Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Żartujesz? Nie ma w ogóle Wimbledonu na ich "normalnych" sportowych kanałach?!
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ale zamiast tego "widziałem" (bo dźwięk wyłączyłem) wywiady: jeden z Lorkiem i drugi z Tomaszewskim. Prawie jak "Gem, Shett, Mats"... prawie. :)
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:Żartujesz? Nie ma w ogóle Wimbledonu na ich "normalnych" sportowych kanałach?!
Coś tam jest - na Polsacie Sport po Radwańskiej leci Woźniacka, a na PSE Kubot w deblu.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:Żartujesz? Nie ma w ogóle Wimbledonu na ich "normalnych" sportowych kanałach?!
Na wszystkich trzech kanałach leci Wimbledon... Nie wiesz, że ten naród jest wręcz stworzony do narzekania, marudzenia i krytykowania? :] :wink:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

:::A!A!A::: Mają pięć kanałów a na 2 dwóch jest ten sam mecz deblowy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze::::A!A!A::: Mają pięć kanałów a na 2 dwóch jest ten sam mecz deblowy.
Ale na jednym płaci się ekstra za oglądanie Kubota :D :wink: .

Poza tym chodziło o "normalne" kanały. Leci Wimbledon? Leci... Akurat mi pasują te mecze, które są w standardowej ofercie. Mimo, że wykupiłem premium to i tak wolę debla niż Murka z Brodatym :] .

Każdemu się nie dogodzi, ale pisanie że na "normalnych" kanałach nie ma Wimbledonu to lekka kpina...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Kpina? Ostatnio była na PS powtórka Radwańskiej, PSE - Gotowanie z dwoma starymi babami. PSN - Debel jakiś nieznanych lasek.

Za to się płaci abonament i pakiet sport? Jak wolisz być rypany w dupsko to Twoja sprawa, dla mnie taka podstawa to kpina. ;)

Co innego puszczać część ciekawszych meczy na kanały premium, a co innego wrzucać g***o na normalne kanały, za które również PŁACISZ.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

