Awatar użytkownika
Flowmachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 6 cze 2012, 15:36

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Cóż za dzień dla polskich tenisistów, Frystenberg i Matkowski kolejny raz pokazują, że w deblu rankingi nie idą w parze z sukcesami, jak to ma miejsce w singlu panów praktycznie w 100%. Urszula, no cóż, jest jeszcze młoda ale troszeczkę sromotnie przegrała, Janowicz to już jest kompletna klapa, przecież to był chyba najłatwiejszy rywal jakiego mógłby sobie wybrać, może i ma te 21 lat ale jeżeli chcę się wspiąć wyżej to właśnie w ważnych turniejach powinien zacząć wygrywać, zwłaszcza z takimi rywalami. Jedynie Agnieszka dobrze się spisała, tak jak mówiłem - myślę, że to będzie dobre US Open dla tej pani.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 16:42 przez Flowmachine, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

"Tenisowe nieporozumienie" z Odense żegna się z turniejem, Hura! :). W końcu odnosi takie rezultaty na jakie wskazywałby jej talent, a nawet i gorsze :). Może Karolinek po turnieju z "dychy" wypadnie, byłoby bardzo miło.

Ps. Djoker stracił dwa gemy rotfl
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Jurek Kiler pisze: Ps. Djoker stracił dwa gemy rotfl
Ale zagrał przeciętnie. Monaco został oszukany przy 5-5 i Bp na 6-5. Trochę szkoda, ale sam jest sobie winien - 3 set .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Dzedor
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 439
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:26

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Uhh, zobaczyłem, że mecz Juana z Nalbandianem odwołany, przestraszyłem się, że delPo nie wystąpi ale to jednak David zrezygnował z nieznanych jak dotąd powodów.
Trochę szczęścia ma JMDP, zamiast trudnego rodaka dostanie jakiegoś pionka z kwalifikacji, ale kogo dokładnie chyba też jeszcze nie wiadomo.
"No way I would be a journalist. You guys have tried to kill Roger - often. But he's always come back and proved you wrong. So one thing I would not do is make the mistake of saying Roger is dead."
Rafael Nadal, when asked what he would write about Federer's decline if he were a journalist.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Dzedor pisze:ale to jednak David zrezygnował z nieznanych jak dotąd powodów.
Problem z żebrami.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

napalm pisze:
Dzedor pisze:ale to jednak David zrezygnował z nieznanych jak dotąd powodów.
Problem z żebrami.
Może z żeberkami, za dużo jadł ... ;)

Pierwszy tydzień to taki przesiew, czasem trafi się fajny mecz ale to już nie znów często.
W sumie w drugim tygodniu trochę popatrzę, jakoś już nie mam tyle zaparcia jak kiedyś by śledzić WS-y od początku do końca.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
sledz136
Orator
Orator
Posty: 612
Rejestracja: 28 mar 2011, 23:59

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze: Pierwszy tydzień to taki przesiew, czasem trafi się fajny mecz ale to już nie znów często.
W sumie w drugim tygodniu trochę popatrzę, jakoś już nie mam tyle zaparcia jak kiedyś by śledzić WS-y od początku do końca.
Parę meczów już do tej pory było całkiem, całkiem, ale nie ma co się oszukiwać, to nazwiska działają nam na wyobraźnię i to najlepiej nazwiska po obu stronach siatki.

Ja tam ciesze się że Monaco odpadł, chłopca do bicia, zbił ktoś wcześniej niż planowano, jego tenis nic ze sobą nie niesie.
W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki, albo od trawy, lub od nawierzchni twardych, chyba, że jesteś Rogerem Federerem.
James Scott Connors
Cherry
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 240
Rejestracja: 9 wrz 2011, 15:09

