Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Kanał "Super Tennis"

I znów mamy Super Tennis jako FTA :).
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

Czy też macie "This video is currently not available to your PL region." ?
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
zur555
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 19 cze 2011, 11:18

Re: Kanał "Super Tennis"

Jeden z najlepszych kanałów sportowych na świecie.
Pokazują wiele turniejów na żywo a do tego powtórki najlepszych meczów w historii, a żeby tego było mało to wiele bardzo fajnych programów, wywiadów oraz wiadomości tenisowych.
Wie ktoś czy ten kanał planuje kupić prawa do wielkich szlemów? Fajnie by było gdyby na Wimbledon się skusili bo na Polsacie nie da się oglądać z rożnych powodów.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

Pewnie, że kanał bardzo fajny dla kogoś kto kocha tenisa.

Nie sadzę jednak, żeby kiedyś pokusili się o zakupienie praw do największych turniejów. Wystarczy, że mają 250 i czasem 500. Wpisują się w niszę, gdzie nie ma nikogo innego. Od pokazywania Wimbledonu zawsze będą inni.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Kanał "Super Tennis"

Orientuje się ktoś, co się stało z tym kanałem na platformie eNki? Był dotychczas dostępny na kanale 289, lecz od kilku dni leci tam, jakiś arabski kanał, mimo że info kanałowe wskazuje nadal na Super Tennis?
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

Dokładnie, a restart dekodera nic nie daje. Kanał zniknął i nie ma żadnych informacji, co się stało. Obawiam się najgorszego.
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

Supertennis w wersji SD został usunięty z satelity Hot Bird 2 maja. Jest wersja HD, n-ka włączy ją pewnie (wszystkie ich dekodery są HD), Cyfra też, kwestia kiedy. Musicie być cierpliwi albo oddać im ten złom i zainwestować w niezależny tuner który będziecie mogli programować jak chcecie. I w dodatku mieć 3 platformy w jednym urządzeniu :D.
Link z potwierdzeniem informacji o usunięciu
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

hokej pisze:Supertennis w wersji SD został usunięty z satelity Hot Bird 2 maja. Jest wersja HD, n-ka włączy ją pewnie (wszystkie ich dekodery są HD), Cyfra też, kwestia kiedy. Musicie być cierpliwi albo oddać im ten złom i zainwestować w niezależny tuner który będziecie mogli programować jak chcecie. I w dodatku mieć 3 platformy w jednym urządzeniu :D.
Link z potwierdzeniem informacji o usunięciu
Na tym polega starość że nie chce mi się siąść i poprawić listy kanałów. Korzystam z takiego tunera o którym pisze hokej ale nie obsługuje HD, więc moje niechcenie jest trochę usprawiedliwione ;).
Jak siedziałem w domu to warto to było robić, jak jestem gościem jakieś wydarzenie musi mnie zdopingować. Rotacja na transponderach jest taka że człek by nic nie robił tylko raz tygodniowo wysyłał do tunera nową listę kanałów.

Nie chce się też trochę dlatego że coraz mniej kanałów jest FTA i trzeba by mieć rzeczywiście wszystkie trzy platformy żeby coś sensownego złożyć.
Ja mam wprawdzie "zeza" na HotBird i Astrę ale obecnie i tak jestem bezplatformowy bo żadna mi nie pasuje. Jeszcze przy DVB-T moja motywacja już całkiem zanika.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Kanał "Super Tennis"

Pojawił się w N kanał SUPERTENNIS HD ale nie działa, mam nadzieję, że tylko do końca Foro Italico. Jeśli to będzie HD a nie skalowane piksele, to rewelacja.
Prince Textreme Tour 100 310
Magdalena777
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2012, 15:04

Re: Kanał "Super Tennis"

SevenUP pisze:Pojawił się w N kanał SUPERTENNIS HD ale nie działa, mam nadzieję, że tylko do końca Foro Italico. Jeśli to będzie HD a nie skalowane piksele, to rewelacja.
Już został odblokowany i jest w jakości HD. :::yay:::
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Kanał "Super Tennis"

A czy jest dostępny z talerza polsatowskiego? Wie ktoś?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

178 kanał, tylko w dekoderach HD.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
kyasix
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 maja 2012, 18:40

Re: Kanał "Super Tennis"

W Cyfrowym Polsacie obecnie na kanale 122. :]
Awatar użytkownika
ciniak
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 7 paź 2012, 17:43
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kanał "Super Tennis"

Obecnie na Cyfrze+ kanał Super Tenis w HD, znajduje się na 453 kanale.
Obrazek Tour 100 Pro
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

Super, czyli teraz tylko ja zostałem bez kanału Super Tenis, bo mam kablówkę Aster, a tam go nadal nie ma.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Kanał "Super Tennis"

widget pisze:Super, czyli teraz tylko ja zostałem bez kanału Super Tenis, bo mam kablówkę Aster, a tam go nadal nie ma.
To żadne pocieszenie, ale ja też go nie mam w UPC. :) Może będzie Ci raźniej :wink: .
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
azjia
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław

Re: Kanał "Super Tennis"

Parę razy go zapowiadali, że będzie w UPC ale chyba raczej marne szanse.
Obrazek
Dunlop Biomimetic 500 Tour, MSV Focus Hex 1.18, Yonex Super Grap
NTRP 3.5 - 4,0
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kanał "Super Tennis"

karjar pisze:
widget pisze:Super, czyli teraz tylko ja zostałem bez kanału Super Tenis, bo mam kablówkę Aster, a tam go nadal nie ma.
To żadne pocieszenie, ale ja też go nie mam w UPC. :) Może będzie Ci raźniej :wink: .
Doceniam gest :D.

W sumie to tak po "polskiemu". Nieważne że Polak czegoś nie ma, ważne że sąsiad też nie :D :D.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kanał "Super Tennis"

Na wypadek, gdyby ktoś szukał informacji - 12 grudnia 2012r. Supertennis HD zakończył nadawanie ze starej częstotliwości na satelicie Hot Bird (11096). Od tego dnia jest dostępny wyłącznie z nowych parametrów, na których zresztą był również emitowany od połowy listopada:

Eutelsat Hot Bird 13B (13°E)
tp. 89 (12,476 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Supertennis HD
PID V: 2031 (MPEG-4/HD)
PID A: 2032 (ita)
PID PCR: 2031
SID: 2003
PID PMT: 2030
Provider: GlobeCast
Kodowanie: brak

Podsumowując - jak posiadaczom własnego sprzętu Supertennis zgasł, to zaprogramować na nowo, zgodnie z danymi powyżej. Jeśli posiadacie tuner z platformy i zgasło (nie powinno, ale któż to wie, czy została dokonana aktualizacja listy kanałów) - zaktualizować listę, jeśli nie pomoże - bombardować BOK. Abonenci kablówek, w których ten kanał jest nadawany - analogicznie.

Źródło
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Piter.
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 18 mar 2012, 20:42

Re: Kanał "Super Tennis"

SuperTennisHD jako jedyny kanał mi zacina. Co robić? Dzwonić do Cyfrowego Polsatu czy instalować ręcznie ten kanał, chociaż nie wiem za bardzo jak.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”