WarriorsOfAden pisze:Jak wolisz być rypany w dupsko to Twoja sprawa, dla mnie taka podstawa to kpina. ;)
Rozluźnij trochę zwieracze bo za mocno ściskasz i żyłka pierdząca jest zagrożona. :P
To chyba ty sam to dupsko wystawiasz do tego rypania skoro jak frajer płacisz a ci nie pasuje. Nie rozumiem takiej logiki, sorry. Jak mi coś nie pasuje to nie zachowuję się jak mały Jasio w piaskownicy i nie daję w "klakson" tylko wychodzę i stanowczo dziękuję za dalszą współpracę.
Weź w ramach odreagowania sprawdź co znaczy słowo "asertywność", naucz się mówić "nie", wypowiedz umowę i już. Nikt nikogo nie zmusza.
A ostatecznie ile tam jest, 39,90zł za trzy najbliższe Szlemy (z obecnym Wimblem)?
No to co to za pieniądze? ... rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Wykupiłam sobie iplę na dwa tygodnie. Dziś wreszcie mam trochę czasu, żeby pooglądać i co? Na kanałach Tenis Premium, których nie mam lecą mecze "topowe" -Murray, Nadal, Roger i pewnie Novaka też tam puszczą, a mnie pozostał Thiem z Berdychem, Raonic, i jakieś baby.. I to jest kpina, żenada i robienie ludzi w wała. Grr.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Od jutra mecze singlowe będą rozgrywane już tylko na dwóch głównych kortach. Ciekawe więc czy polsat ograniczy się już tylko do pokazywania debli i miksta czy w końcu zacznie nadawać najważniejsze wydarzenia...
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:
WarriorsOfAden pisze:Jak wolisz być rypany w dupsko to Twoja sprawa, dla mnie taka podstawa to kpina ;)
Rozluźnij trochę zwieracze, bo za mocno ściskasz i żyłka pierdząca jest zagrożona. :P
To chyba ty sam to dupsko wystawiasz do tego rypania skoro jak frajer płacisz a ci nie pasuje. Nie rozumiem takiej logiki, sorry. Jak mi coś nie pasuje to nie zachowuję się jak mały Jasio w piaskownicy i nie daję w "klakson" tylko wychodzę i stanowczo dziękuję za dalszą współpracę.
Weź w ramach odreagowania sprawdź co znaczy słowo "asertywność", naucz się mówić "nie", wypowiedz umowę i już. Nikt nikogo nie zmusza.
A ostatecznie ile tam jest, 39,90zł za trzy najbliższe Szlemy (z obecnym Wimblem)?
No to co to za pieniądze? ... rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
Wypowiedzenie będzie wtedy kiedy będzie to możliwe, chyba nie muszę uczyć cie zasad jakie panują przy podpisywaniu takich zobowiązań? Jako abonent, wydając blisko 100 zł nie uśmiecha mi się dopłacać 40 znów. To jest zdzierstwo i tyle, a ludzie którzy wykupują takie g***o... To właśnie ich nauczaj asertywności. ;)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Już to widzę jak wypowiesz, czy raczej nie przedłużysz umowy, tia ... :)
Lemingi tak nie robią. :P
Naucz się myśleć nie przez pryzmat tzw. "ja". To, że ktoś płaci im te 40zł to z reguły jest jego świadomy i dobrowolny wybór.
Zarobił te pieniądze i widocznie ma ochotę je tak wydać.
Wiesz, w zakładach karnych czasem się jeszcze frajerów cweli, ale żeby tak komercyjna telewizja abonenta na wolnym rynku?
Jakoś tego nie widzę. Choć z drugiej strony jak ktoś płaci i płacze, że mu nie pasuje to nie widzę problemu do czasu upłynięcia terminu umowy, nie ma sensu płacić kar umownych. Ale potem należy umowę wypowiedzieć bo inaczej to tak jakby samemu wypiąć tyłek i jeszcze własną wazelinę przynieść (stosując twoją retorykę).
Jak rozumiem zobaczymy tu skan twojego wypowiedzenia? Bo w innym przypadku to będzie jasne kto dzierży tytuł Naczelnej Parówy TenisNET-u ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

WarriorsOfAden pisze: Jako abonent, wydając blisko 100 zł nie uśmiecha mi się dopłacać 40 znów. To jest zdzierstwo i tyle, a ludzie którzy wykupują takie g***o...
Wydaje mi się, czy chciałbyś nam coś powiedzieć, ups, napisać? Tylko zastanów się dwa razy, klawiatura przyjmie wszystko, gorzej z wizerunkiem :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: Polityka tenisowa Polsatu

No niestety, ale Polsat mnie bardzo wkurzyć, nabył prawa i ich faktycznie może zrobić co chce, ale czy jeśli ktoś by nabył prawa i wcale nie pokazywał, żeby konkurencja nie miała to też będzie ok?
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Zobaczymy jak Ci do śmiechu będzie w momencie, kiedy Polszmat wykupi pozostałe Szlemy, i wszystkie ciekawe mecze łącznie z mastersami będą na premium za jedyne 199.90. ;) Ale spoko, korzystajcie skoro lubicie płacić za coś za co dodatkowych opłat być nie powinno. ;) Takie rzeczy tylko w PL. ;)

Scudetto, wierz mi wizerunek na forum to całe moje życie i niczym innym się tak nie przejmuje. Tym czasem kończę tę dyskusję i rozkoszuję się gra Mullera. ;)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

WarriorsOfAden pisze:Zobaczymy jak Ci do śmiechu będzie w momencie, kiedy Polszmat wykupi pozostałe Szlemy, i wszystkie ciekawe mecze łącznie z mastersami będą na premium za jedyne 199.90. ;) Ale spoko, korzystajcie skoro lubicie płacić za coś za co dodatkowych opłat być nie powinno ;) takie rzeczy tylko w PL. ;)