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

No, delPo czeka łatwy mecz.
Wczoraj miło się oglądało mecz Garcii-Lopeza z Monaco, ale zwycięstwo Hiszpana średnio mnie cieszy :?
Woźniackiej mi trochę szkoda, przykro było patrzeć jak grała na jednej nodze. Moim zdaniem lepiej by zrobiła gdyby w ogóle nie brała udziału w USO.
Patrzę na plan dnia, normalnie mężczyźni grają dzisiaj 1. rundę wciąż, a Murray, jako jedyny już drugą? Dziwne.
Tak swoją drogą jak to się dzieje że w Australii i na Wimbledonie potrafią się wyrobić z 1. rundą w dwa dni, na FO zaczynają dzień wcześniej a tutaj nic...
:::yay::: Guillermo Coria, David Nalbandian, Juan Martin del Potro, Juan Monaco, Juan Carlos Ferrero, Roger Federer :::yay:::
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Przyznaję, wczorajszo-dzisiejszy mecz Monaco z G-L był ciekawy i masz rację sledziu, że to nazwiska tak napędzają zazwyczaj, a zadrza się i tak, że mecz Feda z Djokiem to nieciekawe widowisko. W każdym razie meczu nie dokończyłam oglądać, zasnęłam przy 4 secie, ale byłam pewna, że Monaco się zbierze do kupy, a tu lipa... jak rano przeczytałam, że przegrał to zaczęłam się śmiać - przecież miał wygrany mecz O_O . Niewykorzystane okazje się mszczą jednak.
Cherry najważniejsze, aby się wyrobili a jak i czyim kosztem to już mało istotne :wink: . RG zaczynają dzień wcześniej, a i tak finał mężczyzn grany był do poniedziałku :) .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Z tego co czytałem to rywala mają dolosować dla DelPo o 16:30 naszego czasu. Może być ciekawie, bo w gronie przegranych w 3 rundzie kwalifikacji jest Lukas Rosol ;) choć jakby jednak DelPo trafił na jakiegoś boroczka z którym skończy w nieco ponad godzinę też byłbym bardzo ucieszony :D
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

lolxd2 pisze:Z tego co czytałem to rywala mają dolosować dla DelPo o 16:30 naszego czasu. Może być ciekawie, bo w gronie przegranych w 3 rundzie kwalifikacji jest Lukas Rosol ;) choć jakby jednak DelPo trafił na jakiegoś boroczka z którym skończy w nieco ponad godzinę też byłbym bardzo ucieszony :D
Myślę, że jednak Rosol jest takim "boroczkiem". Sam fakt, że odpadł w kwalifikacjach (z niejakim Guido Pellą) najlepiej to potwierdza. Udał mu się jeden mecz w karierze.
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Mnie w WS-ach dobija długość spotkań. Nie jestem już takim fanatykiem dyscypliny jak kiedyś i te 3 sety (a i 5 bywa) mnie zwyczajnie męczą i nudzą. Dla mnie komfortowo ogląda się spotkanie do 2 godzin, jak jest bardzo wysoki poziom i widowiskowa gra to 2,5 godziny.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Fed jeśli dojdzie do finału, to wydaje mi się, że po tej tzw super sobocie po prostu nie da rady.
Półfinał może go zajechać i się zwyczajnie nie zregeneruje. Na IO tak było, nie te lata już jednak.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

meszka pisze:Fed jeśli dojdzie do finału, to wydaje mi się, że po tej tzw super sobocie po prostu nie da rady.
Półfinał może go zajechać i się zwyczajnie nie zregeneruje. Na IO tak było, nie te lata już jednak.
Taaa... Bo Federer w półfinale igrzysk grał 4,5 godziny i w decydującym secie rozegrał z Delpo bodaj 36 gemów. Nie wiem czemu takie głupoty piszesz. Równie dobrze może półfinał wygrać w 2 godziny i co, też się nie zregeneruje? :tired:
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

