ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

I tak leje więc.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Jakuboto pisze:To po co Ci ponad 65 cali :P. Przerost formy nad treścią więc nie rozumiem potrzeby posiadania aż tak dużego ekranu.
Oglądam średnio z odległości 7-8m. Do tego jestem dwustronnie ślepy. Więc jak mam przeczytać np. EPG? (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Jak jesteś ślepy to zainwestuj w radio a nie telewizor :P. Znowu przerost formy nad treścią :).
Btw. nie łapiesz się pod jakąś operację poprawy wzroku?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

hokej pisze:Oglądam średnio z odległości 7-8m.
To kup swój zamiast do sąsiada zaglądać. rotfl rotfl

A tak serio, to uważam że 50 to absolutne minimum, jak się ma mieszkanie/dom zamiast klitki do wegetacji.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Jakuboto pisze:Jak jesteś ślepy to zainwestuj w radio a nie telewizor :P. Znowu przerost formy nad treścią :).
Btw. nie łapiesz się pod jakąś operację poprawy wzroku?
Łapię się, tylko od lat zastanawiam czy operować krótkowzroczność czy dalekowzroczność? :]
ZiZi pisze:
hokej pisze:Oglądam średnio z odległości 7-8m.
To kup swój zamiast do sąsiada zaglądać rotfl rotfl
(...)
Dobre. :D Muszę namówić sąsiada, żeby sobie pokój TV zrobił na mojej działce, inaczej w lornetkę muszę zainwestować. ;-P
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Znajomy operował wadę wzroku i od tamtej pory miesza kolory, poważnie mówię.

PS. Jaki masz salon bo ja mam ponad 50m2 i nie ma mowy żeby było 7m do TV chyba że często chodzisz do lodówki i to wziąłeś pod uwagę. :D :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ja siedzę przy lodówce. :-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Z każdym rokiem transmisje z turniejów wielkoszlemowych w ESP są oraz gorsze. Nie dość, że jakość HD jest przerażająca, to wybór meczów woła o pomstę do nieba. W ESP2 od 17 pokazywany był pojedynek Kvitova-Ostapenko, teraz jest Cornet-Lucic... O_O W sytuacji, w której na centralnym gra jedna z faworytek Kerber, a na Grandstandzie Wozniacka z Townsend.
Awatar użytkownika
Mousquetaire
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2016, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

I ponowna uwaga dotycząca wyboru meczów. Jakkolwiek rozumiem, że Dimitrowa z Sousą pokazać można na E2, to Murray - Lorenzi, gdy równolegle grają Del Potro z Ferrerem...? O_O Dramat. Co ciekawe w paśmie bodajże brytyjskim ten ostatni mecz jest normalnie transmitowany. Po raz pierwszy musiałem z powodu Eurosportu poratować się streamem.

Do tego trzeba wspomnieć o nieustannie obniżającym się poziomie komentarza tenisowego w tej stacji, a to z powodu nowo zatrudnianych do tych ról mdłych ekspertów nienadających się na wizję ze swoimi nic niewnoszącymi do relacji, przekazywanymi jałowym tonem uwagami i sczytywanymi ze strony internetowej statystykami.
Obrazek YouTek IG Speed MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Mousquetaire pisze:I ponowna uwaga dotycząca wyboru meczów. Jakkolwiek rozumiem, że Dimitrowa z Sousą pokazać można na E2, to Murray - Lorenzi, gdy równolegle grają Del Potro z Ferrerem...? O_O Dramat. Co ciekawe w paśmie bodajże brytyjskim ten ostatni mecz jest normalnie transmitowany. Po raz pierwszy musiałem z powodu Eurosportu poratować się streamem.
Dla mnie Del Potro - Ferrer to bezsprzecznie mecz dnia. Osoba, która wymyśliła przełączenie się z tego meczu na Dimitrowa z Sousą jest niespełna rozumu. Mówili coś o decyzji z Paryża. W sumie nic dziwnego, czego się spodziewać po kraju, który bez walki poddał się Hitlerowi, a potem nawpuszczał sobie mnóstwo Murzynów i Arabów? rotfl
Też odpaliłem streama, drugi raz w historii mojego oglądania tenisa.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
kge
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2011, 22:56

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Witam. Czy ktoś też ma problemy z logowaniem się do eurosportplayera? Od 2 godzin nici z oglądania US Open na wybranych kortach!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Napisałeś to samo w trzech wątkach. Gratuluję, to połowa Twoich postów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

