Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Wszyscy wiedzą, że Szlemy są sobie równe. Są tylko trzy, i jakiś samozwańczy turniej na nawierzchni z krowiej paszy na wiecznie zalanej wodą wysepce, którą na niby rządzi tzw. królowa - Elżbieta Windsor, której nazwisko nota bene też zmieniono na obecne bo jakby to ująć, to oryginalne było wieśniackie …
Co tu jeszcze zatem komentować? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Komentatorzy tenisowi

A tak bardziej w temacie wątku. Dzisiaj o 14.00 na żywo finał ATP Marsylia Tsitsipas-Auger-Alliasime na włoskim Supertennis. Przynajmniej teksty komentatora nie powinny nikogo specjalnie wkurzać. :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Roger pisze: 23 lut 2020, 09:06 Przynajmniej teksty komentatora nie powinny nikogo specjalnie wkurzać :D
Za dużo "mamma mia" :rolleyes: . Przypomina mi się Bartłomiej Bartolini rotfl .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze: 23 lut 2020, 06:03 Wszyscy wiedzą, że Szlemy są sobie równe. Są tylko trzy, i jakiś samozwańczy turniej na nawierzchni z krowiej paszy na wiecznie zalanej wodą wysepce, którą na niby rządzi tzw. królowa - Elżbieta Windsor, której nazwisko nota bene też zmieniono na obecne bo jakby to ująć, to oryginalne było wieśniackie …
Co tu jeszcze zatem komentować? :P
Widzę, że narracja już gotowa na wypadek odwrócenia wyliczanki. :twisted: Swoją drogą przy "krowiej paszy" zacząłem się zastanawiać czy chodzi Ci o kartoflisko na Wimbledonie czy ugór z Paryża... O_O :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

W Paryżu to jest tylko buracka publika. :P A krów bym raczej mączką ceglaną nie karmił. ;)
Ale może się mylę, na hodowli kopytnych się nie znam. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Komentatorzy tenisowi

Poniżej wywiad z Karolem Stopą w ramach cyklu Eurosportu "Głosy Eurosportu". Ciekawe wątki dotyczące Wojtka Fibaka czy Lecha Sidora:

8:7 40:15
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Komentatorzy tenisowi

Igor Ivanisevic. Żą Lenart Struff, Roberto Batista Agut. :::dawall::: .. i założę się, że to jeszcze nie koniec.
Może ja za dużo wymagam od tej "gwiazdy" Polsatu, tej niedorobionej pożal się Boże pomyłki zawodowej, Katarzyny "oczywiście" Nowak, ale do jasnej ciasnej, czy naprawdę nauczenie się poprawnej wymowy nazwisk zawodników i zapamiętanie imienia jednej z ikon dyscypliny to taka mission impossible!? (:]
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ja tam nie męczę pamięci i języka. ;)
Jest Bałtycki-Glut, Ogier-Alimenciarz, Cipas itp. :P
Można? Można. :)

A swoją drogą to kolejny dowód na to, że my faceci jesteśmy praktyczni, to baby ciągle mają problemy. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze: 27 sie 2020, 05:37A swoją drogą to kolejny dowód na to, że my faceci jesteśmy praktyczni, to baby ciągle mają problemy. rotfl
Śmiem twierdzić, że w przypadku komentatorów Twoje "bezproblemowe" nazewnictwo by jednak nie przeszło. I to niezależnie od płci. Na forum to sobie możesz panie praktyczny.
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

mapi pisze: 27 sie 2020, 18:18 Śmiem twierdzić, że w przypadku komentatorów Twoje "bezproblemowe" nazewnictwo by jednak nie przeszło. I to niezależnie od płci.
To chyba Lorkowi o tym nie powiedzieli ... rotfl
mapi pisze: 27 sie 2020, 18:18 Na forum to sobie możesz panie praktyczny.
Skoro mogę to praktykuję. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

ayshe pisze: 26 sie 2020, 19:45 [
Może ja za dużo wymagam od tej "gwiazdy" Polsatu, tej niedorobionej pożal się Boże pomyłki zawodowej, Katarzyny "oczywiście" Nowak,
Zdecydowanie za dużo. rotfl :::gd:::

A swoją drogą, ona chyba nie jest zawodową komentatorką? O_O
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

hohvar pisze: 31 sie 2020, 15:36 A swoją drogą, ona chyba nie jest zawodową komentatorką? O_O
Jak ma umowę i bierze pieniądze to niby jest. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Komentatorzy tenisowi

Pytania roku (a może i dekady, bo poprzeczka zawisła naprawdę wysoko) z konferencji pomeczowej Aslana Karatseva po półfinale:

- W tej chwili Twój procent wygranych meczów w tym Szlemie wynosi 83%. Co teraz zrobisz? Czy przejdziesz na emeryturę, by utrzymać tak dobre statystyki?
Aslan nie walnął facepalma, odpowiedział grzecznie i sensownie, że nie, ale na minę miał bezcenną.

- Masz jakieś pomysły, co zrobić z tak ładnym czekiem, który odbierzesz ( za wygrane w turnieju)?
- zadzwonię do ciebie i omówimy to razem.
rotfl
Kto daje akredytacje dziennikarskie takim geniuszom??
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Komentatorzy tenisowi

Jak widać dziennikarstwo (tak ogólnie) schodzi na psy nie tylko w Polsce.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

A co powiedzieć o pierwszym pytaniu na konferencji Matteo Berrettiniego po meczu z Tsitsipasem?
"Więc Matteo, na początek, czy możesz opowiedzieć nam o swoim meczu i o tym, jak czułeś się dzisiaj na korcie?"

Przypomnę tylko, że Berrettini wcale nie wyszedł na kort. Oddał mecz walkowerem z powodu kontuzji.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2021, 20:20 przez RoTTeN, łącznie zmieniany 2 razy.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Komentatorzy tenisowi

RoTTeN pisze: 19 lut 2021, 20:12 A co powiedzieć o pierwszym pytaniu na konferencji Matteo Berrettiniego po meczu z Tsitsipasem?
"Więc Matteo, na początek, czy możesz opowiedzieć nam o swoim meczu i o tym, jak czułeś się dzisiaj na korcie?"

Przypomnę tylko, że Berrettini wcale nie wyszedł na kort. Oddał mecz walkowerem z powodu kontuzji.
Ja bym powiedział, że mimo wyniku jestem zadowolony i zapytał dziennikarza jak podobał mu się mecz.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

wyczesany pisze: 19 lut 2021, 20:18
RoTTeN pisze: 19 lut 2021, 20:12 A co powiedzieć o pierwszym pytaniu na konferencji Matteo Berrettiniego po meczu z Tsitsipasem?
"Więc Matteo, na początek, czy możesz opowiedzieć nam o swoim meczu i o tym, jak czułeś się dzisiaj na korcie?"

Przypomnę tylko, że Berrettini wcale nie wyszedł na kort. Oddał mecz walkowerem z powodu kontuzji.
Ja bym powiedział, że mimo wyniku jestem zadowolony i zapytał dziennikarza jak podobał mu się mecz.
rotfl :::gd:::

Matteo był bardziej łaskawy. Zaśmiał się, a potem rzeczowo wytłumaczył swoją sytuację.
https://youtu.be/ggQYA6sYVQM
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ma być pocieszające, że nie tylko u nas są w tym zawodzie ludzie od czapy o intelekcie niedorównującym czasem nawet rozwielitce?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Komentatorzy tenisowi

Przerwa na Wimbledonie, rozmowa Henmana, Davenport i dwóch innych zawodników. Lorek tłumaczy nawet śmiech...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

On wszystko przetłumaczy ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”