WarriorsOfAden pisze:
meszka pisze:Fed jeśli dojdzie do finału, to wydaje mi się, że po tej tzw super sobocie po prostu nie da rady.
Półfinał może go zajechać i się zwyczajnie nie zregeneruje. Na IO tak było, nie te lata już jednak.
Taaa... Bo Federer w półfinale igrzysk grał 4,5 godziny i w decydującym secie rozegrał z Delpo bodaj 36 gemów. Nie wiem czemu takie głupoty piszesz. Równie dobrze może półfinał wygrać w 2 godziny i co, też się nie zregeneruje? :tired:
Uważaj żebyś za dwa tygodnie nie musiał weryfikować swoich mądrości.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Flowmachine pisze:Janowicz to już jest kompletna klapa, przecież to był chyba najłatwiejszy rywal jakiego mógłby sobie wybrać, może i ma te 21 lat ale jeżeli chcę się wspiąć wyżej to właśnie w ważnych turniejach powinien zacząć wygrywać, zwłaszcza z takimi rywalami.
Jeszcze trochę i zaczniemy pisać o tenisowym nieporozumieniu z Łodzi :wink:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

ppeter pisze:Jeszcze trochę i zaczniemy pisać o tenisowym nieporozumieniu z Łodzi :wink:
Masz szczęście, że nie jest już adminem. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

Vivid pisze:Mnie w WS-ach dobija długość spotkań. Nie jestem już takim fanatykiem dyscypliny jak kiedyś i te 3 sety (a i 5 bywa) mnie zwyczajnie męczą i nudzą. Dla mnie komfortowo ogląda się spotkanie do 2 godzin, jak jest bardzo wysoki poziom i widowiskowa gra to 2,5 godziny.
Mam podobnie, choć nie w wersji tak ekstremalnej, ale znalazłem sposób. Zaczyna się mecz - wciskam pauzę na timeshifcie (leci na dysk, ale bez permanetnego zapisu) i idę na fajeczkę, pogadam z sąsiadką, wypiję coś miłego etc, spokojnie 20-30min. zleci. Potem play i w razie potrzeby przewijam wszystkie reklamy, dłużyzny etc. Pominąwszy przypadki ekstremalne, tudzież mecze, które oglądam z wywieszonym jęzorem, spokojnie mieszczę się w "przepisowym" czasie :D . Nie mogę tylko trollować na forum "live", ale to z pożytkiem dla innych ;-).

Wracając do USO - nudą wieje na razie jak diabli, wczoraj mnie uśpili przed ekranem. Trzeba wziąć na przeczekanie, nie ma innego wyjścia.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
michaelrox
Bywalec
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 22 cze 2011, 22:15

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

A ja jeszcze wrócę do naszej nieszczęsnej Karoliny. I tak jak wspomnieliście, naprawdę nie ma jej czego współczuć. Problemy z kolanem? O ile pamiętam pierwsze sygnały, że coś jest nie tak pojawiły się w Kanadzie. Tymczasem Dunka funduje sobie jeszcze turniej w Cincinnati i (co jest już kompletną głupotą) New Haven rotfl . Z drugiej strony mamy Azarenkę, pauzującą od Igrzysk w celu lepszego przygotowania się da US Open, czy nawet Ivanovic, która też miała w Montrealu problemy (rowerek od Vinci), od tamtego czasu zrobiła sobie przerwę i wczoraj pewnie awansowała do II rundy. Bezmyślność obozu Wozniacki jest dla mnie zdumiewająca, i to co widzieliśmy wczoraj było konsekwencją takich a nie innych decyzji.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2012, 14:58 przez michaelrox, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: US OPEN 2012 Wielki Szlem

meszka pisze:
WarriorsOfAden pisze:
meszka pisze:Fed jeśli dojdzie do finału, to wydaje mi się, że po tej tzw super sobocie po prostu nie da rady.
Półfinał może go zajechać i się zwyczajnie nie zregeneruje. Na IO tak było, nie te lata już jednak.
Taaa... Bo Federer w półfinale igrzysk grał 4,5 godziny i w decydującym secie rozegrał z Delpo bodaj 36 gemów. Nie wiem czemu takie głupoty piszesz. Równie dobrze może półfinał wygrać w 2 godziny i co, też się nie zregeneruje? :tired:
Uważaj żebyś za dwa tygodnie nie musiał weryfikować swoich mądrości.
No pewnie, bo to jaki będzie półfinał WS'a nie ma znaczenia, Federer tak czy siak będzie po półfinale zmęczony, nie?
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”