Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Jacek iREM pisze:Mnie trochę denerwowały ostatnio Jego wstawki w stylu OJ, ŻEBY TO NIE BYŁ POCZĄTEK SŁABSZEJ KONCENTRACJI FEDERERA W TYM MECZU, ale rozumiałem, że sam jest mimo pracy także kibicem, pezeżywającym ten nasz piękny sport.
Robił to bo się niejako martwił o Federera, którego uwielbiał i zawsze stawiał na pierwszym miejscu. Ale czasami nawet w stosunku do takiego mistrza nie pozostawał bezkrytyczny.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Bohdan Tomaszewski

napalm pisze:Latem założę białą polówkę i zagram na jego Legii. :wink:
Tylko trasę "do i z" dobrze obierz. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Bohdan Tomaszewski

Szkoda człowieka. Ale dożył słusznego wieku a wiedzy i kultury niejeden młody, nie tylko dziennikarz, mógłby się od niego uczyć. Szkoda tylko, że sportowy Polsat nie dostosował swojej oferty programowej do niego - np jakiś kącik gawędziarski zamiast komentowania. Wiedzę owszem miał ale w ostatnich latach jego komentarz niestety mnie irytował i wybierałam opcję bez głosu.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”