optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

ayshe pisze: 24 sty 2020, 14:54 No nie, co za szkoda, tak się oddać na finiszu. Tym niemniej, nie ma tego złego, nieźle przeczołgał Johnny Szwajcara. 4 godziny orki, Novak lubi to. :)
Przed chwilą Willander oznajmił, że Raonic może pokonać Djokovica rotfl.
Musi wygłaszać podobne teorie, żeby podbijać oglądalność, zresztą nie pierwszy, nie ostatni raz...

Edit: na ten moment turnieju drabinka Nole i Feda wygląda na jak atp250 (do momentu ich ewentualnego spotkania) w porównaniu do tego co ma przed sobą Rafa. Pytanie czy wzmocni go to czy wykończy. O_O
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Tekst dnia: Stefan na swojej konfie stwierdził, że Raonic to gra dziwny tenis i czuł się jak głupek na korcie, nie wiedząc jak się ustawić do returnu. O_O. :::wtf:::. NextŻen w całej okazałości.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

A więc demony z Wimbledonu poszły.. Roger pomimo słabego meczu może znowu uwierzyć w swoją psychikę. Jednak wyciągnąć z 4:8 z pampersem się nie da! Brawo Maestro. Bałem sie, że trafi mu sie słabszy mecz po perfekcyjnym początku i z tego nie wyjdzie... Ale ten mecz ma za sobą i idzie po swoje! Na zawsze Fed!
21 WS..
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Lukasz_b20 pisze: 24 sty 2020, 17:22 A więc demony z Wimbledonu poszły.. Roger pomimo słabego meczu może znowu uwierzyć w swoją psychikę. Jednak wyciągnąć z 4:8 z pampersem się nie da! Brawo Maestro. Bałem sie, że trafi mu sie słabszy mecz po perfekcyjnym początku i z tego nie wyjdzie... Ale ten mecz ma za sobą i idzie po swoje! Na zawsze Fed!
Proponuję wstrzymać się z tymi egzorcyzmami :wink: ... Dopóki po drugiej stronie jest Mr Nobody, to może i da się, ale jak jest to jakiś inny Nole, to nawet prowadzenie z 2 piłkami meczowymi może nie wystarczyć. Tak czy inaczej: brawo dziadek, wytrzymał to
:::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Lukasz_b20 pisze: 24 sty 2020, 17:22 A więc demony z Wimbledonu poszły.. Roger pomimo słabego meczu może znowu uwierzyć w swoją psychikę. Jednak wyciągnąć z 4:8 z pampersem się nie da! Brawo Maestro. Bałem sie, że trafi mu sie słabszy mecz po perfekcyjnym początku i z tego nie wyjdzie... Ale ten mecz ma za sobą i idzie po swoje! Na zawsze Fed!
No offence, ale dzisiejsza odsłona Maestro nadaje się do muzealnej gabloty, a nie na faworyta. Przykro było patrzeć jak męczył bułę przez 4 godziny, spóźniony do wszystkiego.
Idzie po swoje, powiadasz.. Moim zdaniem, z taką grą jak dziś, Twój idol idzie po trzy szybkie klapsy w półfinale.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Lukasz_b20 pisze: 24 sty 2020, 17:22 A więc demony z Wimbledonu poszły.. Roger pomimo słabego meczu może znowu uwierzyć w swoją psychikę. Jednak wyciągnąć z 4:8 z pampersem się nie da! Brawo Maestro. Bałem sie, że trafi mu sie słabszy mecz po perfekcyjnym początku i z tego nie wyjdzie... Ale ten mecz ma za sobą i idzie po swoje! Na zawsze Fed!
Zobacz piłki od stanu 6:8 i wyciągnij wnioski. Dziadek był obfajdany w 100% i tylko szczęściu/przeciwnikowi zawdzięcza końcowy wynik.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Tenisfan pisze: 24 sty 2020, 14:51 No szkoda młodego, ale jeszcze cała kariera przed nim.
rotfl
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