Scudetto, wierz mi wizerunek na forum to całe moje życie i niczym innym się tak nie przejmuje. Tym czasem kończę tę dyskusję i rozkoszuję się gra Mullera. ;)
Nie zrozumiałeś przesłania, ale może to i lepiej. :]

Oglądajmy... :::gd:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

WarriorsOfAden pisze:Zobaczymy jak Ci do śmiechu będzie w momencie, kiedy Polszmat wykupi pozostałe Szlemy, i wszystkie ciekawe mecze łącznie z mastersami będą na premium za jedyne 199.90 ;) Ale spoko, korzystajcie skoro lubicie płacić za coś za co dodatkowych opłat być nie powinno. ;) Takie rzeczy tylko w PL. ;)
199,90? A czemu nie? Jak będziemy chcieli oglądać to zapłacimy, bo nas stać :P, i wcale się tego nie musimy wstydzić. ;)
Tylko nie bardzo rozumiem czemu według ciebie coś ma być za darmo bo jak twierdzisz - tak powinno być. A niby czemu?
Zachowujesz się jak obecnie PiS. Niech Unia daje kasę i nie pyta na co my ją wydamy, bo nam się należy i już.
Wyskakujesz jak Filip z konopi i obrażasz ludzi, którzy świadomie chcą zapłacić za jakąś usługę.
To co mają takie osoby powiedzieć w ramach rewanżu, że nie będzie im jakiś sfrustrowany gołodupiec mówił na co mają wydawać kwoty mniejsze od tych jakie Vivid wydaje na same frytki w McD, i to przy jednej wizycie? rotfl
Wiesz, nie widzę problemu żebyś wyrażał swoje niezadowolenie, choć uważam je za nieuzasadnione, że coś co było dotąd w podstawowych pakietach nagle stało się płatne ekstra. Ale nie widzę już żadnego powodu byś przy okazji obrażał ludzi, którzy zdecydowali się dobrowolnie i świadomie korzystać z takiej usługi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Joao pisze:
TomPL pisze:
Joao pisze:Podawałem już w wątku turniejowym. Jeśli ktoś chce oglądać na bbc player, to wystarczy zainstalować ten program https://www.smartdnsproxy.com/pl/?afid=16202b724566. Później trzeba zmienić ustawienia proxy. W jaki sposób to zrobić można przeczytać tutaj http://support.smartdnsproxy.com/custom ... -dns-proxy
Widzę, że jest tam 14-dniowy trial - płaciłeś czy jedziesz na tym? I czy nie ma "skutków ubocznych"?
Akurat z trial wstrzelić się można było na Wimbledon. Nic nie płaciłem, nr karty też nie trzeba podawać. Jedynym skutkiem ubocznym jest zmniejszenie prędkości internetu o jakieś 10-20 %, ale może to nie od tego programu.
No i kicha, nie chciał przy rejestracji łyknąć moich adresów mailowych (Onet i WP), chyba domeny mu się nie podobały. :/
Musiałem się zadowolić streamem ES 2HD, HD to to nie było, ale za to z angielskim komentarzem. :)
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze: No i kicha, nie chciał przy rejestracji łyknąć moich adresów mailowych (Onet i WP), chyba domeny mu się nie podobały. :/
Musiałem się zadowolić streamem ES 2HD, HD to to nie było, ale za to z angielskim komentarzem. :)
Nie wiem dlaczego, ja przy rejestracji podawałem e-mail z WP.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja wykupiłem TP już podczas RG niejako spodziewając się i przeczuwając jak będą wyglądały transmisje z Wimbledonu. Polsat ma tendencję do kodowania swoich praw. Jestem bardzo ciekaw jak będzie w przyszłym roku wyglądać sprawa LM w nogę. Też zakodują pewnie i stówka za pełny pakiet. Niestety takie prawa wolnego rynku. Akurat dziadować nie mam zamiaru. Cena za takie kanały premium to jak jeden wypad do pubu. Zobaczymy jak od jutra to rozwiążą. Na PS/PSE/PSN są normalnie przewidziane transmisje od 14. Chyba nie będą na 3 kanałach pokazywać niepolskich debli i mikstów...

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”