McGyver pisze:Nie dość, że jakość HD jest przerażająca
Możesz rozwinąć?
Mousquetaire pisze:Do tego trzeba wspomnieć o nieustannie obniżającym się poziomie komentarza tenisowego w tej stacji, a to z powodu nowo zatrudnianych do tych ról mdłych ekspertów nienadających się na wizję ze swoimi nic niewnoszącymi do relacji, przekazywanymi jałowym tonem uwagami i sczytywanymi ze strony internetowej statystykami.
Nie zgadzam się, teraz podczas US Open jest dość dokładnie dobrany zespół komentujących. Duety Stopa - Sakowicz-Kostecka, Domański-Olejniczak czy Stopa-Sidor (duet ideał) dobrze wykonują swoją robotę. Wybierani z doskoku Furjan czy Celt też nie osiągają żenady polsatowo-tvpsportowej.

Inna sprawa, że chyba odsunięto od komentowania Sylwestra Sikorę, co (niestety, bo szkoda człowieka) podniosło ogólną jakość przekazu.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Za to na minus organizacja i składanie materiału:
- powtórki często mają niezsynchronizowaną ścieżkę dźwiękową;
- nakładają się komentarze np. leci Game, Set, Mats, mówi Babs lub Mats, a tu słychać przy okazji komentatora z odbywającego się spotkania w tle;
- nawiązując do powyższego, szczyt kretynizmu czyli wrzucanie w trakcie gema wywiadu z jakąś starą gwiazdą dyscypliny;
- przerywanie w pół słowa reklamami.

To takie, które mi utkwiły w pamięci...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Mousquetaire
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2016, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Miałem na myśli komentatorów takich jak Timkowski (chyba jakoś tak), Rainka, Romer i jeszcze jacyś inni trenerzy itp., czyli ci, którzy wielkich meczów nie komentują, ale i do tych słabych się nie nadają. Do tego ten wiecznie narzekający na wszystko Domański.
Obrazek YouTek IG Speed MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ja tam do dziś pamiętam jak ś.p. Adam Choynowski strasznie jak to on marudził w czasie gry. W przerwie realizator nie przełączył dźwięku i było słychać jak współkomentator nie wytrzymał - "Adam, co ty pierd...lisz państwu?! Przecież ludzie widzą co się dzieje!". Była beka. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Mousquetaire pisze:Miałem na myśli komentatorów takich jak Timkowski (chyba jakoś tak), Rainka, Romer i jeszcze jacyś inni trenerzy itp., czyli ci, którzy wielkich meczów nie komentują, ale i do tych słabych się nie nadają. Do tego ten wiecznie narzekający na wszystko Domański.
Romer rzeczywiście jest przetragiczny (w tenisa z tego, co gdzieś jednym okiem widziałem też super nie gra), natomiast Klimkowski ma ogromną wiedzę, świetnie gra i moim zdaniem się wyrobi. Na Olejniczaka też na początku część narzekała, ale komentuje coraz lepiej i obecnie przyjemnie się go słucha.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Informacja dla posiadaczy kablówki INEA: od 1 lutego INEA wyłącza Eurosport i Eurosport 2. Ogłoszono to już oficjalnie, ale ponoć jeszcze rozmowy z Discovery trwają. Jeśli tak będzie, to chyba nie trzeba mówić, jak zła jest to informacja dla posiadaczy tejże kablówki w kontekście oglądania tenisa.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ciekawe, że przez tyle lat nie udało się bytowi stojącemu za polskim wydaniem Eurosportu wyeliminować problemu w postaci opóźnionej ścieżki dźwiękowej w spotkaniach z odtworzenia...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Można powiedzieć, że się przyzwyczaiłem... tzn. oglądać tego się nie da, ale mam zawsze w zapasie jakiś mecz zgrany na USB, więc jak francuska myśl technologiczna znowu się uaktywnia, to rezygnuję z live i ostatnio np. oglądałem mecz Cartmana z RF z poprzedniego Wimbledonu.

BTW w tym roku też jest jakiś gracz spoza 800, który przebił się z eliminacji (Cartman był chyba ~760). Ciekawe, czy będą mu tak kibicować, jak Cartmanowi rok temu... pewnie tak, bo to też Brytyjczyk.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”