Awatar użytkownika
Nolan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 28 paź 2010, 16:46

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

Marcoone pisze:Zapewne słabo.
Rzecz jest prosta. Tak samo jak należy się nauczyć grać w tenisa aby robić to dobrze, tak samo komentowanie wymaga nauczenia się tego. Do tego jest to forma wystąpienia publicznego, a nie jest to łatwa sprawa.

Chyba, że masz jakieś doświadczenie komentatorskie to wtedy z oceny "słabo" skłaniam się do oceny "nie wiem". ;)
Mam doświadczenie - moja żona czasami mi marudzi żebym przestał już komentować tylko skoncentrował się na oglądaniu. rotfl
Żeby pokonać przeciwnika trzeba najpierw pokonać samego siebie.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

Nolan pisze:
Marcoone pisze:Zapewne słabo.
Rzecz jest prosta. Tak samo jak należy się nauczyć grać w tenisa aby robić to dobrze, tak samo komentowanie wymaga nauczenia się tego. Do tego jest to forma wystąpienia publicznego, a nie jest to łatwa sprawa.

Chyba, że masz jakieś doświadczenie komentatorskie to wtedy z oceny "słabo" skłaniam się do oceny "nie wiem". ;)
Mam doświadczenie - moja żona czasami mi marudzi żebym przestał już komentować tylko skoncentrował się na oglądaniu. rotfl
Musisz bardzo głośno komentować, skoro Twoje komentarze przeszkadzają nawet w kuchni. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

Bongos pisze:Ja uwielbiam komentarz pani Katarzyny! :D Może dodać kolorytu nawet najbardziej nudnym meczom i nie ględzi bez potrzeby.
Ja uwielbiam jej "głębokie gardło". :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

PitS pisze:
Bongos pisze:Ja uwielbiam komentarz pani Katarzyny! :D Może dodać kolorytu nawet najbardziej nudnym meczom i nie ględzi bez potrzeby.
Ja uwielbiam jej "głębokie gardło". :wink:
O, widzę, że Twoja Żona już nie czyta forum ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

"Najlepszy" komentator to oczywiście Jońca. Jego "półasy" czy "asy z returnu" oraz "Halep odbyła toaletę psychiczną" w szczególności utkwiły mi w pamięci. :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

Tak szczerze mówiąc to już dawno nauczyłem się ignorować komentatorów polskojęzycznych stacji. Oglądam mecz i nie zwracam uwagi co oni tam marudzą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

Vivid pisze:
PitS pisze:
Bongos pisze:Ja uwielbiam komentarz pani Katarzyny! :D Może dodać kolorytu nawet najbardziej nudnym meczom i nie ględzi bez potrzeby.
Ja uwielbiam jej "głębokie gardło". :wink:
O, widzę, że Twoja Żona już nie czyta forum ... ;)
Lepiej, przeczytałem jej swój komentarz i Twój. Nie warto ukrywać dobrej riposty i ......... dziś śpię na kanapie. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Złote myśli komentatorów tenisowych

PitS pisze:
Vivid pisze:
PitS pisze:
Bongos pisze:Ja uwielbiam komentarz pani Katarzyny! :D Może dodać kolorytu nawet najbardziej nudnym meczom i nie ględzi bez potrzeby.
Ja uwielbiam jej "głębokie gardło". :wink:
O, widzę, że Twoja Żona już nie czyta forum ... ;)
Lepiej, przeczytałem jej swój komentarz i Twój. Nie warto ukrywać dobrej riposty i ......... dziś śpię na kanapie. rotfl
Na mnie tego nie ... spuścisz. rotfl
Ale nie jest źle, mogłeś mieć walkę MMA z psem o wycieraczkę ;), kanapa to łagodny wymiar kary. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”