Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Film "Zwycięska rodzina" - losy Venus i Sereny Williams

Vivid pisze: 13 lut 2022, 17:27
TomPL pisze: 13 lut 2022, 15:34 Ten film dostał 6 nominacji do Oscara! W tym w kategorii na najlepszy film i na najlepszego aktora (Will Smith) Wow!!!???
Przesada. Poprawność polityczna? ...
Taka i była moja myśl, ale że jako filmu nie widziałem, więc postanowiłem się nie wyrywać. Ale to takie czasy - signum temporis. I raczej na to nic nie można poradzić.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Film "Zwycięska rodzina" - losy Venus i Sereny Williams

To jest bardzo dobry film, ale nie jakiś wybitny. Historia też nie jest jakaś nadzwyczajna. Z nizin ciężką pracą i determinacją, często wyrzeczeniami, takich historii nie tylko świat sportu zna sporo.
W tym filmie nawet zbytnio dramaturgii nie było. Nie dlatego, że przecież znamy zakończenie. Dla mnie, to co zobaczyłem to takie całkiem "miękkie" przejście do finalnego pozytywnego zakończenia.
To jaki Oscar? O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Film "Zwycięska rodzina" - losy Venus i Sereny Williams

I koniec końców Will Smith za tę rolę Oscara odebrał. Jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał filmu, warto. Na tę chwilę film do obejrzenia na kilku platformach, szczegóły tu: https://upflix.pl/film/zobacz/king-richard-2021.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Film "Zwycięska rodzina" - losy Venus i Sereny Williams

Tak się zastanawiam, czy za rolę czy kolor skóry? Ameryka ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Film "Zwycięska rodzina" - losy Venus i Sereny Williams

Vivid pisze: 3 kwie 2022, 06:07 Tak się zastanawiam, czy za rolę czy kolor skóry? Ameryka ....
Za atuty bokserskie na gali oskarowej :D . Wczoraj obejrzałem wybrane fragmenty gali. To co za głupoty wygadywał Will Smith po odebraniu statuetki, to była jakaś totalna masakra....

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”