Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze:Ja kupowałam płatny Polsat Sport tylko pod kątem tenisa - i nie mam go za darmo - sprzedawca jednym tchem wymieniał jakie to imprezy tenisowe będę mogła oglądać. Dla mnie to jest oszukaństwo i tyle - choć zupełnie mnie nie dziwi.
I masz tenis, nie jest tak? Obiecano Ci tenis, czy LITERALNIE tenis z konkretnego kortu? Raczej tenis, więc tenis masz, równocześnie na kilku kanałach. Sorry, umowa to umowa, nie nadinterpretuj.

Wszystko to kwestia pewnej skali. Im więcej płacisz tym więcej masz.
Ty chyba czegoś nie rozumiesz, ED jak widać też.
Chcesz oglądać tenis na telewizorze 85 cali z najnowszą matrycą, nie ma sprawy, idziesz do sklepu z około 20.000zł w kieszeni (lepiej na karcie ;)).
Ale możesz przecież też tenis oglądać za 2.000zł, tylko wtedy będzie to telewizor 40 cali ze starszej generacji matrycą.
Ty decydujesz.
Płacisz za komórkę 19zł i masz jakieś ograniczenia, zapłacisz koło 50zł i nie masz limitów na rozmowy krajowe.
Tak samo telewizje cyfrowe czy i osiedlowe kablówki. Jest coś w pakiecie za X złotych i coś więcej za X + Y złotych.
Gdyby w ogóle nie było transmisji w tych "podstawowych" kanałach to faktycznie nie fair.
To co zrobili - czyli najlepsze mecze (z 2-óch topowych kortów) tylko w dodatkowo płatnych kanałach też mi się nie podoba, można choć jeden mecz dziennie dać. No ale taka ich decyzja, przelew poszedł z ich konta, mają prawo.
Kwestia jak to się odbije na oglądalności.

Szkoda mi czasu na filozofowanie, więc powiem krótko - wypowiedz z tego tytułu umowę. Jak sąd przyzna Ci rację to posypię głowę popiołem, ale wątpię bym musiał ... rotfl

ED, lekcja na przyszłość - zapisy umów czyta się wprost, i tylko wprost. Jak masz wątpliwości czy zapis jest zbyt ogólny, doprecyzuj ten zapis. To samo się tyczy rozmów z przedstawicielem handlowym.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2017, 10:59 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze:Ja kupowałam płatny Polsat Sport tylko pod kątem tenisa - i nie mam go za darmo...
Ja tak samo. Kilka dni temu akurat przedłużałam umowę. Sprzedawca proponował Tenis Premium, ale wtedy musiałabym kupić cały pakiet HD czy jakoś tak... Chyba że sobie to wykupię w Ipli to na kompie mogę oglądać, a ja tak nie lubię.
A tak się cieszyłam na ten Wimbledon, bo to jedyny WS, który dzięki wakacjom mogę obejrzeć w całości... :?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Niestety należy się liczyć z tym, że teraz coraz częściej będą takie "akcje". Można tylko płacić i popsioczyć na forum :)
Na zmianę praktyk bym nie liczył bo wymagałoby to prawdziwego pospolitego ruszenia znakomitej większości klientów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vivid pisze:Wszystko to kwestia pewnej skali. Im więcej płacisz tym więcej masz.
Ty chyba czegoś nie rozumiesz, ED jak widać też.
Nie Vivid, chcąc udowodnić swoje racje przypisujesz innym określoną interpretację ich słów, a jestem więcej niż przekonany, że doskonale rozumiesz i czujesz, że nikt tutaj nie wskazał naruszenia podpisanej umowy.
Można więc spokojnie olać cały Twój wywód o umowach etc. ponieważ, i nie jestem tutaj złośliwy bo wyraźnie ja i koleżanka (pozwalam sobie na poufałość ;) ) odnosimy się do zachowania/postawy, nikt nie napisał o pozwie, podważaniu podpisanej umowy, wskazano cwaniactwo i, nazwijmy to, wątpliwe moralnie podejście wobec klienta.
Ja wskazałem, że przy kolejnej umowie można po prostu zrezygnować z pakietu ze sportowymi kanałami Polsatu (jeśli ktoś ma taką możliwość). Oczywiście zgadzam się z Tobą w poniższym stwierdzeniu, bo i w mojej ocenie stadko małe i wola słaba...
Vivid pisze:Na zmianę praktyk bym nie liczył bo wymagałoby to prawdziwego pospolitego ruszenia znakomitej większości klientów.
Czy to ja czy Tenisówka wiemy co podpisywaliśmy, wskazane uwagi dot. odwrotnego podejścia do tzw. z "amerykańska" kontentu wimbledońskiego w kontekście kanałów - z reguły dodatkowe kanały są dla koneserów/wybrednych, którzy chcą więcej niż podstawę, rozumianą zawsze jako transmisję z kortu głównego (oraz w tym przypadku 1). Druga kwestia to czas podania planów transmisji - na tydzień przed Wimbledonem. Mogli poinformować o swoim podejściu na początku roku. Klient mógłby się oswoić z tą informacją i podjąć odpowiednie kroki - na przykład kupując ten ich dodatkowy pakiet kanałowy.

