Has
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 10 sty 2011, 17:00

Re: Kanał "Super Tennis"

Tenis można także oglądać na kanale Sport Klub który ma cyfrowa multimedia, aktualnie transmitują na żywo turniej ATP w Dubaju od 16.00 do 20.00 :::bahamas:::
Awatar użytkownika
Szyn3k
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 27 sty 2011, 15:58
Lokalizacja: Koszalin/Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

Has pisze:Tenis można także oglądać na kanale Sport Klub który ma cyfrowa multimedia, aktualnie transmitują na żywo turniej ATP w Dubaju od 16.00 do 20.00 :::bahamas:::
Oraz od 11-15.
Obrazek
Wilson Six.One Team BLX
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

Super Tenis pokazuje Indian Wells?
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Kanał "Super Tennis"

Aktualnie powtarzają pamiętny mecz Feda z Samprasem z Wimbledonu 2001.
I jak tu iść spać?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Kanał "Super Tennis"

Martinek pisze:Super Tenis pokazuje Indian Wells?
Raczej nie. Pokazują ATP 500 i WTA International (niektóre). Indian Wells zapewne w miłym towarzystwie p. Tomaszewskiego w PS rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Kanał "Super Tennis"

Plus obecnie przeskakują z jednego spotkania Davis Cup'owego na drugie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

Kanał jest super. Nawet zimą, gdzie na Eurosport mam narty, albo bilarda, na Supertenisie cały czas tenis :). Nawet wiadmomości mają.

Mam go od niedawna i jestem nim oczarowany.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

widget pisze: Nawet zimą, gdzie na Eurosport mam narty, albo bilarda, na Supertenisie cały czas tenis :).
Eurosport pokazuje częściej snooker, lub karambol, ale bilard bardzo rzadko :D.
Zawsze jak same głupoty lecą w telewizji to wejdę na Supertenis.
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

napalm pisze:Weź pilot CP w dłoń -> wciśnij "menu" -> przejdź do "konfiguracji" -> w "konfiguracji" przy pozycji "LNB1" wyszukaj satelitę "HOTBIRD" -> "sprawdź sygnał" -> "szukanie kanałów" -> po wyszukaniu "zakończ"
Robię jak napisałeś i nic z tego :::stars:::
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
ijm
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 mar 2011, 21:25
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Kanał "Super Tennis"

Należy jeszcze sobie zorganizować czas na oglądanie relacji - u mnie z tym krucho :-|
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

Kanał ogólnie spoko ale czasem denerwuje mnie słaba jakość :rolleyes:
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

zNei pisze:Kanał ogólnie spoko ale czasem denerwuje mnie słaba jakość :rolleyes:
Zwłaszcza jak są mecze z XX wieku :(.
wiktorex
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 lut 2010, 00:15

Re: Kanał "Super Tennis"

Witam!
Od wczoraj nie działa mi kanał Super Tenis, a czy Wam działa?
Ja oglądam go na TNK ( numer kanału na dekoderze-240 ) , czyli bezpośrednio z satelity Hot Bird a od jutra ma być relacja live z turnieju w Rzymie właśnie na tym kanale i chyba nici z oglądania na TV !
Chyba, że został zakodowany (do tej pory był bezpłatny) i dlatego "nie świeci" !
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

Nie ma mnie w domu więc nie sprawdzę. Super Tenis to kanał typu FTA czyli Free To Air (ogólnodostepny). Nie ma znaczenia z jakiego dostawcy korzystasz bo pojawi się w każdym pakiecie jeśli tylko antenę mamy zwróconego na tego satelitę. Ja mam własną listę kanałów i czasami niektóre kanały znikają, wtedy najczęściej provider zmienia tzw PID i należy zassać z satelity na nowo kanały, aby zaimplementować zmiany w ustawieniach częstotliwości albo PID.
Jak to nie pomoże to oznacza że rzeczywiście wprowadzono jakiś system kodowania.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Kanał "Super Tennis"

PitS pisze:Super Tenis to kanał typu FTA czyli Free To Air (ogólnodostepny).
Od wczoraj niestety już nie :(
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

Czyli stało się. Nie rozumiem w sumie po co kodować niszowy kanał którego nie ma prawie na żadnej liście kanałów którą implementuję (muszę go dogrywać ręcznie, jak mi się chce) przy pomocy systemów kodowania które nie są nie do obejścia. Przecież żaden z Providerów nie zapłaci im centa za ten kanał żeby go dołączyć do swojej oferty jeśli będzie kodowany.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Kanał "Super Tennis"

Mam nadzieje, że niedługo Super Tennis pojawi się znowu jako FTA. Tak już było kilkakrotnie w ostatnim czasie - kodowano go, żeby po 3-5 dniach nadawać znowu jako niekodowany. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ... UWAGA!!! BŁĄD!!! Opcje do wyboru: "może" lub "morze" maja jakąś chorą platformę ...
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

Czyli kodowany jest tylko na imprezy które gwarantują że wzrośnie oglądalność. Może mają jakieś karty przedpłacone z tym kanałem?
No chyba że testują systemy kodowania choć nie wiem po co skoro szczelność poszczególnych rozwiązań najlepiej potwierdziły duże platformy na ubogich rynkach jak nasz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
wiktorex
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 lut 2010, 00:15

Re: Kanał "Super Tennis"

Więc jak przypuszczałem Super Tenis został zakodowany, szkoda ;( , mam nadzieję,
że tylko na czas transmisji live ATP i WTA z Rzymu a potem powróci do programów FTA.
I znowu pozostaje tylko oglądanie tenisa a przede wszystkim ATP na necie (:] bo zakup Polsatu odpada a ciągłe oglądanie Pań na Eurosporcie stało się już nudne :) !
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

wiktorex pisze:Więc jak przypuszczałem Super Tenis został zakodowany, szkoda ;( , mam nadzieję,
że tylko na czas transmisji live ATP i WTA z Rzymu a potem powróci do programów FTA.
I znowu pozostaje tylko oglądanie tenisa a przede wszystkim ATP na necie (:] bo zakup Polsatu odpada a ciągłe oglądanie Pań na Eurosporcie stało się już nudne :) !
Wchodzę na Super Tenis, cały zadowolony, że zobaczę Rzym, a tu - zakodowali :tired: .
Byłem pewien, że to jest kanał którego się nie koduje, a jednak :[ .
Jak dochodziły kanały Polsatu do N, miałem nadzieję, że chociaż Polsat Sport Extra dadzą. Nic z tego ;( .

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”