marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Czy kojarzycie może klip wprowadzający przed meczami cyklu Mercedes Super 9 z połowy lat 90-ych?
Z Courierem, Changiem i spółką? Oraz fajną muzyką.
Poszukuję i nigdzie nie mogę znaleźć. Będę wdzięczny za np.link.
O ile kojarzycie o jaki klip mi chodzi.
Zebrało mi się na wspomnienia. :rolleyes:
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: klip intro atp tour super 9 z lat 90-ych

marcintenisozo pisze:Czy kojarzycie może klip wprowadzający przed meczami cyklu Mercedes Super 9 z połowy lat 90-ych?
Z Courierem, Changiem i spółką? Oraz fajną muzyką.
Poszukuję i nigdzie nie mogę znaleźć. Będę wdzięczny za np.link.
O ile kojarzycie o jaki klip mi chodzi.
Zebrało mi się na wspomnienia. :rolleyes:
Nostalgia. Wiem coś o tym. Nie tylko ta tenisowa.

Jak jeszcze t3nnis.tv działał to ściągałem klasyki :). To był początek mojej przygody z tenisem, czas tych tenisistów. Pamiętam, jak ojciec przez satelitę oglądał mecz Sticha.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: klip intro atp tour super 9 z lat 90-ych

Przecież t3nnis.tv działa :D
Niestety nie mam meczy z takim intro, a klasyków z lat 90-ych mam trochę.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

marcintenisozo pisze:Przecież t3nnis.tv działa :D
O widzisz, dzięki za info :). Dawno nie zaglądałem :).
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

TadX pisze:
marcintenisozo pisze:Przecież t3nnis.tv działa :D
O widzisz, dzięki za info :). Dawno nie zaglądałem :).
To zaglądaj, bo tam za brak aktywności jest... :::?ban?:::.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Chyba nie dają bana. Nawet nie strasz ;). Mogą zablokować ściąganie przez Ciebie torrentów jeśli masz ratio niskie ;).

Dzięki za info, ale ja już wczoraj wszedłem, ale nie zwróciłem uwagi, że torrenty działają :). Chciałem już iść spać, bo Jerzego ciężko było mi dokończyć oglądać. Niestety mało seedów jest przy starszych rzeczach.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Zależy ci na czymś konkretnym?
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

A czemu pytasz :)?
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Może mam?
Generalnie banują, jeśli sie bardzo długo nie loguje (miesiące, lata?). Jest za to możliwość zaparkowania konta.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

marcintenisozo pisze:Może mam?
Generalnie banują, jeśli sie bardzo długo nie loguje (miesiące, lata?). Jest za to możliwość zaparkowania konta.
Ahaa... Ogólnie to chętnie obejrzałbym coś z Samprasem, Agassim, Rafterem, Stichem, Beckerem - ogólnie im więcej volley'a tym lepiej :). Dzięki z góry :). Też coś mam, poupychane na DVD, może i ja coś Tobie pomogę? Jakby co to podaj kogo/co byś chciał ;).
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Mam tego masę. Nie będę tu pisał ile. :::silencium::: Od klasyków Sampras-Courier AO 94 po mniejsze turnieje.
Nie mam natomiast żadnego meczu z Fibakiem, a chciałbym go zobaczyć w akcji.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Z Fibakiem niestety nic nie mam. Nic nie dodawali, ale jeszcze sprawdzę.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Ja też na t3nnis tv nic nie znalazłem z Fibakiem. Może przy okazji się wymienimy.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

marcintenisozo pisze:Ja też na t3nnis tv nic nie znalazłem z Fibakiem. Może przy okazji się wymienimy.
Z Fibakiem to w sieci napotkałem tylko mały fragment meczu z Noah. Ja mam to szczęście i pamiętam faceta live.

Ale to jakie miał czucie pokazuje przygrywka do PEKAO Open w której wymieniał woleje z Woźniacką.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

PitS pisze:
marcintenisozo pisze:Ja też na t3nnis tv nic nie znalazłem z Fibakiem. Może przy okazji się wymienimy.
Z Fibakiem to w sieci napotkałem tylko mały fragment meczu z Noah. Ja mam to szczęście i pamiętam faceta live.

Ale to jakie miał czucie pokazuje przygrywka do PEKAO Open w której wymieniał woleje z Woźniacką.
Widziałem go chyba 2 lata temu w Łodzi na pokazówce z Niedźwieckim. Miło było popatrzeć.
Na YouTube widziałem chyba to samo z Noahem. Szukam więcej. Znalezienie finału mastersa byłoby świetne. Pewnie jest gdzieś w archiwum TVP.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

Nie wiem, czy to was też interesuje, ale znalazłem jego mecz deblowy z Pucharu Davisa z 1979 roku:
http://www.youtube.com/watch?v=vdI8rcEITzM
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

marcintenisozo pisze:Ja też na t3nnis tv nic nie znalazłem z Fibakiem. Może przy okazji się wymienimy.
Dzięki śliczne za propozycję, ale ja to wolę jednak nie dostać meczów, bo tak to już w ogóle nic więcej nie będę robił, tylko oglądał i grał w tenisa, biegał i w nogę grał. To byłoby za dużo. Dziewczyna też oszaleje zresztą ;). Mimo wszystko dziękuję :).

Sprawdź sobie PW za trochę, dostaniesz ode mnie listę co ja mam dobrego i jak będziesz chciał to Ci wyślę pocztą na DVD.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Klip intro ATP Tour Super 9 z lat 90-ych

TadX pisze:
marcintenisozo pisze:Ja też na t3nnis tv nic nie znalazłem z Fibakiem. Może przy okazji się wymienimy.
Dzięki śliczne za propozycję, ale ja to wolę jednak nie dostać meczów, bo tak to już w ogóle nic więcej nie będę robił, tylko oglądał i grał w tenisa, biegał i w nogę grał. To byłoby za dużo. Dziewczyna też oszaleje zresztą ;). Mimo wszystko dziękuję :).

Sprawdź sobie PW za trochę, dostaniesz ode mnie listę co ja mam dobrego i jak będziesz chciał to Ci wyślę pocztą na DVD.
Ok. Dzięki.
Jakuboto pisze:Nie wiem, czy to was też interesuje, ale znalazłem jego mecz deblowy z Pucharu Davisa z 1979 roku:
http://www.youtube.com/watch?v=vdI8rcEITzM
Dzięki za wstawkę. Szkoda tylko, że trzeba zgadywać gdzie jest piłka. Jednak dużo nagrań z tamtych lat tak właśnie wygląda - widzimy gdzie jest piłka po tym, w którym kierunku biegnie facet. O_O

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”