I ja i Tenisówka doskonale rozumiemy święte prawo własności i wiemy, że decydenci polsatowscy gdyby chcieli mogliby w ogóle nie pokazywać Wimbledonu. Oprócz zysku jest też coś takiego jak wizerunek - nie żeby Polsat się tym jakoś szczególnie przejmował ale warto to podkreślić.

Generalnie bardzo podoba mi się idea płacisz za coś co chcesz oglądać pod warunkiem braku opłat abonamentowych* czy podstawowych za ogólne treści, które mnie nie interesują. Od razu bym odstrzelił wszystko co ma w nazwie TVP i to nawet nie ze względów politycznych, a mojego braku zainteresowania ich ofertą. Niestety takich pięknych czasów pewnie nigdy nie doczekam...

* - Choć jestem przekonany, że dochody poszczególnych stacji poleciałyby na krzywy...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

El Diablo pisze:Nie Vivid, chcąc udowodnić swoje racje przypisujesz innym określoną interpretację ich słów, a jestem więcej niż przekonany, że doskonale rozumiesz i czujesz, że nikt tutaj nie wskazał naruszenia podpisanej umowy.
Można więc spokojnie olać cały Twój wywód o umowach etc. ponieważ, i nie jestem tutaj złośliwy bo wyraźnie ja i koleżanka (pozwalam sobie na poufałość ;) ) odnosimy się do zachowania/postawy, nikt nie napisał o pozwie, podważaniu podpisanej umowy, wskazano cwaniactwo i, nazwijmy to, wątpliwe moralnie podejście wobec klienta.
Zacznę jak Ty ;)
Nie ED, Ty się zagalopowałeś i teraz wycofujesz się rakiem ...
Gdyby Tenisówka napisała, że Polsat oszukuje bo zrobili takie dodatkowe kanały a Ona liczyła na to, że będzie po staremu to by było OK. Jest niezadowolona i wyraża to.
Niestety dla Ciebie cytuję:
Tenisówka pisze:Ja kupowałam płatny Polsat Sport tylko pod kątem tenisa - i nie mam go za darmo - sprzedawca jednym tchem wymieniał jakie to imprezy tenisowe będę mogła oglądać. Dla mnie to jest oszukaństwo i tyle - choć zupełnie mnie nie dziwi.
Tenisówka strzela nieuzasadnionego focha, że niby została oszukana. A to kompletna BZDURA.
Ja już nie raz na tym forum w kontekście odpowiedzialności cywilnej/karnej wskazywałem, że należy ważyć słowa i uważać jak się formułuje wypowiedzi. Wiemy, że w tym są sprzedawcy szkoleni. Można powiedzieć niby wszystko, ale jednak de facto NIC ...
I tu mamy styczność z taką sytuacją. Według tego co pisze Tenisówka sprzedawca powiedział, że będzie miała tenis i określone imprezy.
Czy kłamał? Właśnie literalnie nie. Przecież od jutra będzie Wimbledon na PS, PSE i PSN (przynajmniej według opublikowanego w prasie programu, bo co zrobi Polsat to ... nie wie nikt :P). Sprzedawca nie skłamał, sprytnie zataił to co było niewygodne. A klientka zwyczajnie nie doprecyzowała. Nie jej wina bo skąd się miała spodziewać czy wiedzieć. Niemniej nadal w sensie winy jest ona po jej stronie.
