Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Powtórzę, co pisałem w wątku o Polsacie: nie narzekajcie, bo zawsze może być gorzej. ;)

Wczoraj w nocy powtórki RG leciały ze ścieżką dźwiękową z Giro d'Italia (sic!)... nie wiem, jak długo, bo jednak nie wytrzymałem i po kilku minutach przełączyłem. A kilka dni temu pamiętam powtórki zupełnie bez komentatorów - przy ustawionym polskim jęz. - i to było dobre; szkoda, że nie można sobie włączyć takiej opcji na stałe.

edit: W sumie: nie wiem, co gorsze, więc narzekajcie i ja też sobie ponarzekam. :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Eurosportplayer. 15 pln na jeden miesiąc i macie wszystko co chcecie. Jeden można z TV po HDMI z laptopa puścić. Drugi na telefonie. Nie ma na co narzekać wtedy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Oglądałeś taką transmisję (stream) na TV pow. 65 cali? Tablet, telefon - ok, jak ktoś lubi, na przyzwoitym telewizorze odruch wymiotny.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Czy ja piszę o stream? Eurosportplayer jest w HD. Telewizor chyba 42 cale i jakość świetna jakbym oglądał kanał HD w TV. Fakt, potrzebny dobry internet, żeby nie było problemów, mam to szczęście że jest u mnie światłowód i śmiga jak należy. Na telefonie śmiga również i przeskakiwanie z jednego meczu na drugi nie stanowi problemu. Jakoś żyleta tak samo jak na TV.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

EurPlayer to też stream, chodzi o rodzaj transmisji. Rozdzielczość ma się nijak do komfortu oglądania na dużych ekranach (napisałem wcześniej o jakie mi chodzi, 42 to jest... :-)) istotny jest tzw. bitrate czyli ilość danych możliwych do przesłania/odebrania w jednostce czasu.
I dopóki nie będziemy mieli powszechnie łącz jak Korea Pd. dopóty to będzie zabawa ograniczona do małych ekranów. A jak nawet będziemy mieli takie łącza, to podepnie się odpowiednia ilość osób i przepustowość zdycha. Itd.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

To po co Ci ponad 65 cali :P. Przerost formy nad treścią więc nie rozumiem potrzeby posiadania aż tak dużego ekranu.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Na co komu 65 cali? Ja całe życie oglądam na 40-42 i nie chciałbym większego.

Eurosport zaczyna dzień od dwóch spotkań WTA. Super początek. Potem jeszcze dojdą kolarze.
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Coś dla fanów WTA, na dwóch kanałach Panie :D.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

To ma być równouprawnienie? Na jednej antenie powinien być Zverev z Thiemem, a na drugiej jakiś mecz kobiet...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ja bardzo liczyłem na mecz Thiema ze Zverevem. Grają być może przyszłe gwiazdy tenisa.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Ehh. No taka polityka. Widocznie fanów pedałów kolarstwa jest tyle samo co tenisa. Ale to dla tenisa mają playera więc fani nie są zostawieni zupełnie na lodzie a koszt względem jakości jest naprawdę nieduży na realia Polskie. Raptem 3-4 piwa na miesiąc oglądania :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Pojedynek Cebulki z Navarro można jeszcze akceptować, bo to będzie mocny tenis trwający ze dwie godziny. Mam nadzieję, że gdy zaczną pedałować to wtedy na drugiej antenie tylko Tsonga-Gulbis.
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Plan transmisji, początek o godzinie 11:

Eurosport 1:

Elina Switolina (Ukraina, 18.) - Ana Ivanović (Serbia, 14.)

być może: Serena Williams (Stany Zjednoczone, 1.) - Krisitina Mladenović (Francja, 26.)

Ok. godziny 13 przerwa w relacji na transmisje z Giro d'Iralia

Końcówka meczu Ernests Gulbis (Łotwa) - Jo-Wilfried Tsonga (Francja, 6)

Novak Djoković (Serbia, 1.) - Aliaz Bedene (Wielka Brytania)

Eurosport 2:

Carla Suarez-Navarro (Hiszpania, 12.) - Dominika Cibulkova (Słowacja, 22.)

David Ferrer (Hiszpania, 11.) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 21.)

Pablo Cuevas (Urugwaj, 25.) - Tomas Berdych (Czechy, 7.)

Borna Corić (Chorwacja) - Roberto Bautista-Agut (Hiszpania, 14.)

Transmisje z Rolanda Garrosa w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i usłudze Eurosport Player.


Codziennie wrzucają na eurosport.onet.pl plan transmisji, wystarczy spojrzeć, mniej będzie rozczarować :D .
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Nie wiem jak ale jak patrzyłem rano to dla ES2 nie było konkretów i też miałem nadzieję, na Thiem vs Zverev.
Naprawdę ostre słowa cisną się na usta w związku z doborem pokazywanych spotkań... jedyna logika w dzisiejszym rozkładzie dla mnie to zachęcenie/zmuszenie do zakupu Playera.
Animal pisze:Wczoraj w nocy powtórki RG leciały ze ścieżką dźwiękową z Giro d'Italia (sic!)... nie wiem, jak długo, bo jednak nie wytrzymałem i po kilku minutach przełączyłem. A kilka dni temu pamiętam powtórki zupełnie bez komentatorów - przy ustawionym polskim jęz. - i to było dobre; szkoda, że nie można sobie włączyć takiej opcji na stałe.
Od wielu lat bywają problemy ze ścieżką dźwiękową na ES - nie kojarzę tylko czy to ogranicza się wyłącznie do meczów z odtworzenia. Czasem były to problemy mniejsze - opóźnienia rzędu sekundy, a czasem rozjazd w najlepsze.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Zamiast przenieść się na mecz Zvereva to nadają wywiady z Bacszinsky. To są jakieś jaja...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

O co kwękacie? :P
Od lat ES ma umowy na WTA, więc i przy Szlemach preferowane są mecze pań. Mówi się trudno. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Kario dzięki za info co do planów Eurosportu na cały dzień. Zostałem zmuszony do wykupienia playera. I teraz leci u mnie to co ja chce oglądać: Thiem, potem Gulbis. Reszta mnie dziś nie obchodzi.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

niespotykany pisze:Kario dzięki za info co do planów Eurosportu na cały dzień. Zostałem zmuszony do wykupienia playera. I teraz leci u mnie to co ja chce oglądać: Thiem, potem Gulbis. Reszta mnie dziś nie obchodzi.
Ja z kolei pękać nie będę i ES znika z mojego TV.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Przesadzacie. Zmuszony? ES znika z TV?
Dostarczają różnorodne sporty, tenis ma zapewnioną tanią możliwość śledzenia dowolnego kortu i jeszcze marudzicie?! To co mieli by jeszcze wrzucić możliwość sterowania kamerami żebyście pod idealnym dla was kątem mogli oglądać?
Obecnie pakiety TV moim zdaniem są kiepskie i w kółko leci to samo i nic sensownego. O wiele bardziej sensowne jest doraźne wykupienie jakiś transmisji z tego co się chce oglądać.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polityka tenisowa Eurosportu

Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej nad zakupem Playera od początku turnieju. Bo specjalnie na weekend kupować nie warto moim zdaniem. Od poniedziałku już nie będzie Giro, a mecze już chyba zostaną tylko na PC i SL, więc wszystko pokażą na obu kanałach.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”