Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:
WarriorsOfAden pisze:Jak wolisz być rypany w dupsko to Twoja sprawa, dla mnie taka podstawa to kpina ;)
Rozluźnij trochę zwieracze bo za mocno ściskasz i żyłka pierdząca jest zagrożona :P
To chyba ty sam to dupsko wystawiasz do tego rypania skoro jak frajer płacisz a ci nie pasuje. Nie rozumiem takiej logiki, sorry. Jak mi coś nie pasuje to nie zachowuję się jak mały Jasio w piaskownicy i nie daję w "klakson" tylko wychodzę i stanowczo dziękuję za dalszą współpracę.
Weź w ramach odreagowania sprawdź co znaczy słowo "asertywność", naucz się mówić "nie", wypowiedz umowę i już. Nikt nikogo nie zmusza.
A ostatecznie ile tam jest, 39,90zł za trzy najbliższe Szlemy (z obecnym Wimblem)?
No to co to za pieniądze? ... rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Nie do końca Vividzu, o ile ja, osoba, która nie jestem abonentem Cyfrowego Polsatu może być po prostu zaistniałym stanem rzeczy wkurzona, ale nie czuć oszukana, o tyle abonent, który wykupuje pakiet Cyfrowego Polsatu, m.in za sprawą właśnie Wimbledonu, a w reklamówkach przyciągają uwagę pokazując np. takiego Federera ma prawo czuć się zwyczajnie dla mnie wykiwany, argument, że jest przecież Wimbledon i, że nikt nie powiedział, że to muszą być najważniejsze mecze singlowe tylko mogą być deble czy miksty jest kompletnie nie trafiony, nikt nie reklamował tej oferty przyciągając uwagę telewidza jakąś zajawką miksta. Natomiast te 39,9zł to tak naprawdę za jeden Szlem, bo pozostałe transmituje eurosport i Cyfrowy Polsat ani tym bardziej pakiet premium do oglądana AO, FO i USO nie jest nikomu potrzebny, mają na wyłączność jedynie Wimbledon, mogą coś zrobić z Mastersami, ale tutaj też będzie wałek, bo one były reklamowane na zwykłych kanałach PS Sport by przyciągnąć klienta.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja nigdy nie mówiłem, że Polsat nie dokonał dość nieładnej manipulacji. Ja tylko powiedziałem, że nie dokonał oszustwa. To zasadnicza różnica. Miał być Wimbledon i jest Wimbledon, a że nie wisienki na torcie tylko niejadalna podstawka to już ... właśnie ta dość ordynarna manipulacja.
Jeżeli mówimy o płaceniu, tak, można oglądać inne Szlemy na choćby ES1 i ES2. Ale można też oglądać i ten Wimbledon w sieci, tak samo kolejne. To, że ktoś korzysta z części usługi, czy na jej część ma darmową alternatywę nie ma znaczenia. Rozpatrując daną usługę odnosimy jej cenę do tego co nam oferuje. Można też odnieść oczywiście tylko do tego co nam jest potrzebne, ale nie znaczy to, że można zapomnieć co oferuje w całości. W końcu jak płacimy za jakąś platformę cyfrową czy osiedlową kablówkę to też korzystamy tylko z wybranej części tej oferty. Są kanały jakie nas nie interesują i ich nie oglądamy, lądują na końcu listy.
Dziwnym trafem nikt nie psioczy na nie i nie domaga się np. niższej opłaty, bo korzysta tylko często z powiedzmy 30% oferty.
Ale nie, to nie jest w sumie dziwne ;), zwyczajnie przyzwyczailiśmy się przez lata, że za telewizję "coś" się płaci. Natomiast dopiero jak zabrali nam coś co do tej pory było za darmo to jest foch. :P Taki foch jest OK, ale nie żeby zaraz drugą stronę od złodziei i oszustów wyzywać. :)
Tego raczej nie zrozumie do końca ten kto nie prowadził własnego biznesu. Oczywiście w wielu przypadkach podnoszenie cen czy uszczuplenie zakresu usługi przy pozostawieniu starej ceny jest podyktowane chęcią większego zysku. Ale co w tym złego? Każdy stara się dociągnąć do granicy, wycisnąć ile się da. W końcu ten co pracuje jako pracownik najemny też chce od pracodawcy wyciągnąć jak największą pensję. To co, filozofia Kalego? ... :P ;)
Natomiast jest też wiele, może i więcej, przypadków, gdzie wzrost cen wynika za faktu, że rosną koszty działalności. Czasem cena rośnie, ale i tak zysk spadnie, bo przedsiębiorca wie, że kolokwialnie mówiąc "nie przejdzie" aż taka podwyżka by zachował zysk przerzucając cały wzrost kosztów własnych na klientów.
Rynek żyje, jest płynny. Najpierw jest jakiś efekt nowości, jest spory zysk. Potem wchodzi konkurencja, robi się ciasno.
Do tego rynek jest systemem naczyń połączonych. Skoczy cena benzyny, skoczą koszty transportu, jak coś musimy dowozić to i nam koszty skoczą. Nie musimy być firmą transportową by za wzrost cen paliwa beknąć.