hokej pisze: 24 sty 2020, 20:27
Lukasz_b20 pisze: 24 sty 2020, 17:22 A więc demony z Wimbledonu poszły.. Roger pomimo słabego meczu może znowu uwierzyć w swoją psychikę. Jednak wyciągnąć z 4:8 z pampersem się nie da! Brawo Maestro. Bałem sie, że trafi mu sie słabszy mecz po perfekcyjnym początku i z tego nie wyjdzie... Ale ten mecz ma za sobą i idzie po swoje! Na zawsze Fed!
Zobacz piłki od stanu 6:8 i wyciągnij wnioski. Dziadek był obfajdany w 100% i tylko szczęściu/przeciwnikowi zawdzięcza końcowy wynik.
Nole też był obfajdany w 100% przy meczowych w zeszłym roku a wygrał Wimbledon.. Wniosek jest jeden - wygrał Wimbledon...
21 WS..
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Co ma Wimbledon do Australian Open?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Lukasz_b20 pisze: 24 sty 2020, 21:16 Nole też był obfajdany w 100% przy meczowych w zeszłym roku a wygrał Wimbledon.. Wniosek jest jeden - wygrał Wimbledon...
Ta teoria to tak trochę w klimacie stoflerowej fantastyki, ewentualnie masz mocny syndrom wyparcia, może to wynik traumy? :wink:
Wiem, że to może być trudne, ale może się przełamiesz i obejrzysz chociaż skrót z tamtego meczu, porównasz z dzisiejszym finiszem i zobaczysz różnicę.
I na koniec dnia, podsumowanie dokonań Stefana : :D

https://youtu.be/izhvB_fp13I
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
ReTo
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 460
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:22

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

ReTo pisze: 12 sty 2020, 15:23
optymista pisze: 12 sty 2020, 13:52 ReTo: pełna zgoda, oczywiście z marginesem na łokieć Novaka (miał problem w jednym meczu, problemy pojawiły się również podczas PD). Moim zdaniem największym zagrożeniem dla Serba będą Tsitsipas i Medveded, którzy ewidentnie mu nie leżą.
Widziałem sporą część turnieju i bardzo mi się podobało, większość tenisistów traktowało to poważnie i parę epickich meczów również miało miejsce, ponadto im plus podniesienie rangi rozgrywek podwójnych (!). Na pewno całość wyglądała lepiej niż PD, najpewniej z uwagi na punkty i czas turnieju przed sezonem zamiast na jego koniec.
Kilka osób miało okazję się pokazać na dużej scenie, kilku tenisistów zdobyło sporo punktów, rozstawienia. Większość może być zadowolona.

Tylko żeby oni stali się realnym zagrożeniem dla Serba to najpierw muszą z nim zagrać, a o to wcale latwo nie jest, bo wlaśnie to jest najgorsze, że oni są młodzi zdolni ale jak na razie to nie tylko nie są w stanie wygrać szlema i przerwać dominację big 3, ale oni nawet nie potrafią regularnie potwierdzać swojej formy dochodząc powiedzmy do ćwierćfinałów. Zawsze zdarzają im się wpadki z teoretycznie słabszymi rywalami, a dobra gra w szlemach to tylko przeblyski jak Tsitsipas w Australii przed rokiem. Wyjątkiem oczywiście jest Thiem w Paryżu, ale wiadomo jak jest....

No i niejako przewidziałem przyszłość niestety. Gdyby doszło do meczu Tsitsipasa z Nole w 1/4 jak dla mnie Grek miałby duże szanse, no ale tak jak mówiłem najpierw się trzeba tam dostać. Także nie jest powiedziane że kolejnym zwycięzcą szlema z poza big 3 będzie ktoś młody, bardziej wydaje mi się że to właśnie ktoś typu Raonic ,nawet Cilic... Chociaż po cichu wciąż liczę na Medvedeva bo od kiedy złapał wysoką formę ( druga połówka 2019 roku) to trzyma w miarę równy poziom. Jeśli potwierdzi to w tym roku , tzn osiągnie co najmniej półfinał to jak dla mnie wyrasta zdecydowanie ponad Thiema, Sasze, czy Tsitsipasa.
Awatar użytkownika
picnic
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 11 lis 2013, 12:37

