Awatar użytkownika
Czino
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:24
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)

Re: Eurosport Player

Nareszcie udało mi się zarejestrować w Eurosport Player (musiałem jedynie ściągnąć jeden program i wszystko działa jak należy). Także dziękuję wszystkim za pomoc, a co do Wimbledonu no cóż trzeba będzie pomyśleć nad jakimś ciekawym pakietem kablówki. :)
Obrazek RDiS 800
NTRP 1.5-2.0
Djokovic i Troicki-Gypsy :D
"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej..." -
Ks. Koheleta
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

Czino pisze:...a co do Wimbledonu no cóż trzeba będzie pomyśleć nad jakimś ciekawym pakietem kablówki :)
Kablówki już nie mają praw do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Jedynie dekoder Polsatu daje możliwość oglądania tych programów.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Kablówki już nie mają praw do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Jedynie dekoder Polsatu daje możliwość oglądania tych programów.
Nieprawda.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Kablówki już nie mają praw do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Jedynie dekoder Polsatu daje możliwość oglądania tych programów.
Ja mam UPC - w pakiecie jest zarówno Polsat Sport jak i Polsat Sport Extra.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

Dobrze wiedzieć, że nie wszystkim jednak odcięli. Słyszałem od kilku osób, że im też odcięli PS i PSE na początku roku. Nie odnosi się to do wszystkich w takim razie.
Awatar użytkownika
at-clan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 26 wrz 2008, 20:37
Lokalizacja: Siedlce

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Dobrze wiedzieć, że nie wszystkim jednak odcięli. Słyszałem od kilku osób, że im też odcięli PS i PSE na początku roku. Nie odnosi się to do wszystkich w takim razie.
Doświadczyłem tego niestety. W Vectrze odcięli PS i PSE na początku roku, o Wimbledonie i ATP Tour na TV można zapomnieć. Argumentacja Vectry - abonenci bardziej chcieli TVP Sport i nSport.
Obrazek Vacuum Pro Mid
Obrazek Tour 10 Mid V-Engine
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

at-clan pisze:Argumentacja Vectry - abonenci bardziej chcieli TVP Sport i nSport.
Parafrazując Vivida. Głupi lud nie wszystko kupi...
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Czino pisze:No właśnie PitS próbowałem się teraz zarejestrować i w polach rejestracji nie ma żadnego wideo testowego, a jedyne co to pole, w którym mam potwierdzić, że wideo odtworzyło się poprawnie. A co do Wimbledonu to nie orientujecie się czy jest jakiś kanał w internecie (coś w stylu Eurosport Player), na którym można obejrzeć na żywo ten turniej (bardzo mi na tym zależy). Niestety w telewizji nie mam możliwości go oglądać, gdyż mam kablówkę ograniczoną do Polsatu, Tvp1, Tvp2 i Tvp Polonia :(
Ściągnij sobie program filmon ze strony: http://www.filmon.com/tv/ . Wimbledon leci na BBC oraz na BBC2. Znakomita jakość (chyba lepsza niż w EurosportPlayerze).
None but Jesus...
http://thaleia.pl
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Eurosport Player

ariel pisze:Ściągnij sobie program filmon ze strony: http://www.filmon.com/tv/ . Wimbledon leci na BBC oraz na BBC2. Znakomita jakość (chyba lepsza niż w EurosportPlayerze).
Pamiętam że w zeszłym roku ciągle na tym oglądałem i była rewelacja. Ale potem (w okolicach ćwiartek - połówek bodajże) była wiadomość że trzeba się logować, a potem, nawet po zalogowaniu, nie działało.
W tym roku dobrze chodzi/będzie chodziło? ;)
out of business
Awatar użytkownika
Czino
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:24
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)

Re: Eurosport Player

Wielkie dzięki Ariel za podrzucenie linka na pewno bardzo mi to pomoże :wink:
Pozdrawiam.
Obrazek RDiS 800
NTRP 1.5-2.0
Djokovic i Troicki-Gypsy :D
"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej..." -
Ks. Koheleta
Awatar użytkownika
DUN I LOVE
Ambasador
Ambasador
Posty: 832
Rejestracja: 13 lut 2009, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

ES Player palnuje takżę relacje z USO, ponoć do wyboru ma być aż 6 różnych kortów.
mtenis team
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Eurosport Player

Hejas [(R) Pan Józek],

odgrzewam temat. Niedługo AO, w końcu mam internet dla ludzi, więc mogę się pokusić o zakup ESP. W związku z tym pytanie - czy po dłuższym okresie użytkowania polecacie? Ważna rzecz też - wszedłem na stronę rejestrowania się i tam jest coś takiego, że abonament jest automatycznie przedłużany, jeśli nie będzie przez użytkownika anulowany... Jak to się odbywa, są jakieś problemy?

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Nie ma problemów. Jeśli nie anulujesz, to po prostu ściągnął Ci kasę z karty, za następny okres rozliczeniowy.
A jak anulujesz, to masz dostęp do usługi do końca trwającego okresu rozliczeniowego, a potem abonament nie jest przedłużany. ESPlayer wykupuję tylko na szlemy i nigdy nie miałem z tym problemu.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Eurosport Player

Z karty? Czyli SMS nie można? Myślałem, że można... Pewnie czegoś nie doczytałem. Tak to trochę miesza mi wszystko, wolałbym przez SMS.
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Wydaje mi się, że jedyna opcja płatności to karta płatnicza.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Eurosport Player

Tak, teraz chciałem dokończyć rejestrację i wyszło, że płatność tylko kartą. Dzięki za odzew :)
froyo
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:38

Re: Eurosport Player

Mam pytanie do korzystających z EP . Otóż niedawno wykupiłem sobie tego player'a i nie działa mi kanał Eurosport . Wyświetla się " Wewnętrzny błąd serwera , ponów próbę za chwilę (3222) " . Sprawdzam to już chyba z tydzień i nie działa . Inne kanały np. Eurosport2 działają .
Więc czy mógłby mi ktoś napisać czy ma taki problem lub nie ?
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Dzisiaj sam zakupiłem tą usługę i jestem niestety zniesmaczony.

Wywala mi się ten sam problem co u kolegi wyżej, na początku działało ok ale później tylko ten jeden błąd. Na kanałach ES i ES2

Instalowanie nowej javy, usuwanie ciasteczek itp nie pomogło. Napisałem do supportu zobaczymy co odpowiedzą, posiadam internet 6mb/s więc przekaz powinienem mieć bez problemu przynajmniej na zwykłym poziomie co by mnie zadowalało.

Na szczęście wykupiłem tylko na 1 miesiąc, specjalnie dla US Open.

Więc froyo nie jesteś sam hehe ale to marna pociecha.
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B
froyo
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:38

Re: Eurosport Player

Też napisałem do supportu. Zobaczymy. Poza tym kiepska jakość w porównaniu np. do Ipla.
Raz na jakiś czas zadział kanał ES 2. ES ani razu. Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany przed US Open.
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Najgorsze jest to że video testowe wgrało się bardzo szybko i działało bez żadnego przycięcia.

A już normalny player to jedno wielkie dno.
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”