Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

Kanał jest przekazywany z dosyć nietypowymi parametrami (SR) oraz niską korekcją błędów (FEC). Wniosek - weryfikuje szybko instalację, chodzi o jakość sygnału. Telefon do CP nic nie da, spróbuj nagiąć antenę (nie przestawiać) celem sprawdzenia czy będzie lepiej lub delikatnie skręcić konwerter w uchwycie. Oczywiście ideał to monter z porządnym miernikiem, ale z doświadczenia wiem, że to ostatnia opcja... :D .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Kanał "Super Tennis"

Jeśli chodzi o abonentów eNki, to trzeba uzbroić się po prostu w cierpliwość... :wink:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=66 ... stcount=32
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
izazuza
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 6 paź 2012, 09:56

Re: Kanał "Super Tennis"

Czy na Cyfrze Super Tennis jest dostępny tylko w wersji HD?
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Kanał "Super Tennis"

Mam newsa - SuperTennis wykupił prawa do kilku turniejów WTA, od czwartku będzie transmisja od ćwierćfinałów z Brisbane. Na razie tyle wiem, że będą też transmisje z Indian Wells i Miami a także inne turnieje, ale jakie na razie nie wiem.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Kanał "Super Tennis"

Pisaliśmy o tym w wątku o utracie praw przez Eurosport. Super Tennis kupił prawa do 22 turniejów Premier (Brisbane, Sydney, Paryż, Dubaj, Doha, IW, Miami, Charlstone, Stuttgart, Rzym, Madryt, Bruksela, Eastbourne, Stanford, Carlsbad, Montreal/Toronto, Cincinati, New Haven, Tokio, Pekin, Moskwa, Stambuł).
Prince Textreme Tour 100 310
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Kanał "Super Tennis"

To coś mi się wydaje jednak, że niestety będzie ten kanał zakodowany od czwartku...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

izazuza pisze:Czy na Cyfrze Super Tennis jest dostępny tylko w wersji HD?
On w ogóle jest dostępny obecnie wyłącznie w HD.
Bysiu1984 pisze:To coś mi się wydaje jednak, że niestety będzie ten kanał zakodowany od czwartku...
Niekoniecznie. Taka sytuacja mogłaby nastąpić, gdyby prawa generalne do transmisji na danym obszarze miała inna stacja - patrz sytuacja w 2012 z turniejem w Rzymie. Obecnie prawa do WTA są rozproszone, poza tym można kanał przenieść na tzw. wiązkę kierowaną, żeby ominąć sygnałem np. Wielką Brytanię w tym konkretnym przypadku. Jest jeszcze casus niemieckich stacji publicznych (ARD i ZDF), które w głębokim poważaniu mają czyjeś pretensje i jak mają zakupioną transmisję, to ją puszczają na całą Europę przez satelitę (np. MŚ w piłce). Ale Supertennis w dużej mierze "karmi" się reklamami, tudzież dotacjami od włoskiej federacji, więc bądźmy dobrej myśli.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2013, 13:28 przez hokej, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Kanał "Super Tennis"

Poza tym mogliby chyba przenieść się do jakiegoś prywatnego włoskiego nadawcy, a jednak są dostępni prawie na całą Europę... Już jutro dowiemy się tak naprawdę :).
Dolna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 7 paź 2012, 15:36

Re: Kanał "Super Tennis"

A ktoś się orientuje na którym kanale jest SupeTennis dostępny na Cyfrze+ ?
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

Wg ich strony - 453. Ale parametry stare, więc trzeba sprawdzić.
Link
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Kanał "Super Tennis"

Nie kodują, będziemy oglądać. :) Przed transmisją pokazywali wyniki oglądalności jak im rosła w ciągu kilku miesięcy, pokazywali też jak redaktorzy SuperTennis robili wywiady z zawodnikami. Mi to wygląda na to, że SuperTennis będzie chciał zastąpić Eurosport, który przejdzie na ATP.
Dolna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 7 paź 2012, 15:36

Re: Kanał "Super Tennis"

hokej pisze:Wg ich strony - 453. Ale parametry stare, więc trzeba sprawdzić.
Link
Dzięki, 453 zostało.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Kanał "Super Tennis"

Traktowania telewizji N kanałów FTA nie będę komentował...
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kanał "Super Tennis"

Bysiu1984 pisze:Nie kodują, będziemy oglądać. :) Przed transmisją pokazywali wyniki oglądalności jak im rosła w ciągu kilku miesięcy, pokazywali też jak redaktorzy SuperTennis robili wywiady z zawodnikami. Mi to wygląda na to, że SuperTennis będzie chciał zastąpić Eurosport, który przejdzie na ATP.
A klienci UPC i innych kablówek mogą sobie co najwyżej pooglądać marnej jakości streamy lub skróty meczów na stronie WTA. :dvl(:
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Kanał "Super Tennis"

Aurelius pisze:Jeśli chodzi o abonentów eNki, to trzeba uzbroić się po prostu w cierpliwość... :wink:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=66 ... stcount=32
Czy to oznacza że ten kanał będzie dostępny również na eNce. Przepraszam jeśli głupie pytanie, kompletnie nie siedzę w tych sprawach - wiem, że mam talerz za oknem i czarną skrzynkę obok TV :rolleyes:. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Kanał "Super Tennis"

SuperTennis był na eNce dostępny. Ostatnio na kanale 289, jako jeden z kanałów oferty FTA. Lecz odkąd zmieniły się jego parametry, to technicy z N jeszcze nie dokonali aktualizacji i jak można zauważyć, wcale im się do tego nie śpieszy :::bd::.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Kanał "Super Tennis"

Sprawdziłem ale jakieś wschodnie kobiety pomykają na ekranie; na pewno nie tenisistki ;-) .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Candel
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2012, 08:46

Re: Kanał "Super Tennis"

Ja na N-ce Super Tennis mam na kanale 2529.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Kanał "Super Tennis"

Panowie eNkowcy już zauktalizowali ustawienia dla SuperTennis, który wrócił na swoje miejsce, tj. kanał 289.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

McGyver pisze:
Bysiu1984 pisze:Nie kodują, będziemy oglądać. :) Przed transmisją pokazywali wyniki oglądalności jak im rosła w ciągu kilku miesięcy, pokazywali też jak redaktorzy SuperTennis robili wywiady z zawodnikami. Mi to wygląda na to, że SuperTennis będzie chciał zastąpić Eurosport, który przejdzie na ATP.
A klienci UPC i innych kablówek mogą sobie co najwyżej pooglądać marnej jakości streamy lub skróty meczów na stronie WTA. :dvl(:
W obliczu chociażby tego sezonu rozważ zakup własnego sprzętu - koszt to jakieś 300-350zł za komplet. Zamontujesz z sąsiadem lub szwagrem i voila[*] :D.
I nie daj się zbyć, jeśli ktoś Ci będzie chciał rzucać kłody pod nogi w kwestii anteny - albo spółdzielnia/zarząd wspólnoty zapewnią sygnał w mieszkaniu (satelitarny z instalacji zbiorczej), albo mogą się wypchać.

[*]oto masz
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”