FruAka
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2010, 00:39

Eurosport Player

Hej, ma ktoś wykupionego Eurosport Playera? Kusi mnie opcja wybrania sobie dowolnego kortu do oglądania, uważam że to super pomysł, ale czy jakość tej usługi jest dobra, czy obraz nie zacina itp. Jak coś wiecie na ten temat to będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: FRENCH OPEN 2010 (Wielki Szlem)

FruAka pisze:Hej, ma ktoś wykupionego Eurosport Playera? Kusi mnie opcja wybrania sobie dowolnego kortu do oglądania, uważam że to super pomysł, ale czy jakość tej usługi jest dobra, czy obraz nie zacina itp. Jak coś wiecie na ten temat to będę wdzięczny.
Ja miałem kupionego na Australian Open, generalnie na Macu tylko działał (nie da się zmienić rozmiaru odtwarzanego video), na Linuxie w ogóle nie działa, na Windowsie działa dobrze. :)

Na FO pewnie też wykupię.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: FRENCH OPEN 2010 (Wielki Szlem)

el-biczel pisze: (nie da się zmienić rozmiaru odtwarzanego video)
A ctrl+rolka nie działa?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Właśnie z okazji RG kupiłem kolejny abonament i ctrl+rolka działa, ale o tyle słabo, że jest to zoom na całym monitorze, więc to trochę lipa ;)
Coś musieli zmienić na stronie, bo zmiana wielkości tekstu zwiększa, też okno, ale wszystko są to dość uciążliwe operacje. Najgorsze jest to, że opcja "pełny ekran" nie działa. :(

Ale generalnie usługę polecam, bo po za tym działa bardzo dobrze, a na ważny mecz, można przeżyć te niedogodności :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Coś nie tak wchodzisz. Do okienka można się dostać dwutorowo, czasami wpadnę "po staremu" i to okienko jest podobne wielkością do bet365, jak wejdę "po nowemu" to okno ma z 1/3 ekranu i przycisk "pełny ekran"
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

Po nowemu jest plug-in Silverlightowy w wersji beta, tak jak Onet VOD. Tylko, że Onet VOD działa, a odtwarzacz Eurosportu jeszcze mi nie zadziałał, a poza tym jak testowałem go na Windowsie, to chyba tylko Eurosport 1 tam jest, bo nie widziałem opcji przełączenia się na inny kort :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Podstawowy ekran po zalogowaniu w Firefoxie i załadowaniu strony RG (multikort - po prawej z paska) wygląda tak: (i są tam wszystkie potrzebne przyciski)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

PitS, umyka Ci tylko drobny szczegół - ja to uruchamiam na Macu, a nie pod Windowsem, a dokładniej problemem jest brak Windows Media Playera, więc i tak się cieszę, że całość działa. :) A jak z playera korzystać to wiem, tylko z powodu braku WMP nie wszystkie funkcje działają, bo javascript nie bardzo wie, co ma zrobić. ;) Zresztą w helpie jest napisane, że do poprawnej pracy jest wymagany WMP, więc się specjalnie nie czepiam, a jak jest jakiś ważny mecz, który chcę obejrzeć to oglądam w telewizji, albo na jakimś komputerze z Windowsem - dopóki takie jeszcze mam w domu, to jestem spokojny.

Ale najważniejsze czyli wybór kanału i kortu działa - a to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Czino
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:24
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)

Re: Eurosport Player

Mam pytanie ,a mianowicie jak odtworzyć wideo testowe na Eurosport Player?
Wchodzę na link podany przez nich to od razu przenosi mnie do strony rejestracji, a nie do wideo (przeglądarkę mam Mozillę, a więc powinno działać).
Byłbym wdzięczny za odpowiedź, gdyż na Wimbledon chcę wykupić pakiet, a nawet nie wiem czy wystartuje mi na komputerze.
Pozdrawiam.
Obrazek RDiS 800
NTRP 1.5-2.0
Djokovic i Troicki-Gypsy :D
"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej..." -
Ks. Koheleta
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

Eurosport nie transmituje Wimbla, więc od razu daj sobie spokój. :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Eurosport nie transmituje Wimbla, więc od razu daj sobie spokój. :wink:
... ale jeśli cię to nie zniechęca to video testowe pojawia się jako jedna z plansz w rejestracji :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Czino
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:24
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)

Re: Eurosport Player

No właśnie PitS próbowałem się teraz zarejestrować i w polach rejestracji nie ma żadnego wideo testowego, a jedyne co to pole, w którym mam potwierdzić, że wideo odtworzyło się poprawnie. A co do Wimbledonu to nie orientujecie się czy jest jakiś kanał w internecie (coś w stylu Eurosport Player), na którym można obejrzeć na żywo ten turniej (bardzo mi na tym zależy). Niestety w telewizji nie mam możliwości go oglądać, gdyż mam kablówkę ograniczoną do Polsatu, Tvp1, Tvp2 i Tvp Polonia :(
Obrazek RDiS 800
NTRP 1.5-2.0
Djokovic i Troicki-Gypsy :D
"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej..." -
Ks. Koheleta
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

No jak masz Polsat to jesteś w domu, bo to on zwykle miał prawa do Wimbla.

Bet365 ma mecze na żywo.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

PitS pisze:No jak masz Polsat to jesteś w domu, bo to on zwykle miał prawa do Wimbla.
rotfl

On nie napisał Polsat SPORT czy SPORT EXTRA. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Czino
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:24
Lokalizacja: Racibórz (Śląsk)

Re: Eurosport Player

No właśnie mam tylko Polsat (czysty). :D
Obrazek RDiS 800
NTRP 1.5-2.0
Djokovic i Troicki-Gypsy :D
"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej..." -
Ks. Koheleta
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

PitS pisze:Bet365 ma mecze na żywo.
WS są dostępne jedynie dla osób, które posiadają środki na koncie (tak było jeszcze jakiś czas temu, nie wiem czy teraz w ogóle transmitują (bez pieniędzy na koncie na pewno nie)).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Eurosport Player

Mnie wystarczyła sama rejestracja - kasy u nich nie mam.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Eurosport nie transmituje Wimbla, więc od razu daj sobie spokój. :wink:
Na pewno? Mam wrażenie że reklamowali się w przerwie między gemami RG że będzie ten turniej na ES.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Eurosport Player

PitS pisze:Mnie wystarczyła sama rejestracja - kasy u nich nie mam.
I możesz oglądać Wielkie Szlemy?
To ja mam jakieś wyjątkowe konto. :wink:
htb pisze:
jaccol55 pisze:Eurosport nie transmituje Wimbla, więc od razu daj sobie spokój. :wink:
Na pewno ? Mam wrażenie że reklamowali się w przerwie między gemami RG że będzie ten turniej na ES.
Nie, trąbili by na prawo i lewo. Poza tym zwróć uwagę, że jak jest reklama Eurosportu co będzie transmitowane latem, to Wimbla tam nie ma. Możliwe, że będą Queens Club transmitować. Poza tym Polsat od dawna transmituje tego Szlema.

Edycja: Na pewno będą transmitowali QC. Sprawdziłem na stronie ES. Tak więc, trawę widziałeś, ale nie Wimbledońską. :)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eurosport Player

jaccol55 pisze:Na pewno będą transmitowali QC.
Masz rację będzie transmisja tylko QC :(
Obrazek
_____

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”