Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Tomaszewski i ATP World Tour Finals... chyba tylko Jadzi w jego komentarzu nie było, w przeciwieństwie do Radwańskiej, Fibaka, Murraya, znowu jakiegoś wywiadu czy innego gniota jaki będzie puszczany w Polsacie.


I mała dygresja dot. znajomości języka angielskiego w wykonaniu p. Nowak.
Mam ochotę łupnąć telewizorem o ścianę, kiedy słyszę jak z "Kajla Edmunda" (pisownia Kyle Edmund) robi "Kajli Edmunda" (przykładowa pisownia "Kylie"). Wiem, że się czepiam ale obstawiam, że bazuje na wymowie imienia Kylie Minogue. Nie przebije oczywiście "Ajsnera" w wykonaniu kolejnego mistrza języków obcych, niejakiego p. Wanio... :/
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

To może niech mówi - Edek? :)

Tak patrzę na skład finału singla, chyba jednak ciut, ale tylko ciut, większe szanse daję Cipasowi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze: I mała dygresja dot. znajomości języka angielskiego w wykonaniu p. Nowak.
Mam ochotę łupnąć telewizorem o ścianę, kiedy słyszę jak z "Kajla Edmunda" (pisownia Kyle Edmund) robi "Kajli Edmunda" (przykładowa pisownia "Kylie"). Wiem, że się czepiam ale obstawiam, że bazuje na wymowie imienia Kylie Minogue. Nie przebije oczywiście "Ajsnera" w wykonaniu kolejnego mistrza języków obcych, niejakiego p. Wanio... :/
Mnie się zbiera na płacz, kiedy Domański mówi „Andy Murraya”, zamiast „Andy’ego Murraya”.

To o tyle bez sensu, że nie powie już „Roger Federera”, „Rafael Nadala”, „Stan Wawrinki”, etc. :)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

TT ma za to niepodważalną zaletę w porównaniu do reszty "gwiazd" Polsatu - najdłuższe okresy milczenia.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

hokej pisze:TT ma za to niepodważalną zaletę w porównaniu do reszty "gwiazd" Polsatu - najdłuższe okresy milczenia.
I Jadzi nie ekshumuje … :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Zapiekłość Stopy w stosunku do Rafy zalewa mu, zdaje się, zwoje mózgowe :tired: . Wczorajsze zdarzenie z nieszczęsnym dzieckiem do podawania piłek, po którym Nadal do dzieciaka podbiegł, ucałował, po meczu dał frotkę, a dziś spotkał się z jego rodziną skomentował: "A na Majorkę nie zaprosił?", dodając, że nie ufa takim gestom, bo gracze mają sztaby speców od mediów... Na pewno to wszystko ustawili :rolleyes: rotfl .

A dziś peroruje Pan Mędrzec o wszystkim: chińskim likierze, umowach sponsorskich, ćmach i ręcznikach, a o samym meczu na końcu... :::bd::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie twierdzę akurat, że to zwykły ludzki gest,, nie pod publikę. Ale też trudno zaprzeczyć, że istnieje możliwość zagrywki PR.
Spotkanie z rodziną? To czemu nie "po cichu"? Tak przez przypadek wyszło? …
Jak się chce to można, a jak wyjdzie za jakiś czas (nawet celowo :P) to już inaczej to wygląda. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentatorzy tenisowi

Iga w IV rundzie po bardzo przyzwoitym meczu z Vekic. 👍
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze: 25 sty 2020, 05:49 Nie twierdzę akurat, że to zwykły ludzki gest,, nie pod publikę. Ale też trudno zaprzeczyć, że istnieje możliwość zagrywki PR.
Spotkanie z rodziną? To czemu nie "po cichu"? Tak przez przypadek wyszło? …
Jak się chce to można, a jak wyjdzie za jakiś czas (nawet celowo :P) to już inaczej to wygląda. ;)
Ale, k..., czemu na Majorkę nie zaprosił...??? rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

hohvar pisze: Ale, k..., czemu na Majorkę nie zaprosił...??? rotfl
A kogo jakaś obsrana (przez mewy) Majorka obchodzi? O_O
A k..... nie mógł wycieczki na Marsa zasponsorować?! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Komentatorzy tenisowi