I stąd moje odniesienie do sądu. Ja nie mówię, że Wy coś na ten temat wspominaliście, znów Ty - ED, przeinaczasz lub nie zrozumiałeś.
Ja to mówię w kontekście tego, że skoro Tenisówka mówi o "oszukaństwie" to ja twierdzę, że niech zerwie umowę i wygra w sądzie jak ją Polsat pozwie za niedochowanie umowy. Z taką argumentacją nie przegra ale przerżnie, i to już na pierwszej rozprawie ...
El Diablo pisze:Czy to ja czy Tenisówka wiemy co podpisywaliśmy, wskazane uwagi dot. odwrotnego podejścia do tzw. z "amerykańska" kontentu wimbledońskiego w kontekście kanałów - z reguły dodatkowe kanały są dla koneserów/wybrednych, którzy chcą więcej niż podstawę, rozumianą zawsze jako transmisję z kortu głównego (oraz w tym przypadku 1)
No właśnie, Wy tak rozumiecie, ale nie musi, niestety cwany, operator. Czyli jednak na końcu Wasza wina bo nie doprecyzowaliście.
Nie jesteście już dziećmi, to znaczy Ty - ED, bo Tenisówka to nie wiem (pisze, że ona podpisała umowę więc dorosła być musiała, ale czasem ludzie potocznie mówią o sobie a jednak faktycznie np. rodzice). Dorośli wiedzą jak dziś świat biznesu działa i że trzeba mieć ciągle oczy dookoła głowy, czytać i analizować wszystko i praktycznie zawsze wymagać pisemnego potwierdzenia tego co nam szczególnie sprzedawcy mówią :(
Żeby nie było, że ja jakiś święty jestem ;) to też kiedyś dałem się tak wpuścić. Nikt nie jest doskonały.
Kupując samochody od dilerów ustalałem jakieś ewentualne doposażenie i koszty na przysłowiową gębę z pracownikiem salonu.
Aż przy kolejnym aucie, przy odbiorze, okazało się, że mam dopłacić chyba 800zł O_O .
800zł to nie jest niby kwota biorąc pod uwagę wartość nowego samochodu, ale chodzi o zasady. Oczywiście pracownik przy swoim szefie wyparł się wszystkiego i stwierdził, że ja coś źle zrozumiałem. Bał się powiedzieć, że ja np. kłamię. Szef wziął jego stronę, i nie mam pretensji, bo nie uśmiechało mu się tracić tych 800zł, a poza tym skąd miał mieć pewność, że to ja nie jestem cwaniaczkiem i naciągaczem? Oczywiście zapłaciłem to 800zł bo nie widziałem podstaw ze swojej strony do roszczenia, nie miałem dowodu.
W związku z tym zrobiłem tylko trzy rzeczy:
1. Sprzedawca nie dostał złamanej złotówki - a zawsze dostają 100-200zł w tzw. kieszeń.
2. Auto serwisowałem u innego dilera, ten już ode mnie ani jednej złotówki nie zobaczył (choć to nie wina szefa/właściciela a pracownika).
3. Nigdy więcej nie kupię samochodu od tego dilera - czyli jak w pkt. 2 - więcej ode mnie złamanej złotówki nie zobaczy.
Niemniej nie robiłem na ten temat rabanu jak tu Tenisówka gdyż to jednak ja dałem ciała ...
Od tego czasu wszelkie ustalenia z dilerami potwierdzam na piśmie.

