Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Jednak support się chwali, bo przedłużyli mi za darmo subskrypcje o 1 miesiąc. Czyli do 27 października :).
I ogólnie już błąd nie występuje.

A u Ciebie froyo jak tam?
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B
froyo
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:38

Re: Eurosport Player

Hmmm... A u mnie napisali odpowiedź po 4 dniach, a miało być max. 48h. Coś tam napisali o konfiguracji przeglądarki (ustawienia ciasteczek, które i tak miałem dobrze ustawione). Jakoś nie wierzę żeby to od tego zależało, ponieważ ES raz działa, a raz wywala ten sam błąd (a ES 2 to i nawet wcześniej działał ). Więc niech nie wciskają kitu, że to od cookies. Jednak to i tak sukces, bo wcześniej nie działał wcale. A jak wybiorę sobie kort to działa bez problemu.

Niestety nie miałem takiego szczęścia i mi nie opłacili abonamentu :-( , ale zamierzam ich jeszcze pomęczyć mailami to może pękną i mi też opłacą ;-P.


Edit: Wysłałem kolejnego maila i po 2 dniach dostałem odpowiedź:

"Szanowni Państwo

Informacja na temat błędu 3222 i związanego z nim braku dostępu do niektórych kanałów w usłudze Eurosport Player.

Serdecznie przepraszamy za problemy związane z błędem. W ramach rekompensaty oferujemy Państwu 1 miesiąc za darmo usługi Eurosport Player. (...) "

Sukces !!! :::yay:::
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Eurosport Player

Korzysta ktoś z Playera na androidowskim tablecie? Jak z jakością transmisji? Czy tylko mi się tnie?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Eurosport Player

I czy da się oglądać na tablecie/smartfonie podłączonym przez HDMI do telewizora/monitora ?

EDIT:

Da się :::yay:::.

Jednak jakość transmisji na tablecie (10") pozostawia wiele do życzenia. Wysoka rozdzielczość to duża ilość danych, a to oznacza że obraz ma co 3-5 sek. "czkawkę". Na smartfonie (SGS2) transmisja jest ok. Tylko jak podłącze przez HDMI do monitora, to zatrzymuje się po 30 sek. Ale to chyba nie wina Player'a ... Poza tym w porównaniu z Player'em na PC na minus jest to, że oglądać można tylko oba programy Eurosport. Pecetowy Player pokazuje także obraz z innych kamer, który nie jest aktualnie transmitowany w TV. Tym faktem jestem trochę rozczarowany :tired:.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Eurosport Player

Dostałem wiadomość od Eurosportu że teraz będzie obowiązywał jeden abonament na wszystkie urządzenia (komp, tablet, itp.). Fajna sprawa, ale cholera mnie bierze na to zacinanie co parę sekund transmisji na tablecie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

Czy ktoś też ma problem z tym zasranym Playerem? Mam abonament do lutego, ale nie mogę niczego oglądnąć. Proponuję mi żebym się zarejestrował. Szkoda tylko, że jestem zalogowany i na koncie pisze jak byk, że mam abonament do lutego. :]
Ciekawe czy tylko ja mam taki problem. Napisałem do nich, ale na odpowiedź muszę poczekać do 48 h, za****e...
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: AUSTRALIAN OPEN 2015 (WIELKI SZLEM)

matek20 pisze:Czy ktoś też ma problem z tym zasranym Playerem? Mam abonament do lutego, ale nie mogę niczego oglądnąć. Proponuję mi żebym się zarejestrował. Szkoda tylko, że jestem zalogowany i na koncie pisze jak byk, że mam abonament do lutego. :]
Ciekawe czy tylko ja mam taki problem. Napisałem do nich, ale na odpowiedź muszę poczekać do 48 h, za****e...
U mnie to samo... Przynajmniej na telefonie póki co "działa". Też do nich napisałem. :wink:
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Eurosport Player

Jakiej jakości jest ten Eurosport Player? To chyba nie jest HD? Jaka rozdzielczość obrazu? Wiadomo jaki bitrate?
Awatar użytkownika
arghim
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 5 maja 2013, 12:55

Re: Eurosport Player

Mam ten sam problem, na telefonie śmiga, na kompie nie cholery. ;) Najwyraźniej jakaś awaria, oby naprawili do wieczora. :?
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Eurosport Player

U mnie na PC też nie działa, a ma ktoś w wersji na tablet? Czy obraz Wam się troszkę tnie? Na telefonie śmiga najlepiej póki co. O_O
Prince Textreme Tour 100 310
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Eurosport Player

A właśnie miałem sobie wykupić Playera... No nic, poczekam na naprawę.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Eurosport Player

Ja używam na iPad i wszystko śmiga jak należy. HD chyba to nie jest bo chyba iPad2 nie ma takiej rozdzielczości.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Eurosport Player

Pio pisze:Ja używam na iPad i wszystko śmiga jak należy. HD chyba to nie jest bo chyba iPad2 nie ma takiej rozdzielczości.
Niestety na Androidzie niesamowicie klatkuje. :/ Eurosport 2 jest w HD, natomiast 1 niestety nie.

EDIT: Pojawiła się aktualizacja na Androida (właśnie dziś) i aplikacja działa poprawnie. Może dlatego coś jest z internetową wersją. :?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Eurosport Player

matek20 pisze:Czy ktoś też ma problem z tym zasranym Playerem? Mam abonament do lutego, ale nie mogę niczego oglądnąć. Proponuję mi żebym się zarejestrował.
Mam to samo. Bardzo się zdziwiłem bo nigdy czegoś podobnego nie miałem. Miałem problemy z iplą, ale nie z eurosportplayer-em. Dziwne. Też napisałem.
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Eurosport Player

No chyba nie będziemy jutro wstawać po to, żeby oglądać AO na streamach. :/ Nawet nie ma jak obejrzeć game, set mats...
jamal
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2013, 02:52
Lokalizacja: Watford, UK

Re: Eurosport Player

U mnie zarówno na PC jak i na Androidzie wszystko działa poprawnie.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Taki mały update co do tego Playera:

Trochę mnie irytuje, że mając SmartTV nie jestem w stanie go zainstalować na TV. Mam LG a z tego co mi wiadomo aplikacja jest dostępna tylko na TV Samsunga :/
Dodatkowo, z poziomu TV nie mogę uruchomić Playera z wbudowanejprzeglądarki ...

Oczywiście koniec końców, jak mi bardzo zależy na meczu w TV, to podłączam komputer i po miracast udostępniam obraz, ale wymaga to uruchomienia komputera :/

Z udostępnianiem obrazu z Playera z komórki też mam problem. Na telefonie mogę oglądać, ale jak używam opcji udostępniania obrazu (miracast) to ekran się klonuje, ale już sam player nie przekazuje obrazu do TV - to jeszcze rozgryzam, może uda się jakoś zrobić , żeby działało, na razie nie wpadłem jak i gdzie leży problem.
( i tak się męczyłem, żeby ten miracast działał bo mam zrootowany telefon i trzeba było dopisać linijkę kodu do pliku systemowego )
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

U mnie działa. Apple tv :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Eurosport Player

Jakuboto pisze:U mnie działa. Apple tv :P.
Widzę, że Jakuboto znalazł już inwestycję dla środków przysknerzonych na "kołczu" rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Eurosport Player

Tak z ciekawości, to Eurosport Player działa bez pośrednictwa komputera tylko na konkretnych markach TV?

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”