Śmieszne jest to, że Polsat zastosował starą jak świat socjotechnikę - kij z marchewką. :)
Najpierw były nadawane turnieje "za darmo", w pakietach sportowych czy w kablówkach osiedlowych.
W pewnym momencie powiedziano stop, teraz zarabiamy ekstra. Klient już zobaczył jak to wygląda, teraz mu zabieramy, coś oczywiście zostawiamy, ale jednocześnie dajemy możliwość zachowania tego co ma ... za drobną opłatą. ;)
Jedni się pieklą jak małe dzieci bo im zabawkę zabrano, a inni rozumieją reguły rynku i takie zagrywki i albo dziękują za ofertę i szukają alternatywy, albo płacą bo chcą korzystać i taki układ im pasuje, względnie nie przeszkadza.

Tak jak napisałem wcześniej, Polsat zachował się niezbyt elegancko, ale z drugiej strony co miał zrobić? Dać wszystkie mecze z 1 i 2 na płatnych kanałach, a tylko ich część na "otwartych"? To dość słaba zachęta, nie? ;)
Podział jaki dokonali jest jednak bardziej jednoznaczny, oferta staje się wyraźnie lepsza i bardziej zachęcająca. A przecież o to chodzi usługodawcy. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Szkoda tylko, że jak zawsze w Polsacie w tych transmisjach panuje kompletny burdel. Niektóre spotkania są pokazywane na 2 kanałach a odbywające się równocześnie ciekawe spotkanie nie jest pokazywane, bo prawdopodobnie nie ma kto komentować :/ (lub mają to w nosie). Nie żeby to była strata, bo poza Justyną Kostyrą komentarz pozostawia wiele do życzenia, ale jak się sprzedało premium to trudno pokazywać mecze bez komentarza. Takie to premium jak cała telewizja Polsatu - przaśna i byle jaka.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Znaczy Kiepska ;) ... kiepska. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid - dla mnie wszystko byłoby okej gdyby abonent w momencie wypłynięcia nowej oferty na którą nie był przygotowany i informowany o niej mógłby z miejsca złożyć wypowiedzenie od umowy, miałby wybór to byłoby okej, tymczasem wykupił któryś z pakietów, który gwarantował np. Wimbledon, był zachęcany reklamówkami w których to pokazywali najlepszych tenisistów. Jeśli Polsat w czasie czyjejś umowy zmienia reguły gry to dla mnie stara umowa przestaje być ważna i tutaj klient ma dwa wyjścia, albo akceptuje zmianę reguł i zostaje z Cyfrowym Polsatem i wykupuje premium bądź nie, albo składania natychmiastowe wypowiedzenie, bo Polsat złamał umowę, a dla mnie jednak złamał. Ale tak jak wspomniałem, mnie to nie dotyczy, bo nie jestem abonentem CP i nie zamierzam nim być, gdybym miał natomiast możliwość wykupienia premium u mojego usługodawcy to bym się zastanowił, choć to tylko jeden turniej, za euro też im nie płaciłem tych 100 złociszy. Aczkolwiek te kwoty nie są jakieś kosmiczne, dla mnie nieporozumieniem jest płacenie 40zł za cyrk o nazwie KSW, doprawdy nie wiem do jakiego rozumu trafia tego typu przekaz, gdyby to jeszcze było coś na poziomie Kliczko - Youshua, tymczasem ludzie płacą za zobaczenie Pudziana, Burneiki i Popka i Khalidova, który walczy tylko dla pieniędzy, bo nie odważył się pójść do UFC, ale to tak na marginesie.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ćwierćfinały pań w PS i PSE więc dyskusję o Polsacie można na chwilę zakończyć.