Tu pozostaje mi zacytować bardzo mądre stwierdzenie prezesa firmy, w której kiedyś pracowałem:
Jak cię ktoś raz oszuka to niech on się wstydzi, ale jak cię oszuka drugi raz to już ty się wstydź.


Co do reszty Twojej wypowiedzi (końcowa część) nie odnoszę się bo tu się w 100% zgadzamy.
Zachowanie Polsatu jest dość perfidne i oby im się to czkawką odbiło, w co jednak wątpię :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Bardziej dorosła nie będę.
Nie narobiłam żadnego rabanu tylko napisałam, że jest to oszukaństwo - z jakich powodów tak uważam to Ci już szeroko wyłożył ED :wink: - z czym się zgadzam w całości.
Specjalnie użyłam słowa "oszukaństwo", a nie oszustwo - bo, że Polsat tak może zrobić to mi nie musisz tłumaczyć jak pięciolatce.
Zgadzamy się w tym, że się nie zgadzamy i tyle z moje strony - bo szkoda mi czasu na jakieś dziwne rozważania.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Widzisz, gdybyś napisała o razu "oszukaństwo", w cudzysłowie, a nie bez niego, to bym się nie przyczepił. ;)
Niestety ja to oszukaństwo zrozumiałem jako błąd językowy lub jakąś lokalną (tam gdzie mieszkasz) używaną formę.
Gdyby tak faktycznie było to nie poprawiałbym tego wtedy publicznie. :P
Z treści Twojego zapisu jasno wynika, że chodzi o oszustwo, a tylko forma nie ta, a oszustwem to niestety nie jest.
Natomiast "oszukaństwem" zdecydowanie ;), i to jaskrawym. :)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2017, 17:46 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Tenisówka pisze:Bardziej dorosła nie będę .
Nie narobiłam żadnego rabanu tylko napisałam, że jest to oszukaństwo - z jakich powodów tak uważam to Ci już szeroko wyłożył ED :wink: - z czym się zgadzam w całości.
Specjalnie użyłam słowa "oszukaństwo", a nie oszustwo - bo, że Polsat tak może zrobić to mi nie musisz tłumaczyć jak pięciolatce.
Zgadzamy się w tym, że się nie zgadzamy i tyle z moje strony - bo szkoda mi czasu na jakieś dziwne rozważania.
I tyle w temacie. :] :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

El Diablo pisze: I tyle w temacie. :] :::gd:::
W temacie to jest tyle, że się zapędziłeś. :P
Ale zgadzamy się wszyscy, że to jest "oszukaństwo", natomiast nie zgadzamy się co do oszustwa. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Vidziu - oszukaństwo, w cudzysłowie czy bez, nie jest (chyba) terminem prawniczym, więc wnioski "o jeden most za daleko". :]
Co do meritum wszyscy piszecie to samo i ja się pod tym podpisuję.
Jest sposób na "załatwienie" Polsatu bez falandyzacji prawa - ja dzisiaj odpalam te kanały... na nc+. W końcu to wspólna inicjatywa Eurosportu i CP.
Zresztą daleko nie szukając - na RG były te kanały i jakoś na głównych (powszechnie dostępnych i wcześniej zapłaconych) kanałach ESP były korty centralne. A w przypadku Polsatu to czysta wydra, na szczęście mają tylko pastwisko w portfolio Szlemów. Gorzej, że na M1000 pewnie zrobią to samo.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Hokej, oszukaństwo w cydzysłowiu jest ... ;), ale bez niego może być tylko odebrane jako podejście poważne z ... błędem językowym. :P

Jak już napisałem, Polsat tylko większa "akcja" widzów może zmusić do refleksji. Niemniej tu też mam wątpliwość bo cały czas uważam, że jak zapłacili za prawa to mają prawo robić jak chcą, a rynek, czyli widzowie, zdecydują, czy dokonali dobrego wyboru.
Nie wiem ile to kosztuje, ktoś mi mówił, że 40zł. Jeżeli to prawda to w sumie patrzę tak: skoro za ostatnie KSW chyba też wołali w PPV 40zł czy 45zł to jakie przełożenie? KSW to 4-5 godzin, a taki Wimbledon to 2 tygodnie rozgrywek. Jest różnica.
Dla mnie KSW tych 40zł warte nie jest, ale taki Wimbledon gdyby mnie interesował to tak, dość uczciwa cena.