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Gratulacje dla Igi, mecz jak na dwa sety to chwilę trwał ale ogarnęła problemy w 2 i wygrała.
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Brawo Iga!Jest szans, ze pustka po Radwańskiej zostanie zapełniona a kto wie na co stać Świątek w przyszłości. Chciałbym ją zobaczyć w meczu z Coco..
21 WS..
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Wygrana Rogera z Millmanem o niczym nie świadczy w kwestii końcowego zwycięstwa, meczu z Novakiem czy też formy Federera . Tylko dzięki szczęśliwej drabince dwa nadchodzące mecze będą pewnie formalnością i w półfinale Roger będzie, już nie tracąc seta.
Dalej są tylko smoki.
Podobnie ma się sprawa z Rafą który mimo "psiej formy" idzie przez turniej bez straty seta...bo go nikt nie naciska .
A weryfikacja Novaka przyjdzie w finale gdzie ( co mam nadzieję) idący sobie cichutko przez turniej Miedwiedjew zrobi z niego marmoladę :::yay::: .

Dziś, żeby tylko ten buc* Kyrgios odpadł i będzie ok.
*w Krakowie to nie jest bardzo brzydko :D .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Ogólnie wielka trójka kosmosu nie gra, ale co z tego jak nadzieję tenisa w postaci Stefanosa Tsitsipasa leje gość po operacjach, gdzie jeszcze w wywiadzie Grek wyjeżdża z tekstem na zasadzie "Bo gość dobrze serwuje". rotfl A czego on się spodziewał bo Raonicu, że zacznie grać finezyjnie jak Federer? rotfl
Wawrinka w 4 rundzie i prawdopodobnie mecz z Medvedevem. Będę lekko rozdarty, bo chociaż uwielbiam Stana to jednak szanse na wygraną w turnieju ma nikłe. No chyba, że znowu poskłada wszystkich.(Czego bym bardzo chciał :twisted: )
Co do naszych, brawo Iga! Kontaveit jak najbardziej do ogrania. Szkoda, że Kubot/Melo odpadli.
Kyrgios jaki spokojny w tym turnieju...ale niestety ma jakieś problemy. Kurde co tych młodych tak kontuzje biorą. :dvl(:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Oczekiwanie sensownych wypowiedzi od przedstawicieli NextŻenady jest jak oczekiwanie na Gary'ego aż wyrzuci na aut...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

A po co mają grać kosmos w pierwszych trzech rundach? Rafole póki co się bawią, jedynie Fed się męczy.
Przy okazji, wygląda na to, że Sasza się ogarnął mentalnie, mniej rozgłosu wokół jego osoby i gra znowu całkiem przyzwoity tenis - a na pewno uniknął już kompromitacji, podobnie jak Uszaty :D . Poniedziałkowe mecze w górnej części drabinki zapowiadają się super :::gd:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Oho, Nick już mial przełamanie w trzecim i nagle stracil koncentrację i oddal co zdobył.
Ale ogólnie dobrze gra. I pewnie dojdzie do meczu z Rafą.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

El Diablo pisze: 25 sty 2020, 10:37 Oczekiwanie sensownych wypowiedzi od przedstawicieli NextŻenady jest jak oczekiwanie na Gary'ego aż wyrzuci na aut...
:wink: Dziękuję za komplement. :wink:

Oglądałem wczoraj 2.5 seta Rogera i naprawdę marnie to wyglądało. Przede wszystkim fatalnie się poruszał.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2020

Majorka pisze: 25 sty 2020, 11:16 Oho, Nick już mial przełamanie w trzecim i nagle stracil koncentrację i oddal co zdobył.
Ale ogólnie dobrze gra. I pewnie dojdzie do meczu z Rafą.
Kyrgios to jest taki trochę nowy Monfils. Na papierze ma wszystko, żeby wygrywać, ale na korcie zawsze musi pajacować. Żeby taki wielki chłop pchał bekhend?
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”