Dodatkowo przełożony mecz Djokovica też dziś zostanie pokazany na PS.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Joao pisze:
TomPL pisze: No i kicha, nie chciał przy rejestracji łyknąć moich adresów mailowych (Onet i WP), chyba domeny mu się nie podobały. :/
Musiałem się zadowolić streamem ES 2HD, HD to to nie było, ale za to z angielskim komentarzem. :)
Nie wiem dlaczego, ja przy rejestracji podawałem e-mail z WP.
Spróbuje jeszcze z jakimś kontem na gmail...
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Polityka tenisowa Polsatu

advantage pisze:Ćwierćfinały pań w PS i PSE więc dyskusję o Polsacie można na chwilę zakończyć.

Dodatkowo przełożony mecz Djokovica też dziś zostanie pokazany na PS.
Święto lasu! No to już chyba tak zostanie do końca turnieju i najważniejsze rozstrzygnięcia zobaczymy na otwartych kanałach. Chociaż coś.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Jurek Kiler pisze:Vivid - dla mnie wszystko byłoby okej gdyby abonent w momencie wypłynięcia nowej oferty na którą nie był przygotowany i informowany o niej mógłby z miejsca złożyć wypowiedzenie od umowy, miałby wybór to byłoby okej, tymczasem wykupił któryś z pakietów, który gwarantował np. Wimbledon, był zachęcany reklamówkami w których to pokazywali najlepszych tenisistów. Jeśli Polsat w czasie czyjejś umowy zmienia reguły gry to dla mnie stara umowa przestaje być ważna i tutaj klient ma dwa wyjścia, albo akceptuje zmianę reguł i zostaje z Cyfrowym Polsatem i wykupuje premium bądź nie, albo składania natychmiastowe wypowiedzenie, bo Polsat złamał umowę, a dla mnie jednak złamał.
Nie naruszono warunków umowy, jedynie zachowano się niezbyt elegancko. I każdy sąd Ci by to w swoim orzeczeniem wyjaśnił ;) Ale mnie się już nie chce tego tłumaczyć :P
Z tego typu teorii ;) to pamiętam jak kiedyś prezes pewnej firmy wysmażył pismo do producenta oprogramowania, że według niego to się mu należy 2-letnia obsługa gwarancyjna (tak to nazwał) od zakupu ostatniego (UWAGA!) upgrade-u (aktualizacji) do wykorzystywanego oprogramowania. Poszło o to, że używali tego w wersji pod DOS, producent przestała wspierać wersję pod DOS jakiś miesiąc po opublikowaniu ostatniej aktualizacji (płatnej). To pismo i tam zawartą argumentację to sobie pewnie w tej firmie software-wej powiększyli, oprawili w ramkę i powiesili na ścianie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ciekawe jak dzisiaj zachowa się stacja Solorza- czy już wiecie w jakich kanałach będą dzisiejsze mecze singlistów??(mam nadzieję, że w otwartych antenach- czy może znów będziemy oglądać debelki i miksty?)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Polityka tenisowa Polsatu