Dzisiaj z rana jakiś nasz mędrzec w końcówce meczu Mertens-Bellis się zwierzył "Pierwszy raz na oczy widzę tę Amerykankę! Chyba musiała grać z dziką kartą w eliminacjach?"
A była to 3 runda, Bellis nie grała w eliminacjach tylko od razu w głównym (nie wiem na jakich zasadach) i dziewczyna gra w zawodowym tourze już ładnych parę lat (choć w rankingu nie była chyba wyżej niż koło 50). Mędrzec-ignorant...
Pacio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 30 gru 2017, 01:27

Re: Komentatorzy tenisowi

TomPL pisze: 25 sty 2020, 14:39 Dzisiaj z rana jakiś nasz mędrzec w końcówce meczu Mertens-Bellis się zwierzył "Pierwszy raz na oczy widzę tę Amerykankę! Chyba musiała grać z dziką kartą w eliminacjach?"
A była to 3 runda, Bellis nie grała w eliminacjach tylko od razu w głównym (nie wiem na jakich zasadach) i dziewczyna gra w zawodowym tourze już ładnych parę lat (choć w rankingu nie była chyba wyżej niż koło 50). Mędrzec-ignorant...
Bellis grała na podstawie "zamrożonego rankingu" (nr. 43) i był to jej pierwszy wielki szlem od AO 2018 czyli prawie 2 lat. Miała po drodze kilka kontuzji i operacji.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Komentatorzy tenisowi

Tym bardziej komentator-ignorant...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Bellis na oczy nie widziałem, nazwisko pierwszy raz słyszę. Powiedzmy, że komentator też tak mógł mieć. ;)
Ale masz rację, psim obowiązkiem było sprawdzić kto to i co to zanim usiadł przy mikrofonie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ms27
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:41

Re: Komentatorzy tenisowi

Komentator komentatorowi nie równy. Ja najbardziej lubię oglądać piłkę czy skoki jak komentuje Szpakowski. Jest świetny w tym co robi. Przekazuje świetnie emocje.
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Komentatorzy tenisowi

ms27 pisze: 19 lut 2020, 07:52 Komentator komentatorowi nie równy. Ja najbardziej lubię oglądać piłkę czy skoki jak komentuje Szpakowski. Jest świetny w tym co robi. Przekazuje świetnie emocje.
A ty z rodziny pana Dariusza, że takie zachwyty.....?
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Komentatorzy tenisowi

Z polsatowych ciekawostek: obecnie trwa półfinał w Marsylii (Bublik-Ciapas), na kanale Polsat Sport News HD leci powtórka wczorajszego meczu Japończyków w Delray Beach, podpisana w programie jako Turniej ATP w Rio de Janeiro :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Komentatorzy tenisowi

optymista pisze: 22 lut 2020, 15:10 Z polsatowych ciekawostek: obecnie trwa półfinał w Marsylii (Bublik-Ciapas), na kanale Polsat Sport News HD leci powtórka wczorajszego meczu Japończyków w Delray Beach, podpisana w programie jako Turniej ATP w Rio de Janeiro :D
rotfl Piękne.

Z ostatnich kuriozalnych głupot w światowych mediach, jak dla mnie palmę pierwszeństwa dumnie dzierży duet Wilbon i Kornheiser z ESPN. Po ostatnim AO panowie podjęli niekończący się temat: kto jest ( będzie ) GOAT-em. W czasie tej dyskusji padł argument, który wywołał potężną g.. burzę w australijskiej prasie, mianowicie jeden z panów dyskutantów (Kornheiser) stwierdził, że każdy! wie, że najważniejszymi Szlemami są Wimbledon i USO. Trzeci jest RG a na końcu AO, wobec tego kombinacja 13 zwycięstw Feda na Wimblu i USO jest więcej "warta" niż 8 tytułów Djoka w tych turniejach. O_O. :::wtf:::
Już pomijam "wartościowanie" Szlemów jako takich, które jest absurdalnym, kretyńskim, pozbawionym logiki pomysłem, ale umiejscowienie USO jako tego drugiego w kategorii prestiżu trąci typowo amerykańskim, nacjonalistycznym zadęciem i zasługuje na specjalną nagrodę w kategorii dziennikarskiej żenady roku.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie chcę wdawać się w dyskusję o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, ale z tym, że Szlem Szlemowi nie równy, to prawda :).
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Komentatorzy tenisowi

Akurat spece z TV zawsze mogą to argumentować oglądalnością/pulą itp. Inna sprawa że jako "marka" wydarzenia Wimbledon jest więcej warty niż 3 pozostałe szlemy razem wzięte. Widać to też, po osobistościach, które muszą się na trybunach pokazać. Zatem marketingowo mają rację, a sportowo... no cóż... :D

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”