Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

OscaroGee pisze:Może nastąpiła właśnie zmiana pokoleń i aktualnie 18-letnia Laura osiągnie co najmniej takie sukcesy, jak Kim?
Właśnie chciałem zwrócić uwagę na tę młodą zawodniczkę. Podoba mi się jej styl, bardzo ofensywny, a przy tym przemyślany, podparty jakąś myślą, nie jest to czcza łupanina na siłę. Trochę jej co prawda Kim pomagała wczoraj, psując na potęgę, ale i tak z ciekawością będę obserwował Robsonównę :wink:.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tak, bardzo ciekawa zawodniczka. Zwrócila już uwagę na Wimbledonie, wprawdzie przegrała z Radwańską, ale widać już było potencjał. Turdno jednak już teraz coś stwierdzić. Doświadczenie uczy, że wiele "jednomeczowych fenomenów" gaśnie szybko, więdnie w pączku. Ale może nie tym razem...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tommy, coś Ty zrobił? :::silencium:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Hah, napisałem w poprzednim poście, że to chyba 5-ty mecz odrobiony od stanu 2-0 a tu się okazuje, że takich meczy w pierwszej rundzie było 9 ! Kosmos.
Szkoda Hassa, nawet doktor filozof Youhzny nie oparł się temu trendowi.

A Kim, no cóż, uważam, że miała szanse na drugiego seta, gdzie po nieprawdopodobnej akcji miała piłkę setową i drugi serwis Laury, tylko.. wyrzuciła w aut, a myślę, że można było zagrać mniej dokładnie, Laura mogłaby z tych emocji coś łatwego popsuć.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Szkoda mi Haasa. Gulbisa jednak też lubię, pomimo wszystko, więc niech teraz dobrze mu pójdzie na USO i zajdzie dalej, niż do tej felernej 2 rundy... Coś w końcu musi się u niego ruszyć...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Gulbisa jak do klasztoru zamkną i na turnieje będą wypuszczać, to może coś z tego będzie ;-). Ale "nie traćwa nadziei", może już się wyszumiał.
Za to Del Potro ewidentnie oszczędza lewy nadgarstek, takiej ilości slajsów u niego dawno nie widziałem. Chyba nie dogra USO do końca, szkoda by było.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Oj, tego się bałem :( .
Meczu niestety nie oglądałem i miałem nadzieję, że udało się to wyleczyć a teraz mnie niestety nastraszyłeś :( .
Liczyłem bardzo na równą walkę z Djoko w QF ale jeśli delPo nie będzie w pełni zdrowy to z tego nici.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Stańczuk M
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2012, 21:14

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A ja nie mogłem się nadziwić, co wczoraj wyrabiała na korcie Bartoli. Co do panów to pozostaje stwierdzenie "męki Isnera".
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

hokej pisze: Za to Del Potro ewidentnie oszczędza lewy nadgarstek, takiej ilości slajsów u niego dawno nie widziałem. Chyba nie dogra USO do końca, szkoda by było.
Nie dogra, albo na razie oszczędza, a na ważniejsze mecze pójdzie strzała z kortyzolu...
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Z tego co widziałem to DelPo naprawdę grał słabo ta kontuzja chyba przeszkodzi mu w osiągnięciu dobrego wyniku w tym turnieju, dużo błędów i jakaś taka nie swoja gra, na tej nawierzchni w połówce Djoko tylko on mógł mu poważnie zagrozić. Tylko, że w 1/8 może się spotkać z Roddickiem lub Tomiciem, tego drugiego nie cierpię wręcz lecz niestety obydwaj w dobrej formie mogą zagrozić tak dysponowanemu Argentyńczykowi.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 21:26 przez Flowmachine, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Flowmachine pisze:Tylko, że w 1/8 może się spotkać z Roddickiem lub Tomiciem, tego drugiego nie cierpię wręcz lecz niestety obydwoje w dobrej formie mogą zagrozić tak dysponowanemu Argentyńczykowi.
Który z nich jest babą? W sumie stawiałbym na Tomica! rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Tsonga się męczy niemiłosiernie . Pierwszego wtopił i na razie nie za ciekawie to wygląda dla niego.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Pani Sakowicz wyraźnie nienawidzi Petzschnera (chyba ciągle ją boli ten zeszły rok) i stara się nas od początku przekonać, że jest tenisistą bezwartościowym, któremu w ogóle się nie chce. Tymczasem Philipp gra świetny mecz, dużo efektownych zagrań. Ten, za przeproszeniem, osioł Almagro wygląda blado w niektórych punktach.
Obrazek
Pure Drive
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Fish przegrywa w I secie z Davydenką... Wpadłem na stan 5:3 bodajże, jakiś dziwny mecz.
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

J-WT17 pisze:Pani Sakowicz wyraźnie nienawidzi Petzschnera (chyba ciągle ją boli ten zeszły rok) i stara się nas od początku przekonać, że jest tenisistą bezwartościowym, któremu w ogóle się nie chce. Tymczasem Philipp gra świetny mecz, dużo efektownych zagrań. Ten, za przeproszeniem, osioł Almagro wygląda blado w niektórych punktach.
Wręcz odwrotnie, lubi go widać że jest zorientowana w przebiegu jego kariery, a to że nie osiągnął za wiele w singlu tłumaczy w taki sposób w jaki mówi o swoim nie najbystrzejszym dziecku jeden rodzic innemu rodzicowi 'no wiesz Jasiu to taki inteligentny chłopak, no ale jest taki leniwy i nie zależy mu na ocenach'.
Prawda jest taka że w tenisie bez pracy nie ma kołaczy, samym talentem to można... no właśnie nie za wiele. Całą karierę snuję się po korcie to i efekty są, jakie są, w deblu biegać nie trzeba to i tam chłopak coś wygrywa, ale generalnie z motoryką jest na bakier.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Kompromitacja Tsongi.

Wolfke: "Samo się Kliżanowi wygrywa". I ma rację.
Obrazek
Pure Drive
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Fish coś serwisu nie może utrzymać na stałym poziomie. Teraz serwuje pod słońcem, tym gorzej...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

J-WT17 pisze:Kompromitacja Tsongi.

Wolfke: "Samo się Kliżanowi wygrywa". I ma rację.
Spokojnie, Jo da radę.
Edit: nie da rady :::bd::
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 20:52 przez Madox, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jaka dziwna sytuacja z sędzią - sędzia nie zrobił overrule i nie zaliczył piłki Fishowi wiedząc, że była dobra i mu to powiedział. Fish wziął challenge'a i faktycznie - linia była. Fish aż się zaśmiał.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 21:18 przez TadX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No to się Żowil popisał, nie ma co. :::flbrgd:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”