van basten pisze:Ciekawe jak dzisiaj zachowa się stacja Solorza- czy już wiecie w jakich kanałach będą dzisiejsze mecze singlistów??(mam nadzieję, że w otwartych antenach- czy może znów będziemy oglądać debelki i miksty?)
To będzie w słownikach jako definicja pytania retorycznego. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:Nie naruszono warunków umowy, jedynie zachowano się niezbyt elegancko. I każdy sąd Ci by to w swoim orzeczeniem wyjaśnił ;) Ale mnie się już nie chce tego tłumaczyć :P
Z tego typu teorii ;) to pamiętam jak kiedyś prezes pewnej firmy wysmażył pismo do producenta oprogramowania, że według niego to się mu należy 2-letnia obsługa gwarancyjna (tak to nazwał) od zakupu ostatniego (UWAGA!) upgrade-u (aktualizacji) do wykorzystywanego oprogramowania. Poszło o to, że używali tego w wersji pod DOS, producent przestała wspierać wersję pod DOS jakiś miesiąc po opublikowaniu ostatniej aktualizacji (płatnej). To pismo i tam zawartą argumentację to sobie pewnie w tej firmie software-wej powiększyli, oprawili w ramkę i powiesili na ścianie rotfl
Naruszenie warunków jako takie to to nie jest, ale czy działanie Polsatu nie narusza praw konsumenta, to już bym dyskutował. Dlatego, że po pierwsze praktycznie nigdzie wcześniej nie było informacji, o tym że Polsat nie będzie pokazywał głównych kortów. Wypłynęło to dopiero w ostatnim tygodniu, przez co klienci nie mieli czasu na np. wypowiedzenie umowy. Mogli jedynie (o co chodziło Polsatowi) wykupić Tennis Premium jeśli byli zdeterminowani, lub nie oglądać.

Można się zastanawiać, czy jak ktoś reklamuje na swojej antenie MŚ w piłce nożnej, a potem pokazuje jeden mecz, działa w myśl praw konsumenta czy raczej je łamie?

Wg mnie jest to zatajenie faktu i jawne działanie na szkodę konsumenta, no ale każdy może mieć swoje zdanie..
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Polityka tenisowa Polsatu

van basten pisze:Ciekawe jak dzisiaj zachowa się stacja Solorza- czy już wiecie w jakich kanałach będą dzisiejsze mecze singlistów??(mam nadzieję, że w otwartych antenach- czy może znów będziemy oglądać debelki i miksty?)
Wg strony polsatsport.pl ćwierćfinały mają być na PS i PSE. Tak już chyba pozostanie do końca turnieju.
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:Nie naruszono warunków umowy, jedynie zachowano się niezbyt elegancko. I każdy sąd Ci by to w swoim orzeczeniem wyjaśnił Ale mnie się już nie chce tego tłumaczyć
Piszesz tak jakby słowo zapisane w prawie było święte i to nie w znaczeniu stricte prawnym, a w znaczeniu moralnym. Otóż ja np. od dawna uważam, że prawo w Polsce ma w d...e konsumenta (przez zasady "wolnego rynku" - trochę żart, ale jednak!) i ze względu na to, że nie ma się odwagi na walkę z tymi nieuczciwymi praktykami, rządy z prawa i lewa absolutnie nic z tym nie robią. To co robi Polsat jest praktyką skandaliczną, nie tylko nieelegancką. Tworzy dla konsumenta "wóz albo przewóz" bo a): konsument MUSI zapłacić, żeby mieć dostęp do usługi, która wcześniej była dla niego dostępna za darmo i b) (najważniejsze) nie informuje go o tym w pierwszej kolejności. Czy to zgodne z prawem? Oczywiście. Czy tak być powinno? Nie. I to jest główny problem, na który wszyscy narzekamy.

Można się puszyć tym, że umie się poruszać w jakichś ramach świata, który ma nas gdzieś albo poruszać się w nim i głośno wyrażać swoją dezaprobatę. Twój cynizm w tym wypadku stawia Cię w świetle jako człowieka, który "wie jak działa świat" (w przeciwieństwie do nas naiwnych) i, który jest "za stary na takie krzyki bo z niejednego pieca chleb jadł, a Playboya to czytaliśmy na glinianych tabliczkach proszę ja Ciebie". Jesteś inteligentnym facetem i bardzo szanuję Twój punkt widzenia, ale Twoje wywody usprawiedliwiają każdą machloję i dezinformację, ponieważ "jest to zapisane w prawie". Frankowicze? Przecież mieli czarno na białym, czemu się rzucają?

