Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Polityka tenisowa Eurosportu

Ponieważ 3 z 4 turniejów z cyklu WS jest jakby nie było pokazywanych na kanałach Eurosportu oraz Eurosportu 2, a co za tym idzie pojawiają się... hmmm... uchybienia w jakości usług przezeń oferowanych, zakładam temacik aby było gdzie wylewać żale.

Może zacznę od dowcipu... za co kocham ES2?
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Nawro
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2014, 23:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

No tak, to niewątpliwie plus, też z tego korzystam. :D Co jest najgorsze - teraz polskie audio ma przesunięcie kilkusekundowe do przodu, więc i tak nie ma wyboru. Mam nadzieję tylko, że nie będzie tego podczas transmisji live.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

El Diablo pisze:Ponieważ 3 z 4 turniejów z cyklu WS jest jakby nie było pokazywanych na kanałach Eurosportu oraz Eurosportu 2, a co za tym idzie pojawiają się... hmmm... uchybienia w jakości usług przezeń oferowanych, zakładam temacik aby było gdzie wylewać żale.
Ech ja bym wylał ten temat do ścieku bo porównując Polsat i ES, to w zasadzie grzechem jest nawet zacząć takie porównania. :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Basic pisze:Ech ja bym wylał ten temat do ścieku bo porównując Polsat i ES, to w zasadzie grzechem jest nawet zacząć takie porównania. :)
Masz rację... ale ES też ma swoje grzeszki. :twisted: :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Basic pisze:Ech ja bym wylał ten temat do ścieku bo porównując Polsat i ES, to w zasadzie grzechem jest nawet zacząć takie porównania. :)
Zgadzam się w stu procentach! Czepianie się na siłę, gdy za rogiem mamy regularnie takie kwiatki na antenach Polsatu...
8:7 40:15
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ja to lubię transmisje w Polsacie za to, że pokazują Polaków i te bardziej ciekawe mecze niż te, w których gra faworyt z chłopcem do bicia, jak to ES lubi.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

wwojtek pisze:
Basic pisze:Ech ja bym wylał ten temat do ścieku bo porównując Polsat i ES, to w zasadzie grzechem jest nawet zacząć takie porównania. :)
Zgadzam się w stu procentach! Czepianie się na siłę, gdy za rogiem mamy regularnie takie kwiatki na antenach Polsatu...
A gdzie jest napisane, że koniecznie trzeba marudzić? Można coś zaproponować, pochwalić etc. :D
Mnie na przykład wpienia brak sygnału na kanałach Eurosport 360 od 2 dni. :twisted:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

martinezz pisze:Ja to lubię transmisje w Polsacie za to, że pokazują Polaków i te bardziej ciekawe mecze niż te, w których gra faworyt z chłopcem do bicia, jak to ES lubi.
Ale przecież polski oddział Eurosportu często nie ma w tych sprawch nic do powiedzenia! I w tym właśnie tkwi problem porównań: polski Eurosport musi się dostosować do pomysłów francuskiej centrali a i tak transmisjom Wielkich Szlemów nie ma nic niemalże do zarzucenia a Polsat ma w układaniu ramówki wolną rękę i nierzadko wychodzi to fatalnie, zarówno na polu wyboru i pokazywania meczów, jak i doboru komentatorów.
8:7 40:15
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

