolorowo.
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: ATP Rotterdam 2013

reno pisze:W pierwszym secie JJ szybko przełamał, ale Rumun natychmiast odrobił i wygrał tie-breaka do 4, teraz w drugim secie jest już 1:3. Niezbyt kolorowo.
Nie będzie meczu z Federerem.
Edit: Koniec meczu Hanescu-Janowicz 7:6 6:4.
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: ATP Rotterdam 2013

Lubelak pisze:
reno pisze:W pierwszym secie JJ szybko przełamał, ale Rumun natychmiast odrobił i wygrał tie-breaka do 4, teraz w drugim secie jest już 1:3. Niezbyt kolorowo.
Nie będzie meczu z Federerem.
A miało być tak pięknie. :/
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
reno
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 27 sty 2013, 13:31
Lokalizacja: ----

Re: ATP Rotterdam 2013

Jerzy przegrał z ogórkiem. ;-) Srogi zawód.
Wszystko pasowało: rozstawienie, nawierzchnia, rywale. A może knuje zabójczy plan dojścia do finału w Indian Wells i odpuszcza mniejsze pogrywajki? :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP Rotterdam 2013

reno pisze:Jerzy przegrał z ogórkiem. ;-) Srogi zawód.
Wszystko pasowało: rozstawienie, nawierzchnia, rywale. A może knuje zabójczy plan dojścia do finału w Indian Wells i odpuszcza mniejsze pogrywajki? :P
Z tym ogórkiem to bym nie przesadzał. Widziałem wiele meczów Hanescu (w tym turniej w Szczecinie na żywo) i jest on w stanie zagrać na dobrym poziomie. W odróżnieniu od Janowicza potrafi on grać z głębi kortu i nie jest tak uzależniony od serwisu. Tenisowo jest lepszym graczem. Pojedynczego wyskoku Janowicza rok temu nie biorę za bardzo pod uwagę. Dopóki nie będzie powtarzalny to nie wejdzie poziom wyżej.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”