kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Polityka tenisowa Polsatu

A to rzeczywiście słabe - nie powinni przerywać meczu. Idelanie byloby jaky np transmisje przenieśli na polsat news albo gdzieś. Obojętnie którą. :) No, ale czego wymagać od polsatu. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ja to widzę tak - rozumiem, że gra Polak. Niemniej po pierwsze transmisja już była w toku, a po drugie to był finał, i to nie jakiegoś kurnika, a nie pierwsza runda jak w przypadku meczu HuHu. Polszmaciarnia się znowu nie popisała ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Bo Polsat się brata z telewizją narodową, więc mecz rodaka musi mieć pierszeństwo!
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Nie oszukujmy się. Polsat to nie jest stacja dla koneserów tenisa.
Przeciętny widz, średnio interesujący się tenisem, nie będzie patrzył na Cipasa z Thiemem, ale mecz Polaka obejrzy.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Ale mają 3 kanały, więc mogą pomieścić i jedno, i drugie. Atrakcyjny finał dla jednych i patriotyczne uniesienia z odpowiednim komentarzem dla drugich.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Twoje podejście jest zdroworozsądkowe, niestety jest oderwane od rzeczywistości. ;) Telewizja narodowa potrafi na 2 kanałach (np. tvp1 i tvpSport) pokazywać te same patriotyczne transmisje. Polsat jeszcze tego nie podjął ale wszystko przed nimi. ;D
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:Twoje podejście jest zdroworozsądkowe, niestety jest oderwane od rzeczywistości. ;) Telewizja narodowa potrafi na 2 kanałach (np. tvp1 i tvpSport) pokazywać te same patriotyczne transmisje. Polsat jeszcze tego nie podjął ale wszystko przed nimi. ;D
Potwierdzam. :dvl(:
Co prawda nie na tvpsport, jakieś 3 lata temu w tiebreaku meczu siatkarskiego na tvp2 przełączyli się na konferencję starego kawalera, oczywiście na tvp1 też to samo leciało. :dvl(:
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

TomPL pisze:Twoje podejście jest zdroworozsądkowe, niestety jest oderwane od rzeczywistości. ;) Telewizja narodowa potrafi na 2 kanałach (np. tvp1 i tvpSport) pokazywać te same patriotyczne transmisje. Polsat jeszcze tego nie podjął ale wszystko przed nimi. ;D
To byś się zdziwił. :P Nie raz widziałem to samo na dwóch kanałach sportowych Polsatu jednocześnie. Raz nawet na trzech … O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Naprawdę?! Znaczy, że już doganiają. TVP :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Chyba TVP stara się nieudolnie dorównać. ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Czy ktoś wie gdzie się podział SuperTennis w CP? Z początku myślałem, że gdzieś przesunęli, ale w ofercie programowej go nie widzę.
Polubiłem czerwone badziewie...
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Polityka tenisowa Polsatu

scudetto pisze: 17 wrz 2020, 14:31 Czy ktoś wie gdzie się podział SuperTennis w CP? Z początku myślałem, że gdzieś przesunęli, ale w ofercie programowej go nie widzę.
Od 1 września zmieniono częstotliwość nadawania, wskutek czego sygnał nie dociera już do Polski, czyli trzeba się pożegnać z tym kanałem.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Pacio pisze: 17 wrz 2020, 14:34
scudetto pisze: 17 wrz 2020, 14:31 Czy ktoś wie gdzie się podział SuperTennis w CP? Z początku myślałem, że gdzieś przesunęli, ale w ofercie programowej go nie widzę.
Od 1 września zmieniono częstotliwość nadawania, wskutek czego sygnał nie dociera już do Polski, czyli trzeba się pożegnać z tym kanałem.
Właśnie się doszukałem, trochę lipa.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Polityka tenisowa Polsatu

W komentarzach do tej info:
https://satkurier.pl/news/194837/koniec ... birda.html
wyczytałem, że:
Instalowac anteny 3-metrowe i po kłopocie,w Krakowie można odbierać tego włoskiego "buta" z 9E,,ale na antenie 3m plus odbiornik w multistreamie. Sygnał jest 100% i wszystkie kanały z tej wiązki włoskiej.(super beam).
Może ktoś spróbuje. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Polszmaciarze w formie. :/
Wszyscy rano bluzgali bo się zamiast Hurkacza jakaś siatkówka nagrała ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”