Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Tennistv.com

Kiedyś chyba toczyła się dyskusja na temat tej usługi. Ma ktoś może wykupiony abonament na tennistv.com? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Zastanawiam się nad zakupem i korzystaniem w tablecie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Tennistv.com

Też rozważałem... Jakość jest znakomita, cena niestety adekwatna :/.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tennistv.com

Testowe wideo nie jest za bardzo HIGH... to maksimum jakie nadają?
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Tennistv.com

Na tablecie wygląda spoko, no i jest taniej ;-). Miałem przez 3-mce i mogę polecić z czystym sumieniem. Jak tylko,skończy się sezon NBA (aplikacja NBA tv), to pewnie znowu skupie się na tenisie (dzień ma tylko 24h niestety).
Awatar użytkownika
rubensinio
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 11 paź 2011, 06:02
Lokalizacja: 3City

Re: Tennistv.com

logigamer pisze:Testowe wideo nie jest za bardzo HIGH... to maksimum jakie nadają?
Video testowe jest nieporównywalnie gorsze od transmisji, jakość przekazu dla mnie bomba :).
szklanka jest zawsze do połowy pełna!
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Tennistv.com

Z tego co widziałem na stronie, to nie ma transmisji wszystkich turniejów.
Cena na urządzenia mobilne 65 Euro za rok.
er-zet
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 kwie 2012, 23:09

Re: Tennistv.com

Są tylko męskie rozgrywki rangi 500 i 1000. Też mam na tablecie, jakość b.dobra, brak lagów :).

Polecam.
Awatar użytkownika
rubensinio
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 11 paź 2011, 06:02
Lokalizacja: 3City

Re: Tennistv.com

er-zet pisze:Są tylko męskie rozgrywki rangi 500 i 1000. Też mam na tablecie, jakość b.dobra, brak lagów :).

Polecam.
Są też turnieje mniejszej rangi, zarówno kobiet i mężczyzn.
Naprawdę jest co oglądać.
szklanka jest zawsze do połowy pełna!
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

W końcu się wypowiem.
Wykupiłem wersję na tablet, trzydziestodniową na testy, akurat na turnieje amerykańskie. Duży wybór kortów, na każdym komentarz angielski, za to duży plus.
Jakość transmisji - zadowalająca. Nic się nie tnie, w porównaniu do właściwej relacji jest parędziesiąt sekund opóźnienia (w tv zaczynają gema, na tablecie dopiero schodzą z poprzedniego).
Jakość obrazu - d**y nie urywa, spodziewałem się czegoś lepszego. Co prawda wszystko widać, ale obraz mógłby być ostrzejszy. Eurosport Player zdecydowanie wygrywa (gdyby nie ta cholerna przycinka uniemożliwiająca oglądanie).
No i oferowane krótkie filmy typu wywiady czy zagrania dnia, to po prostu śmiech na sali. Ciężko dostrzec piłkę, piksel na pikselu pikselem pogania. Nie wiem jaką oferują rozdzielczość, ale wygląda to na 240p. Mogliby sobie darować i nie drwić z odbiorców.
Nie wiem jak działa wersja na komputer (kosztująca 105 ojro za rok, wg mnie gruba przesada).
Wersja tabletowa kosztuje 65 Euro (też się cenią, wg mnie za to co oferują, na wyrost).

Edycja: Aplikacja w dniu dzisiejszym (12.03) została zaktualizowana i nie działa poprawnie. Nie mam dostępu do meczów live. Kpina.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Tennistv.com

Napalm, tylko na tablet kupowałeś?
Słyszałem, że z tą zmianą zaszła całkowita rewolucja na komputerach, ponoć genialna inwestycja.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

Tak, tylko na tablet. Moja przygoda z tennistv.com zakończyła się szybciej aniżeli zaczęła. Po ostatniej aktualizacji nie miałem możliwości oglądania transmisji live, także subskrypcja została anulowana i pieniądze zwrócone.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

Po roku wracam do temat. Wersja 2.0.3 nie działała, teraz zaktualizowali do 2.1.2.
Jest ok, nie ma Kasi Nowak na komentarzu, czego chcieć więcej? :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tennistv.com

Coś rzeczywiście zmienili. Kiedyś mi nie działało na tablecie (Android 4.0.4), na komórce (Android 4.3) nie dało się też nic obejrzeć. Tylko poprawnie działała aplikacja www. Sprawdzałem ostatnio w czasie mastersa w Paryżu.
Przedwczoraj sprawdziłem i teraz wszystko wszędzie działa poprawnie. Na komórce jakość jest fatalna (mimo łącza 250Mb/s), na tablecie i www jakość jest b.dobra.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

U mnie na tablecie (4.3.1) i komórce (4.3) przy łączu 100Mb/s wszystko śmiga.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tennistv.com

U mnie na iPadzie... idealnie.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

Kolejna aktualizacja. Zmieniony został wygląd programu, wg mnie na lepsze. Zmieniona została również cena.
Wersja adroidowska na jeden dzień kosztuje 35,36 zł ( rotfl )(7,99 euro), 30-dniowa 76,10 zł (16,99 euro) a roczna 456,83 zł (104,95 euro). Ostro.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tennistv.com

napalm pisze:Wersja adroidowska na jeden dzień kosztuje 35,36 zł ( rotfl )(7,99 euro), 30-dniowa 76,10 zł (16,99 euro) a roczna 456,83 zł (104,95 euro). Ostro.
To ta apka robi łaskę czy laske? ... O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Tennistv.com

Sprawdziłem z nadzieją dokładnie wszystkie opcje. Niestety tylko łaskę. :(
Nawet nie ma bezpośredniej opcji połączenia z McDonaldem. ;(
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tennistv.com

napalm pisze:Sprawdziłem z nadzieją dokładnie wszystkie opcje. Niestety tylko łaskę. :(
Nawet nie ma bezpośredniej opcji połączenia z McDonaldem. ;(
To odesłać do poprawki. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”