wwojtek pisze:
martinezz pisze:Ja to lubię transmisje w Polsacie za to, że pokazują Polaków i te bardziej ciekawe mecze niż te, w których gra faworyt z chłopcem do bicia, jak to ES lubi.
Ale przecież polski oddział Eurosportu często nie ma w tych sprawch nic do powiedzenia! I w tym właśnie tkwi problem porównań: polski Eurosport musi się dostosować do pomysłów francuskiej centrali a i tak transmisjom Wielkich Szlemów nie ma nic niemalże do zarzucenia a Polsat ma w układaniu ramówki wolną rękę i nierzadko wychodzi to fatalnie, zarówno na polu wyboru i pokazywania meczów, jak i doboru komentatorów.
Ja wiem, że tak jest. Ja się cieszę, że w ogóle coś pokazują.
A mi chodzi o to, że lubię to, że Polsat ma wolną rękę, a komentarz zawsze można wyłączyć.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Dobra, pomarudzę sobie - denerwuje mnie w Eurosporcie ( ogólnych 2 kanałach) przełączanie "od czapy" transmitowanych spotkań. Oglądam sobie coś, zaciekawia mnie, a tu myk i lecimy na inny kort, bo tam gra faworyt.
Dlatego cierpię z powodu braku obrazu z wszystkich kortów z kamerami. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

hokej pisze:Dobra, pomarudzę sobie - denerwuje mnie w Eurosporcie ( ogólnych 2 kanałach) przełączanie "od czapy" transmitowanych spotkań. Oglądam sobie coś, zaciekawia mnie, a tu myk i lecimy na inny kort, bo tam gra faworyt.
Dlatego cierpię z powodu braku obrazu z wszystkich kortów z kamerami. (:]

O tym mówię...bez sens pokazywanie np. Djokovicia z Mathieu, jak leci jakiś ciekawy, wyrównany mecz.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

martinezz pisze:

O tym mówię...bezsens pokazywanie np. Djokovicia z Mathieu, jak leci jakiś ciekawy, wyrównany mecz.
Czemu? Lubię popatrzeć na kiepską formę Novaka i jak się męczy z Mathieu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Na wszystko psioczycie, zobaczycie, jeszcze trochę to się na Was wkurzą i będziecie tenis w TV Trwam oglądać. :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
martinezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 26 sie 2014, 23:40

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

PitS pisze:
martinezz pisze:

O tym mówię...bezsens pokazywanie np. Djokovicia z Mathieu, jak leci jakiś ciekawy, wyrównany mecz.
Czemu? Lubię popatrzeć na kiepską formę Novaka i jak się męczy z Mathieu.
Wolałbym obejrzeć np. Gulbis vs. Thiem niż faworyta z chłopcem do bicia.
Są gusta i guściki jak to się mówi i nikt nikomu jeszcze nie dogodził. :)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

El Diablo pisze:Może zacznę od dowcipu... za co kocham ES2?
Za możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej na angielską.
U mnie w kablówce INEA także pierwszy kanał Eurosportu posiada możliwość zmiany komentarza na angielski. Sprawdźcie sobie.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Sprawdzam regularnie... za każdym razem z wielkimi nadziejami.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

http://eurosport.onet.pl/uniqa/chcesz-o ... kovicia-12
Hahaha... Jasno i wyraźnie - gdzie słać pretensje. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Turniej zmierza ku końcowi i nie mogę powiedzieć złego słowa na Eurosport. Nie ma porównania z tą "drugą" stacją pokazującą tenis. Czasem komentator zbyt sprzyja jednemu z zawodników ale wszystko w granicach dla mnie dopuszczalnych. Żal tylko, że nie oni pokazują Wimbledon i Mastersy.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Nie wiem, jaki jest sens zamiany meczów z Eurosport na Eurosport 2 i odwrotnie. Nie chodzi mi o to, że nie chcę przełączać kanałów, ale komentatorzy kompletnie nie wiedzą, co się działo w danym meczu, gubią się i muszą komentować spotkanie od pewnego momentu. Na tegorocznym Roland Garrosie zdarza się to praktycznie codziennie. Wam też to przeszkadza czy tylko mi?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Mnie też to wkurza. Z 2 powodów - nieorientujący się komentatorzy oraz niemożność przewidzenia, na którym kanale nastawić nagrywanie. Gdy po pierwszym secie muszę wyjść, to nie wiem, czy nagrywając ten kanał, na którym oglądałem będę miał nagrane to, co chcę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”