A czy już określili co z końcówką turnieju? Czy np. puszczą w PS/PSE/PSN 1/2 finałów i finały na żywo? Czy np. tylko jako powtórki lub ... wcale?
Komorowskiego już nie ma, a Duda chyba nie nadaje się na "dekoder" Polsatu. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Kosztuje 39.90 jednorazowa aktywacja, czyli jeszcze się przeniesie na USO i AO. Do tego dojdą M1000, korzyść taka, że nieposiadający CP mogą przy pomocy tych kanałów coś obejrzeć w nc+.
I jako bonus - jak ktoś dysponuje tzw. multiroomem na starych kartach C+ (czyli kilka kart niesparowanych do jednej umowy) to aktywacja odpala mu wszystkie karty.;-)
Wniosek - oglądam nawet w wychodku.:-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Co prawda Wimbledon śledzę jednym okiem, ale czy mi się wydaje czy Polsat do tej pory nie transmitował ani Federera ani Rafy na swoich kanałach, wysyłając przez to podprogowy przekaz "albo wykupisz kanały Tenis Premium albo będziesz oglądał u nas ogórki typu Janowicz czy inny Fognini"?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

W 1 tygodniu główne korty na kanałach premium, chyba że gra ktoś z Polski.
W drugim - czeski film. ;-)
A przekaz jest jasny, jak piszesz.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Przekaz jest jeszcze jaśniejszy, bo cały tydzień lecą powtórki z Antalyi (czy jakoś tak). Choć mogli np. wczoraj powtórzyć JJ.

Ale mi nie zależy aż tak bardzo na oglądaniu reklam przeplatanych bieżącym turniejem, więc nie oglądam ani Premium, ani zwykłych P.
subon
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 9 kwie 2015, 11:18
Lokalizacja: Toruń

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Dlatego oglądam Wimbledon poprzez stronę BBC, oczywiście po ominięciu blokady lokalizacji. Świetna jakość obrazu, dostępny przekaz ze wszystkich kortów z angielskim komentarzem. Oczywiście nie zastąpi to dużego TV i przekazu z telewizji. Chociaż.. od czego jest przewód HDMI. ;)
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Również polecam BBC, olewać Polsat.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Polsatu

Popieram, tylko pytanie czy dożyję czasów, kiedy taki stream będzie można oglądać na ekranach pow. 65` bez zgrzytania zębami.
Poza tym - Sky z BBC poblokowali naszych rodaków na Wyspach jadących na lewych streamach z nc+ (liga angielska), nawet rodzimy operator dostał bana na mecze w sobotę za karę. Niestety kwestia czasu, kiedy to zadziała w drugą stronę.

Kary są gigantyczne, zarówno dla dostawcy sygnału (nie zapewnił 100% lokalizacji) jak i dla odbiorców.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: WIMBLEDON 2017

Już nie mam słów na ten polszmat. Na Polsacie Sport jakieś dwie szkaradne baby pieprzą o szmacianym żarciu, na Sport Extra powtórka Radwańskiej, a na Polsat Sport News pokazują Raonica zamiast Federera, parodia.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Maestro
Orator
Orator
Posty: 658
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:30

Re: WIMBLEDON 2017

WarriorsOfAden pisze:Już nie mam słów na ten polszmat. Na Polsacie sport jakieś dwie szkaradne baby pieprza o szmacianym żarciu, na sport extra powtórka Radwańskiej a na Polsat Sport News pokazują Raonica zamiast Federera, parodia
Ciężko się nie zgodzić.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”