Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tennisowy pisze:Nie wiem o co chodzi w US Open, ale chyba nie jest dobrze z tym "turniejem". Pani Szarapowa właśnie odbywa w 3 rundzie trening, bo jak nazwać "mecz' z amatorką, studentką psychologii, 252 w rankingu. W świat pójdzie, rzecz prosta, informacja, że pani Masza jest w rewelacyjnej formie, bo "ograła" przeciwniczkę.
W tym samym turnieju Radwańska musi stoczyć pojedynek o 4 rundę z 20 w rankingu, Kerber musiała zagrać z Venus Williams.
Wyczynem jest więc wygrana Agnieszki w złej formie z świetnie grającą Hiszpanką zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
Ona nie musi mieć specjalnych chodów żeby zabłysnąć, tak się składa że od lat to najbardziej lubiana i najlepiej opłacana tenisistka, co nie przeszkadza jej ciężko pracować i traktować tego sportu wciąż ultra-profesjonalnie. Gdyby Radwańska tyle trenowała co ona to nie było by dyskusji na temat drabinek, bo takowe różnicy by nie robiły. Btw. stawienie ich dwóch na jednej półce to ujma dla Rosjanki. Nie lubię jej ubogiego tenisa, ale przepadam za nią jako osobą.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tennisowy pisze:Nie wiem o co chodzi w US Open, ale chyba nie jest dobrze z tym "turniejem". Pani Szarapowa właśnie odbywa w 3 rundzie trening, bo jak nazwać "mecz' z amatorką, studentką psychologii, 252 w rankingu.
...zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
Podejrzewam rozdwojenie jaźni...
Tennisowy pisze:Ludzie, co Wy z tą drabinką. W kobiecym tenisie generalnie bez sensu jest analizować drabinki, bo każda, nawet z ścisłej czołówki może wygrać lub przegrać praktycznie z każdą startującą w turnieju tenisitką.
:]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

El Diablo pisze:
Tennisowy pisze:Nie wiem o co chodzi w US Open, ale chyba nie jest dobrze z tym "turniejem". Pani Szarapowa właśnie odbywa w 3 rundzie trening, bo jak nazwać "mecz' z amatorką, studentką psychologii, 252 w rankingu.
...zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
Podejrzewam rozdwojenie jaźni...
Tennisowy pisze:Ludzie, co Wy z tą drabinką. W kobiecym tenisie generalnie bez sensu jest analizować drabinki, bo każda, nawet z ścisłej czołówki może wygrać lub przegrać praktycznie z każdą startującą w turnieju tenisitką.
:]
Obrazek

TOUCHDOWN!!!*

*przyłożenie
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

US OPEN 2012 Wielki Szlem

El Diablo pisze:
Tennisowy pisze:Nie wiem o co chodzi w US Open, ale chyba nie jest dobrze z tym "turniejem". Pani Szarapowa właśnie odbywa w 3 rundzie trening, bo jak nazwać "mecz' z amatorką, studentką psychologii, 252 w rankingu.
...zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
Podejrzewam rozdwojenie jaźni...
Tennisowy pisze:Ludzie, co Wy z tą drabinką. W kobiecym tenisie generalnie bez sensu jest analizować drabinki, bo każda, nawet z ścisłej czołówki może wygrać lub przegrać praktycznie z każdą startującą w turnieju tenisitką.
:]
Nie psuj zabawy ED... przestań pisać z sensem :-)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jacques D. pisze:
Majorka pisze:
Tennisowy pisze:.. zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
:::bd:: Spisek wielkiego biznesu? Ustawiona drabinka? Przestań, bo to śmieszne :/
Tiaa... Ze niby Radwa to przedstawicielka "niezależnej sceny". rotfl
Cytujesz mój post ale ja chyba nie rozumiem dlaczego?...Aga? Co Aga? Odniosłam się tylko do spiskowej teorii dziejów, która zawsze mnie tyleż złości co i śmieszy..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

napalm pisze:Obrazek

TOUCHDOWN!!!*

*przyłożenie
rotfl

:] :::gd:::
bugaloo pisze:Nie psuj zabawy ED... przestań pisać z sensem :-)
Przepraszam... Ja nie chciałem! :oops:

Ehhh... co ten "Rusty" wyczynia. 15:40 przy serwisie Hewitta w 5-tym secie. Walcz workowcu! Walcz!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Majorka pisze:
Jacques D. pisze:
Majorka pisze:
Tennisowy pisze:.. zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
:::bd:: Spisek wielkiego biznesu? Ustawiona drabinka? Przestań, bo to śmieszne :/
Tiaa... Ze niby Radwa to przedstawicielka "niezależnej sceny". rotfl
Cytujesz mój post ale ja chyba nie rozumiem dlaczego?...Aga? Co Aga? Odniosłam się tylko do spiskowej teorii dziejów, która zawsze mnie tyleż złości co i śmieszy..
Mój post był przecież postem poparcia dla Twojego, kontynuacją myśli o wielkim biznesie, do którego to niby Aga nie należy. ;)
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jacques D. pisze:..Mój post był przecież postem poparcia dla Twojego, kontynuacją myśli o wielkim biznesie, do którego to niby Aga nie należy. ;)
:D Widać coś mi rozumek gorzej działa wieczorową porą :wink:

Walczy Lleyton jak lew. Mam dla niego ogromny szacunek za charakter i wolę walki do ostatniej piłki :::gd::: C'mon!
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Walczył, walczył i wywalczył. No to emeryci(Blake) i renciści(Kangur) pokazują klasę :::gd:::
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No i niestety Dołgopołow pokonuje biednego Baghdatisa. Ale sam jest sobie Cypryjczyk winien. Nie wykorzystał mnóstwa okazji. Ja osobiście nie jestem fanem talentu Ukraińca, jest wciąż zbyt chimeryczny, żeby coś osiągnąć.
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Książkowy przykład Trolla i trolowania otrzymaliśmy dziś:
Tennisowy pisze:Nie wiem o co chodzi w US Open, ale chyba nie jest dobrze z tym "turniejem". Pani Szarapowa właśnie odbywa w 3 rundzie trening, bo jak nazwać "mecz' z amatorką, studentką psychologii, 252 w rankingu. W świat pójdzie, rzecz prosta, informacja, że pani Masza jest w rewelacyjnej formie, bo "ograła" przeciwniczkę.
W tym samym turnieju Radwańska musi stoczyć pojedynek o 4 rundę z 20 w rankingu, Kerber musiała zagrać z Venus Williams.
Wyczynem jest więc wygrana Agnieszki w złej formie z świetnie grającą Hiszpanką zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
Po czym 2 strony karmienia Go, dobrze że chociaż dobrze się bawicie.
Kolega nie ma awatara, ja jestem uczynny, mogę założyć.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Cóż, od Ferrera Rusty zaliczy szybką i precyzyjną egzekucję. Hiszpan gra podobnie, przerzucając wszystko zza końcowej, jest tylko ze dwa razy szybszy i wytrzymalszy, a do tego gra agresywniej.

Kapitalny popis cudownego tenisa dał w nocy Blake. Cóż, wytłumaczenie jest proste - 64% trafionego pierwszego i mamy innego zawodnika. Osobiście totalnie nie dziwią mnie wskaźniki na poziomie połowy tej wartości (co zdarzało mu się nawet w najlepszych latach) i fajnie widzieć 007 rozluźnionego i atakującego każdą krótszą piłkę :)

Federera, Djokovicia nawet na razie nie oglądam, nudy na pudy.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jeśli to ma być ostatni mecz Andy, to powalcz najmocniej jak umiesz, chcę Cię takiego zapamiętać.

Dawaj stary!
#NKrising
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

HeadShot pisze:Jeśli to ma być ostatni mecz Andy, to powalcz najmocniej jak umiesz, chcę Cię takiego zapamiętać.

Dawaj stary!

Chyba cały tenisowy świat trzyma kciuki.

'Tomic jakoś tak delikatnie na razie' Domański jak zawsze błyszczy niewiedzą. Anonsują młodego jak talent nad talenty i tenisowe bożyszcze...
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

HeadShot pisze:Jeśli to ma być ostatni mecz Andy, to powalcz najmocniej jak umiesz, chcę Cię takiego zapamiętać.

Dawaj stary!
Na razie idzie dobrze , ciekawe na ile paliwa starczy.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
dante
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:50
Lokalizacja: Lublin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

fortomorrow pisze:
Laura Robson = czarny koń turnieju. Jak pokona Stosur to staje się faworytką do wygrania całego turnieju (zaraz po Serenie). Ogromny talent ma ta dziewczyna.
Masz rację - dziewczyna gra bardzo dobrze i eliminuje bardziej doświadczone od siebie zawodniczki. Najpierw Kim Clijsters, która była faworytką tego meczu i miała w planach podbicie US Open, teraz po zaciętej walce pokonała Na Li. Fajnie się ogląda tą młodą dziewczynę, szuka rozwiązań na korcie, stara się zmęczyć przeciwniczki i nie boi się grać agresywnie po kątach. Jestem pod wrażeniem jej gry. Myślę, że jeśli będzie tak grać dalej to rozwinie się mocno i kto wie, może kiedyś będzie numerem jeden ;) Chciałbym zobaczyć jak ogrywa Stosur, bo byłoby ciekawie, aczkolwiek Samanta ma jednak wiele więcej doświadczenia i walka również będzie mocno wyrównana. Szczerze to wolę oglądać grę Robson i takie właśnie zacięte mecze niż puszczanie meczu "faworytów", którzy ogrywają słabszych w meczach 6:1, 6:0. A i jeszcze ta Robson to mi wygląda na bardzo mocną psychicznie - wytrzymuje presję dziewczyna, normalnie za to wielki szacun ;) i ta mina kiedy wygrywa mecz, który wydawać by się mogło, wszyscy obstawiali, że przegra, bo trafia na mocnych przeciwników - ta jej radość jest bezcenna ;)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tak jest mordo moja kochana :D
Uśmiechnięty Roddick, grający efektownie, z przytupem, pod koniec nawet pod publikę. Przedłużamy tą piękną karierę, Fognini też jest do ogrania.