Polsat ludzi oszukał i ujdzie bezkarny.

I absolutnie nie wyobrażaj sobie krzyku, gdy to piszę - jestem bardzo spokojny i jest dla mnie bardziej jak oczywiste, że będzie się to w przyszłości powtarzać. Pytanie tylko: "Czy powinniśmy się na to godzić bo... tak już jest i tyle?".
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Do wszystkich, którzy jeszcze nie zrozumieli - kanały premium to WSPÓLNE dzieło Polsatu i Eurosportu. Jaka będzie polityka transmisji np. z USO - nie wiemy. Ale naturalnym trendem jest wsadzanie w dodatkowe kanały wydarzeń topowych.
AKTYWACJA kanałów premium to niecałe 40zł. Czyli dycha za Szlema. Litości ludzie.

A najbardziej mnie bawi wrzucanie tekstów i oszustwie i złodziejstwie podlinkowanych streamami. :-) Kali być zachwycony.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Powiedzmy, że doprecyzowali ofertę jeśli chodzi o tenis. ;)

Przełamałem się i kupiłem. I w sumie jestem zadowolony, szczególnie za taką cenę.
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie przesadzajcie już, jednak od ćwierćfinałów wszystko jest już w normalnych Polsatach.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Polityka tenisowa Polsatu

hokej pisze:Do wszystkich, którzy jeszcze nie zrozumieli - kanały premium to WSPÓLNE dzieło Polsatu i Eurosportu. Jaka będzie polityka transmisji np. z USO - nie wiemy. Ale naturalnym trendem jest wsadzanie w dodatkowe kanały wydarzeń topowych.
AKTYWACJA kanałów premium to niecałe 40zł. Czyli dycha za Szlema. Litości ludzie.
Eurosport podczas RG pokazywał główne korty mimo istnienia Tennis Premium i wg swojego profilu FB nadal tak będzie.

A co do ceny... Cóż, jakby nie o to tutaj chodzi. Jeśli ktoś płaci np. 100 zł za TV żeby mieć ES, PS i PSE plus 20 zł za Iplę to ma teraz aktywować pakiet na 4 Szlemy (a 3 ma już na Eurosporcie) tylko na sam Wimbledon? rotfl Nie rozumiem, w ogóle Twojego rozumowania. Jeśli ktoś nie ma żadnego dostępu i nagle kupi za 40 zł 4 WSy to super cena rzeczywiście, ale jak ktoś ma specjalnie Polsat Sport dla ATP i Wimbledonu + Iplę + Eurosporty to de facto płaci 2 razy za to samo.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Błąd w rozumowaniu - możesz mieć to o czym piszesz plus jeszcze coś, a np. KSW nie obejrzysz. Wyceniasz ofertę, pasuje to płacisz.

Nigdzie w żadnym regulaminie żadnej platformy nie będziesz miał gwarancji konkretnych wydarzeń. Co mają zrobić miłośnicy kopanej z nc+?

Eurosport to Discovery, szeroka oferta. Polsat z platformą odróżnia się głównie sportem. Za parę lat kanałów typu tenis premium może być 10 i cały Szlem będzie tylko tam. Co wtedy napiszesz? Że Ci się szachy podwodne w PS nie podobają?
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Polityka tenisowa Polsatu

fortomorrow pisze:Frankowicze? Przecież mieli czarno na białym, czemu się rzucają?
Jeśli chodzi o wzrost kursu, to moim zdaniem nie mają prawa się rzucać, mieli czarno na białym, że może wzrosnąć. Co innego narzucanie kupna waluty w banku i narzucanie bandyckiego kursu, to jest moim zdaniem niekonsumenckie i tu żale i krzyki rozumiem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”