Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Wczoraj Tomaszewski junior znowu chciał ekshumować Jadzię ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
PH3N-x
Bywalec
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 1 wrz 2011, 19:42

Re: Komentatorzy tenisowi

Przynajmniej Lorek nie komentuje. :)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

PH3N-x pisze: 6 lip 2022, 23:30 Przynajmniej Lorek nie komentuje. :)
On nigdy nie "komentował", on ubarwiał szare pszenno-buraczane pejzaże słoneczną frazą śródziemnomorskiej bryzy, był niczym mistral w upalny dzień, jak butelka zroszonej pepsi po dwugodzinnym boju na korcie, on tkał materię werbalną z nieuchwytnej mgiełki myśli, on siał ziarnko polotu na ugorze polsatowsko-eurosportowych zachwaszczonych nieużytków, gdzie jeno dzięcielina pała, przetykana gdzieniegdzie perzem katarzyno-oczywiście-nowakowego pustosłowia i karolo-stopowego mentorskiego tonu mędrca nad mędrcami, jakoż i innych uczonych w tenisowym piśmie, na czele z tomoszo-tomaszewskimi mokrymi snami o Jadzi.... :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ale Jadzi już mogłeś nie ruszać ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Komentatorzy tenisowi

Ja czytałem jak dobry, poetycki kryminał i w końcu... pojawił się trup!
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Komentatorzy tenisowi

rafbat pisze: 5 lip 2022, 20:35 O ile śp. Tomaszewskiego można było usprawiedliwiać coraz gorzej pracującą seniorską głową, o tyle nie wiem, czym można usprawiedliwiać jakość komentarza jego syna. Pytanie tylko, czy gdyby to słyszał, czułby dumę czy raczej zażenowanie. Dla mnie to niestety nie tylko kopia seniora z głosu, manier, ale również i z tragicznie niskiego poziomu.

W zasadzie to chyba tylko Olejniczaka mogę z tych komentatorów słuchać. Warsztatu komentatorskiego mu brak, to prawda. Mistrzem słowa nie jest i nie będzie. Doświadczenie kortowe sprawia jednak, że jak mówi o tym, co się dzieje na korcie, mam poczucie, że wie co mówi. Gorzej jak wybiega w pozakortowe tematy.
Dla mnie jest OK, nie jest tak denerwujący jak pozostali rotfl Jedyne co mnie irytuje podczas jego komentarza to takie wplatanie non stop tych samych kliszy jak np. "niczym w filmie Hitchcocka". Grunt że Lorek nie komentował :]
Czekam na powrót duetu SIdor/Wiktorowski w ES/C+ ale w obecnej sytuacji mogę się nie doczekać rotfl
Prince Textreme Tour 100 310

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”