Swoją drogą, gdzie Ty uciekasz, skoro takie pseudoutalentowanych gnojków łoisz w półtorej godziny, bajglując w jednym secie, tracąc w nim 5 punktów?!

Trzymaj ten piękny sen jak najdłużej.

E:
Nie rozumiem, jak po pół godzinie gry, w których Roddick grał praktycznie jedynie przy swoich gemach serwisowych po przełamaniu, można było mieć wątpliwości czy wytrzyma taki mecz, takie właśnie miał duet komentatorski. 30 lat to nie emeryt, który po godzinie będzie językiem orał kort, bez przesady, może trochę łysy Andy jest, ale jeszcze nie siwy.
Ogólnie Domański mógłby sobie darować komentowanie Roda, ostatni turniej, chętnie posłuchałbym kogoś kto nie daje po sobie odczuć do niego niechęci. Co do wyniku, świetna prognoza Witku, co do gema trafiona.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2012, 03:09 przez HeadShot, łącznie zmieniany 1 raz.
#NKrising
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jak pięknie. Przed odejściem bajgla zaaplikował i to ponoć największej perle dzisiejszego młodocianego tenisa. :D Żenujące jest to nowe pokolenie. 30-letni, zarobiony po uszy i równie wielce utytułowany zawodnik ma więcej determinacji niż gówniarz z rozlanym mlekiem pod nosem, który uważa się za wielkiego celebrytę, a tak naprawdę jedyne, czym zasłynął, to liczne wykroczenia drogowe. Marne czasy nas czekają po odejściu Top-4. Będzie jeszcze gorzej niż jest.
mtenis team
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jacques D. pisze:
Majorka pisze:
Jacques D. pisze:
Majorka pisze:
Tennisowy pisze:.. zaś za panią Szarapową stoi po prostu wielki biznes, który dba, by jej drabinka była taka, żeby mogła "zabłysnąć".
:::bd:: Spisek wielkiego biznesu? Ustawiona drabinka? Przestań, bo to śmieszne :/
Tiaa... Ze niby Radwa to przedstawicielka "niezależnej sceny". rotfl
Cytujesz mój post ale ja chyba nie rozumiem dlaczego?...Aga? Co Aga? Odniosłam się tylko do spiskowej teorii dziejów, która zawsze mnie tyleż złości co i śmieszy..
Mój post był przecież postem poparcia dla Twojego, kontynuacją myśli o wielkim biznesie, do którego to niby Aga nie należy. ;)
No nie, ja żadnej spiskowej teorii nie snuję, choć może to tak zabrzmiało. Po prostu uważam, że coś jest nie tak z organizacją US Open w ktorym roi się od amerykańskich "dzikich kart", naprawdę półamatorskich zawodniczek, które grają z gwiazdami, a spotkania przypominają bardziej treningi Szarapowej i grę do jednej bramki niż mecze na poważnym turnieju. I robi to wrażenie jakby niektóre zawodniczki miały konstruowane drabinki przez ich wpływowych agentów.
Szarapowa i Azarenka są już, zdaje się, w 3 rundzie, a tak naprawdę rozegrały spotkania z tenisitkami, które po prostu nie umiały grać. I pisanie, że są w jakiejś fenomenalnej formie jest po prostu, moim zdaniem, absurdalne.
Na tle dotychczasowych przeciwniczek Szarapowej czy Stosur pani Navarro to przecież super zawodniczka.
Ja do Szarapowej nic nie mam. Też ją lubię, bo to piękna kobieta i jako tenisitka bardzo profesjonalna. Ale uważam, że jej tenis jest szary i schematyczny, w stylu "bum bum" i wolę od niej grę Radwańskiej czy Vinci. Po prostu kwestia gustu.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jak pięknie. Przed odejściem bajgla zaaplikował i to ponoć największej perle dzisiejszego młodocianego tenisa. Żenujące jest to nowe pokolenie. 30-letni, zarobiony po uszy i równie wielce utytułowany zawodnik ma więcej determinacji niż gówniarz z rozlanym mlekiem pod nosem, który uważa się za wielkiego celebrytę, a tak naprawdę jedyne, czym zasłynął, to liczne wykroczenia drogowe. Marne czasy nas czekają po odejściu Top-4. Będzie jeszcze gorzej niż jest.
Taaa, Tomic. Lubię zawsze oglądać jego mecze z Fedziem - fajnie się patrzy jak nie wie co ze sobą zrobić chłopak na korcie. Jeśli chodzi o Roddicka to padło już chyba tutaj - "nie lubię jego gry ale poza kortem uwielbiam". Australijczyka pojechał jak chciał i pokazał jak bardzo rozpuszczona i rozkapryszona jest ta nadzieja (ponoć, heh). To nie jest materiał na wielkiego gracza na razie. Ba, to nie jest materiał na żadnego gracza.

Hewitt, Blake, Roddick z Federerem na czele - pokażcie młokosom jak się gra w tenisa!
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”